L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Kovcskata51

2018. január 25.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban.
A fédese egész jó, érdemes hozzá kontúrozni, hogy természetesebb hatása legyen, ne maszkos beütése.
Nagyon gyorsan kell vele dolgozni, túl gyorsan szárad, aztán mozdíthatlan. Ez utóbbi jó, de be kellett gyakorolni, mire sikerült elég gyorsan eldolgozni.
Az arcomat nagyon szárítja, amin az aláhidratálás sem segített, viszont T vonalban teszek rá egy lehelletnyi púdert, mert különben kifényesedik az arcomon, de ez a bőröm hibája. Egyébként teljesen megállja a helyét púder nélkül, és lényegesebben szebb is nélküle.
Nem tökéletes, számomra 5 csillagot nem ér, de szívesen fogom levenni a polcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban.

born86

2018. január 22.

L'Oreal True Match szoktam használni,de nem volt.Ezt vettem helyette,bárcsak ne tettem volna :(
Tiszta kiütés lettem tőle ,viszkettem mint egy bolhás kiskutya...és persze elsőnek le se esett hogy az alapozótól lehet,de aztán többszöri ilyen élmény után kidobtam a kukába ,azóta köszönöm jól vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

sancs

2018. január 18.

Azt hiszem ez a legjobb alapozó, amit használtam eddig. Erős a fedése, de nincs maszk hatása. Természetes az összkép. A legvilágosabb árnyalat van meg. Púdert muszáj használnom hozzá, mert átfénylik rajtam. Szeretem, hogy nem látszik rögtön az arcomon az, hogy rajta van. Drogériás alapozók között nekem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Laura16

2018. január 16.

Nagyon jó alapozó. Intenzív a fedése,teljesen matt de egy óra viselés után oxidálódik (nálam). Száraz bőrüeknek érdemes aláhidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

mmrenata

2018. január 16.

Valahogy mindig visszatérek hozzá és rájövök ,hogy ennél jobb valóban nincs a drogériás termékek közül . 5-6 óra után nagyon picit kifényesedik T vonalban, ezért néha együtt használom az essence all about matt fixing kompakt púderrével , és még 12óra meló után is patent : D

tuti befutó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

tuti befutó

Blabla2

2018. január 13.

Gyorsan kellett elkennem mert aztan nehezen lehetett elmozditani es nagyon kiemeli a tag porusokat. Plusz hogy megtudtam hogy a loreal allatokon tesztel..nem is fogom tobb termekuket hasznalni bar nem is banom mert semelyik termekuk se valt be mikor meg hasznaltam ennyi penzert

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Pressia

2018. január 13.

Borzalmasan rossz. Csíkoz ha ecsettel viszem fel, maszk hatású ha szivaccsal. A száraz részeket az arcon nagyon durván kiemeli. És egy idő után a zsíros T-vonalban olyan szinten átfényesedik a bőröm, hogy nem győzöm mattítani. Két tubussal “használtam el” mert két színt kellett összekevernem, hogy jó legyen az árnyalat. De már nagyon akartam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

diavkli

2018. január 3.

második tubust használom most, tavaly télen nagyon nagy kedvenc volt, mostanra meg.. a fedése nagyon eros, ami hatalmas plusz viszont túl matt(?) muszáj púdert használnom fixáláshoz, és együtt a ketto olyan hatást kelt mintha fél kiló smink lenne rajtam pedig csak egy vékony réteg. gyorsan szárad, mattnak matt marad az arcom, de viszont annyira nehéz alapozó, hogy eltömítí a pórusaimat és pattanásos, mitteszeres arccal érek haza. jó, de nem a legjobb és rendszeres használatra nem alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

petrahkiss

2018. január 1.

Szerintem drogériás alapozók közül ez a legjobb! Nagyon szép, matt finish-e van, jó a fedése, viszont nekem kicsit maszk hatású :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

bianka093

2017. december 30.

Szerintem nagyon erős ennek az alapozónak a fedése. Mindennapos használatra nem ajánlanám , mert eltömíti a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag