L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

tatdi

2015. január 5.

Szépen külön választja a pillákat, a keféjét néha nehéz kezelni, de szokás kérdése. A lemosása könnyű, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

szorsi0627

2014. december 27.

Nagyon jó lenne, ha 2 hónap után nem lenne használhatatlan. Az első hónapban gyönyörűen ívelt, hosszú, dús szempilláim voltak. Sajnos a másodikban már kevésbé. A keféjét az első pár használatkor még szokni kell, de utána már, ha ráéreztél, hogy is kell vele dolgozni, akkor gyönyörű lesz a végeredmény. Nem hullik, könnyű lemosni. Amiért hamar elfogy, ezért 4*, amúgy 5 lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

covergirl

2014. december 14.

Mivel a kedvenc, szintén L'Orealos Extra-Volume Collagene éppen kifogyott, erre a szempillaspirálra esett a választásom. A keféje tetszett, mert egyenletesen fel lehet vele vinni a festéket, a mai napig ezzel választom szét a szempilláimat, ha esetleg összeragadnak.
Viszont nagyon nagyon hamar kifogyott/beszáradt, 2-3 hónapig ha tartott. Alig változott tőle valamit a szempillám, a barátnőm is azt hitte, hogy smink nélkül vagyok, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

pilolilo

2014. december 5.

Szempillaspirálok terén nagyon(!) válogatós vagyok..Ezt megvettem ismeretlenül akciósan, de abszolút nem bántam meg, sőt! Gyönyörűszép pillákat varázsol, nem ragadnak össze, hosszúak, mű-hatásúak :) Ami hatalmas plusz, hogy nem csomósodik, nem szárad hetes, hónapos mindennapos használatok után. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Santa

2014. november 1.

Egy éve használom, nekem bevált, nagyon nagyon szeretem <3 nem pereg le, könnyen felviszem és estig tartós. Nekem nem száradt be a tubus sem, sok spirálommal jártam úgy hogy pár használat után csomós lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Judiit

2014. október 25.

Glamour napi zsákmány volt. Meg sem néztem, hogy milyen a keféje, így egy kis meglepetés volt az egész kialakítás. Jobb kezes vagyok, így a jobb szemem tökéletes vele, na de a bal.... Egyszerűen nem tudom úgy megfogni se jobb, se bal kézzel, hogy normálisan fessem ki a pilláimat. Kicsit sokat vesz fel a kefe a festékből, de ez szinte minden spirálnál előfordul a kezdeti használatkor. Az illata.... Nos egy az egyben, mint egy Lancome spirálnak. Ugyanaz az erős, agresszív illat , ami ráadásul a Flixonase orrsprének is sajátossága :) .
Nem estem tőle hanyatt, holott drogériás viszonylatban teljes áron igen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 25.

Nem estem tőle hanyatt, holott drogériás viszonylatban teljes áron igen drága.

villers

2014. október 25.

Nekem bevált, nagyon szeretem, gyönyörű pillákat csinál, nem pereg le, az alsókra is nyugodt lélekkel használhatom, ami nálam elég ritka. Én a felsőkre 2 rétegben kenem, és még este is szinte ugyanolyan, ha nem egy réteggel simán felfrissíthető. Hogy milyen lesz 2 hónap múlva nem tudom, de ha újat kell vennem, nekem akkor is megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

_-Mia-_

2014. augusztus 31.

Szeretem-utalom kapcsolat a mienk... Az elso par alkalommal nem voltam kepes normalisan kifesteni magam vele, pedig mar 10 eve hasznalok ilyen-olyan szempillaspiralt... Mar gondolkodtam is hogy kuka lesz a mese vege: par csimbokba osszeakasztotta a pillaim, ugy neztem ki vele mint az olcson hazaviheto holgyek a szorakozohelyen... Aztan hozzaszoktam a kefehez, es a festek is behodolt nekem: azota melyfekete hosszu es dus, tenyleg muszempillahoz hasonlo pillasort tudok vele alkotni (hosszas buveszkedes utan... es a szemhejam midig osszekenem, emiatt a fulpiszka is hu tarsamma szegodott...). Mar ha hagyja magat, mert rossz napjaimon nem tarsam. Ha sietve/almosan/faradtan probalkoznek, sajnos ket-eselyes a dolog: vagy jo lesz vagy nem :( Osszegezve: nem biztos hogy almos reggelek allando kelleke lehet...

Update: eros izzadast is tulel, eszmeletlen tartos. Nem pereg nem maszatolodik, megbizhato. Elonyeben a hatranya is: sminklemosos torles es arclemosos arcmosas utan reggel meg siman fekete maszatokkal a szemem alatt ebredek.

Update2: egy hónapig minden nap használtam. Utána egy hétre pihentettem, nem nyúltam hozzá, és mikor újra elővettem... Nem tudom mi lett vele. Nem száradt be, az állaga normálisnak tűnik. Mégis: a pillaszálak végéig nem tudom elhúzni a festéket. Csomósodik, és a pillavégeimmel babrálni kell, hogy ott is legyen festék.. Kuponnal vettem féláron, de akkor sem gondoltam, hogy csak 1-2 hónapig lesz jó... csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

bogcsilike

2014. augusztus 31.

Nekem is teljesen bevált, az árát leszámítva... 3-4000 ft, attól függ hol... Na de egyszer rászántam magam hogy megvegyek, és kellemesen csalódtam, már az első réteg is tökéletesen szétválasztja éd dúsítja a pillákat :) Ugyanakkor természetes hatást is el lehet vele érni :) De ha éppen extrémebb kedvünkben vagyunk, akkor több rétegben is csodálatosan fed. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Druszilla

2014. augusztus 19.

Mindig gondban vagyok a spirálokkal, amióta rájöttem, hogy nekem a legtöbb hibátlanul funkcionál, minthogy sötét, hosszú, dús, ívelt pilláim vannak (nyugodtan utáljatok). Így hát megelégszem a drogériás spirálokkal is, amikből legtöbbet a maybelline különböző verzióit használtam. Aztán amikor egyszer kifogytam mindből, és rájöttem hogy az Illegal Lenght vízálló spirálját nem tudom lerobbantani a pilláimról (így mindennapos használatra tökéletesen alkalmatlan), kellett valami új. Hát legyen a pillangós L'oréal, miért ne! Sok jót hallottam róla, annyira rossz nem lehet. Sőőt!
Alapvető technikai problémáim vannak a spirálokkal, például, hogy eleinte túl hígak és túl sokat vesz fel a kefe, minek köszönhetően összetapasztja a tökéletes kis pilláimat, és a két szemem helyén 2 pók csücsül. Ezzel is ügyeskednem kellett az első 2 hétben, de aztán tökéletes lett! Nem tudom, hogy ez jó e, talán túl hamar ki fog száradni...?
Őszintén szólva, nekem az extra pillangós keféje nem adott semmi többet, minthogy ívelt a pillasorom (kerek szemnél mit vár az ember) ezért pont arra jó hogy valamivel egyenletesebben viszi fel a festéket, de nekem nem csinál egy mozdulattal olyan pillangós pillákat. Talán akinek mandula alakúbb a szeme, annak ez jobban érvényesül:) Ettől függetlenül szeretem, mert nem maszatolódik, csomósodik vagy pereg le, nem tapasztja össze a szálacskákat. Talán ha kicsit erőteljesebb fekete lenne, még jobban szeretném:) Mást nem tudok róla mondani (mennyire hosszít-ível-dúsít stb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.