L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Adec56

2018. november 11.

Én ezzel az alapozóval teljesen meg vagyok elégedve. Éppen alapozó keresésben voltam, mert amit használtam, azzal már nem igazán voltam megelégedve, és Joy napokon gondoltam az 50%-os kuponnal kipróbálom, annyit megér. Eddig nem nagyon találtam olyan alapozót, ami ne fénylett volna ki pár óra elteltével. Ettől sem vártam csodákat, viszont majdhogynem azt kell mondjam, hogy mégis azt tett. T vonalban olajos a bőröm, így a nap előrehaladtával mindig kifénylik az arcom. Hát ettől az alapozótól komolyan mondom gyakorlatilag egész nap matt marad az arcbőröm. Színházban táncolok, tegnap volt előadásom, kapott egy nagyobb tesztet, és még az előadás végére sem fénylett ki! Szerintem ez elég nagy eredmény. Így tökéletes elégedett vagyok a matt hatással.
Az előttem szólók írták, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar rászárad az arcra. Én ilyet sem tapasztaltam. Bár nem is rakok belőle hatalmas mennyiséget, nem akarom, hogy maszkos hatása legyen. Egy leheletnyi vizet cseppentek mindig az alapozó szivacsra, és úgy teszem rá az alapozót. Tökéletesen el tudom vele dolgozni.
Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert teljes áron kicsit sok, viszont ha továbbra is így ki leszek vele békülve, úgy is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Kori

2018. november 10.

Még mindig keresem az igazit. És ezzel már el is árultam, hogy sajnos benne sem találtam meg...

Glamour napokon (tavaszi) szereztem be 50% kedvezménnyel (teljes áron nem venném meg a tapasztalataim alapján).
30 ml-es kiszerelés, a tubusa teljesen rendben van, az alapozó maga elég folyékony, de szépen eldolgozható. Először a szokásos nedves blenderrel próbálkoztam, de nem igazán értem el azt a hatást, amit látni szerettem volna, így inkább maradtam az ujjal eldolgozós módszernél.
A fedése is rendben van, erős közepes, és szépen lemattul felvitel után, viszont arra figyelni kell, hogy ez elég gyorsan történik, gyorsan szárad, így apránként viszem fel egy adott területre. Sajnos nem víz-és érintésálló, de ezt nem is ígéri, viszont komoly erőfeszítések és odafigyelés mellett tartja magát napközben…úgy értem nem érsz hozzá…egyáltalán. Zsepi, ruha, ujjacskák… hát leszedik, sajna… Borzasztóan idegesítő. Nekem elég gyorsan átfényesedik a bőr a homlokomon, illetve az orcákon, de púderezéssel szépen mutat. Nem vettem észre, hogy látványosan beleülne a pórusaimba, pedig nekem azok sajnos elég nagyok.
Az árnyalat, amit használok a 22# Radiant Beige, ami (a testemhez képest nehezebben barnuló) kicsit kifakult arcszínemhez jelenleg tökéletesen passzol.
Amit észrevettem, hogy néhány hét használat után elkezdte szárítania bőröm (orr mellett illetve homloknál). De egyébként semmilyen irritációt nem okoz, sem szem körül, sem máshol. Nem szaporodnak tőle a mitesszerek, illetve nem okoz pattanásokat sem.
Így, hogy konkrétan nem nyúlhat az ember az arcához...jajj nem tudom, számomra ez kivitelezhetetlen.

Icipicit erősebb fedést, egész nap arcon maradó, hosszantartó mattítást, és ennél kevésbé szárító hatású alapozót szeretnék...nagyon szeretnék. De sajnos még nem találtuk meg egymást. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Kitts

2018. október 25.

Egyik legjobb alapozóm az évek alatt. Szép, egyenletes fedésű, nem nehéz, a napi 8 óra végére minimálisan fénylik csak át. Ha kézzel, vékony rétegben viszem fel, egyáltalán nem maszkos, felkenés után pár perccel sokkal egységesebb színű és állagú lesz az arcon. Szivaccsal valóban lehet kicsit problémásabb a felvitel, de néha tényleg a kezünk a legKÉZenfekvőbb (haha) megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Detti90

2018. október 15.

Jelenleg ezzel az alapozóval vagyok a legjobban kibékülve, széped fed, építhető, de ha túl sokat visz fel az ember belőle, akkor nagyon maszkos hatású. Szivaccsal és kézzel is jól eldolgozható, nagyon illik a bőrszínemhez, de nekem azért átfénylik egy pár óra elteltével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

MakeUpAddiction

2018. október 2.

Megszerettem. Kb. egy fél éve vásároltam és kipróbálás után félretettem azzal, hogy nekem nem megfelelő (sem a fedése, sem a tartóssága, sem semmi). Viszont, kb. 1 hónapja a kezembe került, mert kifogytam a kedvencemből és a nyári színem is fakulni kezdett, új mindennapi társ után kellett nézem a felhalmozott készleteimből...s azóta használom. Minden nap. Tökéletes a szín (20 sand), az állag (bár tudom nem illene évekig alapozókat őrizgetni), a fedés és a tartósság is. Nem tudom, hogy a bőröm változott-e meg, vagy a primer teszi (smashbox photo finish), de szuper jó. A bimbózó kapcsolatunkra és arra, hogy egyszer már összevesztünk tekintettel csak 4, és nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Szeretem. Jó a fedése, szépen mattít , tartós. De muszáj kevernem a Maybelline alapozómmal, mert a legsötétebb árnyalata is világos nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Trutex

2018. szeptember 1.

Jó a fedése, szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Jó a fedése, szépen mattít.

Kingucii

2018. augusztus 30.

Glamour-napokkor vásároltam még, aztán el is felejtettem véleményezni.
Igazából nem csalódtam ebben a termékben, nyárra valami könnyedebb alapozót szerettem volna,ami nem krémes. (Eddig a Catrice HD liquide- t és a Rimmel stay matte alapozóját használtam)
Tetszik, hogy tubus, hiszen szétvágva még lehet belőle sok alapozót kinyerni.
Fedés szempontjából is erős, fennmarad a nap végére, én használok hozzá púdert, mert az orrom mindig kifényesedik.
Ár szempontjából kicsit drágállom, de féláron egész baráti. Egyébként biztos, hogy még újravásárolom, csak Glamour v. Joy napokkor.
Fura mód sokáig kitartott, 3 hónapig tudtam használni, ami nálam nagy szó. Nem kell belőle sok, viszont valóban gyorsan kell elkenni, mert "megköt."
Összetevői is szépek, úgyhogy kiváló kis alapozó.
Nekem bejött ez a termék. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Glamour-napokkor vásároltam még, aztán el is felejtettem véleményezni.
Tetszik, hogy tubus, hiszen szétvágva még lehet belőle sok alapozót kinyerni.
Összetevői is szépek, úgyhogy kiváló kis alapozó.
Nekem bejött ez a termék. 5*

betyusz123

2018. augusztus 15.

Sok alapozót kipróbáltam már, eddig ez a termék a befutó. Egész jól elfedi a bőrhibákat (habár korrektor mindenképpen szükséges még mellé), nem nehezíti el a bőröm, nem kenődik, egész nap fennmarad. Viszont felvitel után gyorsan és alaposan el kell dolgozni, különben hamar megszárad az arcon (foltokban), amit utána már nehéz korrigálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

TaZsa

2018. augusztus 13.

Nem. Bírom. Eldolgozni. Foltmentesen. (RT szivacsot használok). és még oxidálódik is. Nem szeretem ahogy áll az arcomon, nem egységesít. Nekem a fedése is fura. Mintha mégjobban kiemelné az ilyen pattanás után maradt foltokat. Egyedül a kiszerelését szerettem és tényleg mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag