L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Aura87

2015. július 3.

Glamour napokon csaptam le rá, nem sok véleményt olvastam róla előtte, éppen újdonság volt. Külföldi youtube-osok viszont áradoztak róla, ezért megvettem. Valami olyasmi a véleményem, mint Bebeknek, és Lothegnek. A színe rózsaszínes, én most a Garnier zsíros bőrre való BB-vel keverem, mert az meg túl sárgás, így a kettő együtt pont jó. Mattítani mattít, de nem olyan durván. Nekem szerencsére nem emeli ki a szárazabb részeket, viszont ecsettel, kézzel feltéve tényleg nagyon beleül a pórusokba. Ilyet én még nem is láttam, eddig nem tudtam, mit jelent, hogy beleül a pórusokba.. hát most már tudom. Primerrel sem jobb a helyzet. RT nedves szivaccsal ez kiküszöbölhető, úgy nagyon szép a finish. Gondban vagyok a pontozással, mert bár jól mattít, és tartós, nem jó a szín tónusa és ugye a pórusok is ordítanak... sajnos ez csak 3 csillag. A Rimmel Lasting Finish-t tudom ajánlani azoknak, akiknek hasonló problémáik vannak ezzel az alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

blanchee

2015. június 20.

Nekem is nagyon bejött ez az alapozó. Tényleg mattít, de olyan természetes hatása van mégis. Szerintem nagyon jó a fedése is, amire mostanság elég nagy szükségem van. Két apróbb hibája van, az egyik a színe, én a 11-es vanilla (2. legvilágosabb) árnyalatot használom, ami nekem egy kicsit rózsaszínes, illetve az orr mellett hajlamos kicsit megülni a pórusokban. Az apróbb hibái ellenére mostanában csak ezt használom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Katulin

2015. június 14.

Nemrég vásároltam ezt az alapozót, mert review videókban jókat hallottam róla, gondoltam kipróbálom. A fedése közepes, a videók alapján kicsit jobbra számítottam, de azért nem vészes. Tartósnak tényleg tartós, és ami nagy előnye, hogy világosabb árnyalatokban is kapható, így a hófehérkéknek is ajánlom :) A szárazabb részeket picit kiemeli, kellő hidratálással ez elkerülhető. Összességében nem rossz kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Roni

2015. június 3.

ahogy a többiek is írták, végre egy igazán világos alapozó! az utóbbi időben kezdtem el észrevenni, hogy az imádott Max Factor Facefinity-m legvilágosabbja annyira sárga most rajtam valamiért... szóval kellett valami, ami igazán a bőrömhöz igazodik. ennek a legvilágosabb árnyalata isteni! én tömött expert face brush-sal viszem fel és szépen el lehet oszlatni. a tartóssága nem olyan rossz, tényleg mattít. viszont a száraz részeket tényleg nagyon kihangsúlyozza, nekem pedig sajnos mostanában bármennyi hidratáló mellett is pereg a bőröm. szóval nem rossz ez az alapozó, csak vigyázzatok a száraz részekkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Bebek

2015. május 28.

Eléggé durva ára van, kuponnal vettem, így "csak" 2999 Ft volt.
Nekem T vonalban zsíros a bőröm, de főleg a homlokom, azzal nem igazáb tudok mit kezdeni. Illetve tág pórusaim vannak.
Nagyon szuper, hogy világos (tényleg világos!, és nem sárgás) árnyalatban is kapható, a Porcelain és a Vanilla a legvilágosabbak. :)
Először, amikor csak kipróbáltam, akkor ujjal kentem el az arcomon. DÖBBENET!!!!! Úgy beleült a pórusaimba, hogy csak lestem. Sok-sok kis alapozó-pontocska borította az arcomat. :O Aztán a letörlés... Én micellással szedem le a sminket. Letöröltem, DE a pórusokban még mindig bent csücsült az alapozó, eléggé dörzsölni kellett, hogy kijöjjön onnan is.
Aztán a szokásos szivacsos alapozás jött. Azzal szépen, egyenletesen el lehetett oszlatni.
De.
Intenzív fedés? Nem. A pórusaim szépen látszanak, bár így szerencsére nem ül beléjük az alapozó, de nem csinál babaarcot. Illetve valamitől lett 2-3 pattanásom, de már csak kis piros folt van a bőrömön a helyükön. Ezeket egy csepppet sem halványította ez az alapozó.
Matt hatás? Nem igazán... Talán 10 percig. Aztán a homlokom már fénylik, szóval muszáj rá púder, de így sem bírja sokág. Az arcomra is kell a púder, de ott azért jobban bírja, nem fénylik annyira.Viszont ahogy a homlokomon végighúzom az ujjamat, elég durva zsíros cucc marad rajta. Szóval szerintem akinek igazán zsíros a bőre, annak is kell a púder, ha ezt használja.
Nálam ez az alapozó kb egyformát tud az Astor HD-vel, picit talán rosszabb a fekete Maybelline-nél.
Amúgy pozitív , hogy 35 ml van benne, ez rengeteg. Illetve ami mellette szól, az az , hogy van világos szín belőle, mindenféle sárgás árnyalat nélkül.
Ajj, nem tudom mennyi csillagot adjak rá... Nem jó a fedése, beleül a pórusokba, nagyon drága, nem is mattít rendesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Eléggé durva ára van, kuponnal vettem, így "csak" 2999 Ft volt.
De.

-Agi-

2015. május 27.

