L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: cicurka, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyémántragyogású, hidratáló szájfény, mely akár 6 órán keresztül is tökéletesen mutat az ajkakon.

Kiszerelés: 6 ml

2013. január 7.

Szuper szájfény, nálam veri a Lancome Juicy Tubes-ot is, ami sokáig abszolút favoritom volt. Van egy világosabb rózsaszínes árnyalatom és egy közepes rózsaszín. Gyönyörű színek, eszméletlenül tartósak, és nekem nem szárítják a számat. Igen, valóban ragacsos, de ha egy szájfénytől tartósságot várunk, akkor cserébe ezt el kell viselni. Mondjuk engem nem zavar, így legalább érzem, hogy ott van, és nem nézegetem 10 percenként, hogy nem kell-e újrakenni. Kopása nagyon egyenletes. Összességében teljesen elégedett vagyok vele, bővíthetnék még a színválasztékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

sugar bunnie

2012. november 28.

Csak tesztert próbáltam ma, de elég is volt ahhoz, hogy ne vásároljam meg. A szinei nagyon szépek, de ami engem a legjobban zavart, az eszméletlen ragacsossága. Nem szeretem, ha egy szájfénytől összeragad a szám. És én ezt éreztem. Gyengusz 3as.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

didus

2012. október 22.

Nagyon szép színei vannak, és nagyon tartós is, egy nap 2x elég kenni belőle és reggeltől estig gyönyörű marad. Engem sem zavar, hogy ragad, sőt én csak a ragadós szájfényeket szeretem, mert egyrészt tudom, hogy tartós lesz, másrészt a számon marad, nem úgy mint a "nemragadós" társai, amik szerintem még a fülemig is képesek lennének elfolyni. Egyébként mikor felkenem egyáltalán nem ragad, rá 1 perce válik olyanná. Százszorta jobb mint a többi szájfény amit próbáltam, pedig nem ez volt a legdrágább. Nekem egyáltalán nem szárította a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

babyface

2012. szeptember 30.

nekem nem jön be... legalábbis az én árnyalatom (keep the sweet) nem is tudom miért ezt választottam. engem nem zavar, hogy ragadós, ha valaki 20p-nél tartósabb szájfényt szeretne, annak ezzel együtt kell tudni élni, de borzasztóan szárít és összeállnak a számon a csillámok.. amikor felviszem gyönyörű, de 6 óra után nem marad más csak a ripityára száradt szám, ami ragad és itt ott csillám csomók díszítik :D megpróbálom elhasználni, de nem jósolok neki sok időt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Anni

2012. szeptember 28.

Egy magazinba tettek csöppnyi mintát, ami elég is volt arra, hogy elnyerje a tetszésemet. 2 árnyalatot (barack és rózsaszín) szereztem be. Az a titka, hogy ápolt, balzsamozott ajkakra kell felkenni, de csak miután az már beszívódott, mert zsíros felületen nem marad meg. Nekem kibírta az evés-ivást, hosszú órákon át a helyén maradt. Minden napra mégsem ajánlom, mert kissé szárít. A szájzugban (főleg ha túl vastag rétegben visszük fel) hajlamos csomósodni, ami nem egy szép látvány. Ezt elég egyszer eltávolítani, utána már nem gyűlik össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

kalmaniki

2012. szeptember 28.

Huh, nekem naaaagggggyyyon ragad :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Huh, nekem naaaagggggyyyon ragad :(

ronicic

2012. szeptember 24.

Nagyon szép színe van, szépen csillog, teltebb néz ki tőle az ajak, viszont szuper tartósnak nem mondanám. Én nem éreztem extrán ragadósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

georgeo22

2012. augusztus 31.

Szép,szép,de ragad!!! A sima glam shine az jobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Szép,szép,de ragad!!! A sima glam shine az jobb!

winnie

2012. augusztus 15.

Iszonyat szép, valóban tartós,de az igaz, hogy egy idő után csomósodik és ragad. Ennél fogva az ember késztetést érez, hogy letörölje vagy elkezdje harapdálni a száját. Ettől eltekintve tényleg csillog-villog és jók a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 15.

molnar.julia.88

2012. július 29.

A Tempting Pink árnyalathoz jutottam hozzá, elég kedvező áron. Tényleg nagyon ragad, de a szép színért megéri. Ha hat órán keresztül nem is bírja, de elég nehezen adja meg magát, és akkor is hagy egy szép fényt a szájon. De nekem kicsit szárít, és a teljes árát sokallom, így 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0