L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: cicurka, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyémántragyogású, hidratáló szájfény, mely akár 6 órán keresztül is tökéletesen mutat az ajkakon.

Kiszerelés: 6 ml

vivuss87

2012. július 23.

nagyon nagyon vágytam rá, mikor megjelent (mint minden szájfényre?) és egészen jó, de valahogy mégsem az igazi. SZépen csillog, szép a színe, tartós is, de ragad, na ha valami, akkor ez ragad, és pár óra elteltével képes becsomósodni a számon.. elfér a többi között, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

nicole07

2012. július 22.

Nagyon tartós, gyönyörű színek, tényleg minőségi, nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Nagyon tartós, gyönyörű színek, tényleg minőségi, nagyon szeretem!!

Belle91

2012. június 19.

Valóban tartós, de szerencsére nem szárít, ellenben ragadós. Az applikátorát kifejezetten szeretem, az illata isteni, a színválaszték is egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Evie

2012. június 2.

Imádom az applikátorát, eszméletlen jó felvinni vele a szájfényt! Nagyon sokáig tart, evés-ivással is nehezen jön le. Nem tudok pontos óraszámot mondani,de a 4 órás autóutat szendvicsevéssel simán bírta, meg sem kopott! A színek gyönyörűek és ha valaki nagyon csillámos szájfényt szeretne, akkor ne keressen tovább, ez az :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Schildi

2012. június 2.

èn ma vettem meg 403-as papaya tattoo árnyalatot. Nagyon szép természetes szinü. Az illata nagyon jó, csak kicsit fura, hogy ragad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

cicurka

2012. május 19.

Nem állítom, hogy valóban 6 órás hatással bír :), de tényleg tartós és nagyon szép színei vannak.
Én kettőt is beszereztem belőle még korábban (208 - Unlimited Fuchsia, 113 - Perennial Rose) és azóta is használom.
A 208-as egy dögös vörös icipici gyémántfényű fuchsia szín csillámokkal, a 113-as pedig egy csodaszép mély mályva.
Tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Tetszik! :)

Sephira

2012. március 30.

A Forever Nude-ot én is nézegettem, mint írtam a 114-es Tempting Pink árnyalatot választottam, imádom, felkenve nem olyan erős, de szépen csillog :), tényleg sokat kell sajna "mártogatni'', de megéri. ;)
Amit még én kinéztem az Always Pink meg a For Ever Young, egészen hasonlítanak csak előbbi kevésbé látszik, kissé áttetszőbb és nem csillámos, másiknak jobban látszik a színe és csillámos. De tetszenek, ilyen krémes rózsaszínek, régóta kerestem ilyen árnyalatot. :) A Hold-on Rose is szép, ez ilyen természetes barnásabb árnyalat, de tetszik az a pirosas nem csillámos és nem erős Fresh Gerandine.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Sea

2012. március 29.

Elsőnek a 103-as forever nude elnevezésűt vettem,most pedig a 112-es keep the sweet árnyalatot. De volt még több,ami tetszett. :) Volt egy elég sötétnek tűnő piros,gondoltam letesztelem valóban olyan erős-e,de kézfejemen szép volt(nem szeretem a pirosat),nem volt sötét. Még az is lehet azt is megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Sea

2012. március 27.

Tegnap vettem meg a másodikat a DM-ben 2000 Ft-ért.Nézegettem,hogy a tubusban sokkal sötétebbnek látszik,mint felkenve.Én a kézfejemen teszteltem melyik színt vegyem.Muszáj tesztelni,különben pórul járhatunk ha csak ránézésre vesszük meg. Szeretem,mert gyönyörűen ragyog a számon,bár zavar,hogy kicsit ragacsos.3-4szer bele kell mártani az ecsetet a tubusba,hogy szép legyen az eredmény,mindenhova jusson.A tartósságáról nem tudok véleményt mondani,mivel én állandóan kenegetem a számra,még ha nem jön le akkor is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

dios.gabriella

2012. március 9.

Gyönyörűen csillog és nálam nagyon tartós .Intenzíven látszik.Szóval verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0