Közepes fedésű, tényleg tartós, száradás után púderessé válik a felszíne. Nem rossz, de: a szárazabb részeket kiemeli a bőrön, kicsit nehéz egyenletesen eldolgozni és nem szeretem az olyan alapozót, amit ha véletlenül a szemöldökömbe kenek, aznap már sehogy sem szedek ki, és szép narancssárga csíkban virít. Ráadásul rettentő nehéz volt színt választani, mert a kézfejemen, nyakamon, államon is próbáltam, így a tervezettnél sötétebb árnyalatot vettem, de kb. 10-15 perc után teljesen besötétedett az amúgy elsőre világosnak tűnő alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

dorothea

2015. május 22.

Wow. Nem találok szavakat. Nem gondoltam volna, hogy találok egy ennyire jó alapozót... Bár a színekkel eléggé hadilábon állok, szerencsére sikerült megfelelőt találni a bőrömhöz - sápadt, sárga tónusú a bőröm, a leglehetetlenebb kombináció, de nem annyira sápadt, hogy a legvilágosabb legyen... De szerencsére a 11 Vanilla árnyalat tökéletesnek bizonyult. :)
Egyébként borzalmasan zsíros a bőröm (és nem csak a T-zónában, bár ott a leginkább), plusz bőrhibáim is vannak... és utóbbiakat sikeresen eltakarta, és matt maradt órákon át. Először jó nagy adag arckrém (Cuticura zsíros bőrre való) + fényvédő (jó zsíros, Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50) fölé használtam, púder nélkül, kb. 2-3 óra után amolyan egészséges bőrfényt kapott, de határozottan nem zsíros fényt, pedig más alapozóknál ennyi idő után már diszkógömb a fejem... még 6-8 óra viselés után is elfogadható állapotban volt, akkorra már egy kicsit kizsírosodott a T-zónában, de még így is a hordható kategóriába tartozott... és mindezt primer és púder nélkül! :)
Másodszorra csak arckrémen teszteltem (Cuticura), púderrel (Rimmel Stay Matte), korrektorral, arcpirosítóval, ekkor szintén jól teljesített, és mivel hosszú napom volt, ténylegesen tudtam tesztelni a tartósságát... Reggel 5-től este 8-ig (lemosásig, kb. 15 órát) volt rajtam, és bírta a strapát, igaz, estére már kicsit zsírosan csillogtam, de az arcomon még mindig ott virított a pirosító, és a bőrhibáim sem látszódtak. A bőrfény megjelenése itt is előfordult pár óra után, de mind mondtam, abszolút nem zavaró. A hibája, hogy egy kicsit beleül a pórusokba, legalábbis nem takarja őket, bár ez csak igen közelről látszódott, mivel ugye nem viseltem primert, az lehet, hogy orvosolta volna ezt a gondot. Plusz a száraz részeket kiemeli, így érdemes jól aláhidratálni, és akkor nem lesz gond vele. :) Lapos, tömött alapozóecsettel vittem fel (Boarline 539 Duo Fibre Small alapozóecset).
Összességében abszolút jó vételnek tartom (25%-os kuponnal vettem a DM-ben, 2990 Ft-ért), pedig előtte sajnáltam kiadni ennyi pénzt egy alapozóért, de ha elfogy, tuti, hogy újraveszem - akár még eredeti áron is, mert nekem ez igazi csodaszer, nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

vica85

2015. május 19.

Tökéletes! Olyan a bőröm, mint egy babának, matt, de mégsem mű - egy pici bőrfénye van pár óra után. Kombinált, vízhiányos bőröm van, de aláhidratálva nem szárít szerencsére. A csomagolást imádom, nekem ez a tubusos verzió a kedvencem; a "csőrös" megoldás praktikus, nem folyik, könnyű adagolni. Ráadásul nagyon-nagyon kevés is elég belőle, mégis tökéletesen fed.
A fényvédőt én picit hiányolom, de egyébként annyira tökéletes, hogy azt a plusz fényvédőzést simán megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Essie

2015. május 17.

Egy külföldi blogger videójában láttam először ezt az alapozót, aztán hirtelen felindulásból megvettem a DM-ben, kedvezményes kuponnal. Nagyon jó kis alapozó, nem képez pattanásokat, természetes fedése van, nem maszkszerű a hatása, és valóban mattít, bár nap végére nekem már átfényesedik, de 10-12 óra viselés után ez szerintem teljesen rendben van. Nem is szoktam nagyon púdert használni felé, max egy leheletnyi réteget a fixálás kedvéért. Száraz bőrre szerintem nem ez a legjobb választás (ezt majd még letesztelem, mert időnként vannak szárazabb részek az arcomon), de normál és zsíros bőrre ideális. Meglepő módon nálam a Bourjois Healthy Mix alapozóját is háttérbe szorította, pedig, mivel az nekem elég jól bevált, nem is lett volna szükségem másik alapozóra. No, meglátjuk nyáron a kánikulát mennyire fogja bírni, mindenesetre én ezt most nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

orchidea8627

2015. május 15.

Hát próbáltam már egy pár alapozót, de ez!!! FANTASZTIKUS!!!
Egész nap matt marad, egy pici bőrfénye lesz nap végére csak. Matt, de nem élettelenül matt, a fedése közepes-erős.
ÉSSS: a 010-es Porcelain szín extra szuper világos. Ezer éve nem találtam a drogériában olyan színű alapozót ami jó lett volna színben.
Illatmentes és ahogy látom az összetevők is jók, plusz a csomagolása is tetszetős: egyszerű, letisztult és praktikus.
Az ára pedig igen baráti az eddig használt alapozóimhoz képest, főleg ha rádobok egy -25%-os kupont...
Pacsi L'Oreal, szuper alapozót dobtatok össze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Hát próbáltam már egy pár alapozót, de ez!!! FANTASZTIKUS!!!
Pacsi L'Oreal, szuper alapozót dobtatok össze!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag