L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: cicurka, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyémántragyogású, hidratáló szájfény, mely akár 6 órán keresztül is tökéletesen mutat az ajkakon.

Kiszerelés: 6 ml

Gituccci

2013. szeptember 24.

Három árnyalatot is megvettem,112 keep the sweet, 602 fresh lemon tonic, 033 pure addict. Imádom oket!! Igazi luxus szájfények! Nagyon szépen csillognak, iszonyat tartósak. Rájottem, hogy ha ajakbalzsamra kenem fel oket még tartósabbak és nem is ragadnak úgy, mint balzsam nélkul és a számat sem szárítja igy ki. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

TimiK

2013. július 22.

Nagyon szép színek vannak belőle, de engem az "illata" és a ragacsossága nem győzött meg. Kár érte mert tényleg gyönyörű a csillogása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

JHajni

2013. július 15.

Nekem soha nem állt jól se a rúzs-se a szájfény, a vékony ajkaim miatt, de ezt megvettem, kipróbáltam ,és újra reményt adott, teltebbnek tűnnek tőle az ajkaim és gyönyörű árnyalata van! Nem túl erős, vékony ajkakra tökéletes, akinek szintén vékonyak, a 106-os árnyalatot ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Biu

2013. július 1.

Két árnyalattal rendelkezem, az egyik egy Nude színű (in the nude talán, sajnos épp nem találom) és egy, ami kifutó szín volt, az egy erősebb rózsaszínes darab. A nude mindennapi kelléke lett a táskámnak, már elég kevés van benne,azt biztosan újra veszem. Hogy miért? Nagyon ragaszkodó, még több óra után is szép vizes fénye van, az evés viseli meg csak igazán, de ivással nagyon sokáig tündököl az ajkaimon. Ragacsos fajta, szóval aki ezt nem szereti, az inkább keresgéljen máshol, de ezért cserébe nagyon szép a végeredmény :). Egy szó mint száz, én nagyon megkedveltem, és a maga 2000 Ft-os árával nem kirívó, viszont veri a többi drogériás szájfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Doozy

2013. június 8.

Veri a drogériás átlagot, ennél alább nem is érdemes menni, ha valaki szín szeretne a szájára és nem csak fényt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Minnie92

2013. március 26.

Nekem 1 db van,113-mas (Rose). Nagyon szeretem, mert tényleg tartós. Nem kell újrakennem evés, ivás után ezáltal nem is használok annyit, mint mondjuk egy 900forintos szájfényből. Megéri, az ára!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

erika81

2013. március 15.

Az itt olvasottak után mertem megvenni a 113-as Perennial Rose-t. Csodás színe van, kellemes viselni, tartós. Köszi a tippet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

stella06

2013. március 5.

Nekem is egy rózsaszín van ezekből. Mivel a színe nagyon hasonlít a száméra, inkább csak fényt ad, de azt nagyon szépen. Az illata, bár általában nem ez a legfontosabb szempontom egy termék értékelésénél, hihetetlenül kellemes, karamellás. Mindezek ellenére nagyon ritkán használom, mert, mint azt már többen is írták előttem, borzasztóan ragad. Tényleg - a legkisebb szélben is hajszálakat ragaszt a számhoz.
Ajándékba kaptam, magamtól álmomban sem vennék szájfényt ennyiért. A fentiek tükrében meg különösen nem. Hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Harmony29

2013. február 13.

Két árnyalatom van, egy csillogós rózsaszín és egy sötétebb lila. Mindkettőt nagyon szeretem. Kicsit ragacsos, emiatt annyira nem kényelmes viselni, de cserébe tényleg nagyon sokáig bírják evés, ivás mellett is :) Mondjuk randira nem ajánlanám...tudjuk a pasik mennyire nem bírják a ragacsos szájfényeket :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

szabarabi

2013. január 21.

Nekem a Forever Nude árnyalat van meg és gyönyörűségesen szép "száj szín" lesz az eredmény, apró csillámokkal.
Ragacsos, de cserébe tényleg nagyon tartós, evés-ivás után is látom még, hogy ott van a számon. Egyenletesen kopik.
Az aplikátorával könnyű dolgozni (mondjuk nekem nincsenek vékony, penge ajkaim), kevés festék is elég belőle, hogy teljes fedést biztosítson.
Én nem tapasztaltam azt, hogy összegyűlnének a csillámok, viszont az enyhe szárító hatást én is észrevettem. Ettől függetlenül nekem ez idáig a kedvenc szájfényem!
A ragadóssága és a szárító hatása miatt én 4 csillagot adnék, de ettől függetlenül, ha elfogy, újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0