L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Kinga95

2014. július 30.

Nagyon szeretem ezt a spirált bár főként alkalmi sminkhez használom. Nekem bevált, valóban gyönyörű szempilláim lesznek tőle. Nagyon tartós nem maszatolódik vagy pereg le.
Amikor megvettem a festék nagyon folyós volt és csomósitott, de egy hónap múlva újra elővettem és az állaga sokkal jobb lett, azóta imádom.
A keféje kicsit szokatlan,de egy-két használat után bele lehet jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

A keféje kicsit szokatlan,de egy-két használat után bele lehet jönni.

Szilva86

2014. július 13.

Örök kedvenc spirálom. Nem tudom megunni, ebből mindig kell, hogy legyen a fiókomban. A keféje műanyag ívelt. A sörték szálai nem egyforma hosszúságúak, hanem az egyik oldalon egész rövidek, melyek alkalmasak az alsó pillák festésére. A másik oldalán találjuk az íveltebb részt, amivel a felső pillákat ideális festeni.

Ez a spirál tényleg nem ragad, nem csomósodik, nagyon sokáig elég (nálam fél évig is kitart minden napos használat mellett).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

lettart

2014. július 3.

Egy éve megfogadtam, nincs több L'oreal!
De ennek az arasznyi csodának ki tudna ellenállni? A külsejét illetően eléggé 5/2, de ami belül van ;)
A tökéletes kefe a felső- és alsópillákra, belülre-kívülre mindenhol a maximumot hozza ki, adja vissza, csinál mindent, ami bódításra kell a mandula szememnek! A festék isteni, frissen bájt ad, a második húzásra viszont már döglesztek! És ha elkezd beszáradni, az újraforralástól, mint újkorában! De már a második fázisban, a második száradásában is csodákra képes, újfajta csodákra!

- a kefét meg persze mindig elrakom, ricinusolajra vagy csak fésülésre :)

MENNYEI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Egy éve megfogadtam, nincs több L'oreal!

- a kefét meg persze mindig elrakom, ricinusolajra vagy csak fésülésre :)

MENNYEI!

gina82

2014. július 1.

Elég régóta használom ezt a spirált és nagyon szeretem.Tökéletesen külön választja a pillákat és gyönyörűen íveli.Elég jól hosszítja is.Nem pereg,fent marad egész nap.Most a L'oreál Miss Mangával együtt használom,először ezzel festem ki majd át megyek rajta egyszer a Mangával és utána megint ez,így ketten elképesztő hatást csinálnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Asztrid

2014. július 1.

Kipróbáltam már jó néhány szempillaspirált, de nálam ez vált be a legjobban... hamar szárad, nem irritálja a szemem és ráadásul gyönyörű szempillákat csinál....ritkán adok ötöst, de ez ötös... :)

Sophie92

2014. június 29.

UPDATE:
Ajjaj, nagy bajban vagyok...amióta használom ezt a szempillaspirált, nagyon hullik a szempillám...napi olyan 3 szál szemenként. Ilyen még sosem volt nálam...közben meg olyan jó spirál...olyan jó áron (akcióval). Adok még egy esélyt,mert nem akarom elhinni! :(

Jelentem, megtaláltam A szempillaspirált! Rengeteg spirált kipróbáltam, általában Max Factort használtam, de egyre kevésbé működött...50%-os kupon miatt erre esett a választásom, pedig nem vagyok jóban a L'oreal termékekkel...de milyen jól tettem! Nem túl sok, nem túl hosszú és egyenes pilláimból gyönyörűet lehet varázsolni! Egyenként szétválasztja és legyezőszerű lesz. Egy kicsit szokott leperegni a szemem alá, meg pár óra után nem tartja meg az ívet, de míg nem lesz 10000ft-om egy szempillaspirálra, addig ezt fogom venni!
ui. annak nagyon nem örülök, hogy nincs lefóliázva, így nem tudom mikor és hányan nyitották már fel előttem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

UPDATE:

MilkyWay

2014. június 24.

Áprilisban vettem.
Szerintem nagyon szép szempillákat csinál, de az alsó pillákra nem jó, legalábbis nekem lepotyogott.Nem irritálta a szemem (Nekem elég sok spirál bántja) összességében tök jó, a csomagolása is nagyon tetszik, gumis keféje először furcsa volt,megszoktam:) szerintem megadom neki az 5 csillagot;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

Áprilisban vettem.

Hajnal_ka

2014. június 19.

No.1 nálam. Nagyon szép pillákat csinál, jó a keféje, meg kell szokni. Én, amióta csak megjelent, azóta használom, néha megpróbáltam mást, újabbakat, de mindig csak megbánás lett a vége. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

sophie19

2014. június 8.

A kedvencem jelenleg! :) régebben a max factor false lash effectjét használtam, talán megkockaztatom hogy ez jobb.A keféjét imádom! :)A festék sem szárad be olyan hamar mint a false lash effecté.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

monika.t

2014. május 24.

Az elején nem voltunk túl jóban, maszatolt, nehezen száradt, be is került a fiókba. Még nem tudtam mi legyen a sorsa, kb. fél év után elővettem újra és csoda történt. Szépen lehet vele dolgozni és az eredmény is az amit a reklám ígér. A színe szép, sötét mély fekete (igaz ez már az elején is megvolt). Amíg csak tartott benne szinte ezt használtam minden nap. Egy hátránya azért maradt, lemosásnál maszatolódik és nehezen lehet a szem alól letisztítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.