L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges

zsoxcore

2018. július 4.

Nem csalódtam ebben az alapozóban. Zsíros-kombinált bőrre tökéletes! Egyáltalán nem nehéz viselet, szép matt marad a bőröm egész nap primerrel és púderrel kiegészítve. A fedésével is tökéletesen elégedett vagyok, alig látszanak a bőrhibáim és a karikák a szemem alatt, ha ezt az alapozót használom, még sincs maszk/műhatása. Egyetlen hátránya a színválaszték, valamint az, hogy hajlamos oxidálódni és felvitel után pár perccel sötétedik a bőrön, ezért sajnos egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Anasztazia12

2018. június 27.

Ebben az alapozóban sem csalódtam!
Nagyon jól fed. Viszont.... Tényleg csak zsíros bőrre ajánlott. Most nézem az arcomat, 1 pattanás volt az arcomon, körülötte száraz a bőr, az viszont látszik. Úgy hogy akinek kombinált a bőre, illetve száraz, ne vegye meg!
De szuper termék! Nálam öt csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Ebben az alapozóban sem csalódtam!
De szuper termék! Nálam öt csillag! :)

jul100

2018. június 26.

Nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan termék vagy alapozó rutin, amivel ne fényesedne át legalább a homlokom, de ezzel az alapozóval egesz sokáig kihúzom matt fejjel. Erősebb fedése van, a finise szép, a színek is nagyon jók, ára baráti, a kiszerelését imádom, a pumpással nem lehet minden cseppet kisajtolni. Bulizni ezzel szoktam, primerrel, púderrel, jó sokáig dolgozom be az ecsettel; ezzel a módszerrel volt már, hogy 24 óra viselés, egész éjszakás buli, pár óra alvás után hazaérve még simán szalonképesen néztem ki. :D
Kicsi a fejem, szóval kis felületre kell anyag, nem is teszem fel vastagon, így szerintem másfél éve simán megvan már, és még mindig nem értem a végére. Nekem 5ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

MaliaLeyaFuentesIglesias

2018. június 9.

Én nemrég kezdtem el használni ezt az alapozót, de eddig meg vagyok elégedve vele. Nincsen maszkos hatása, szépen fed, és nem fényesedik át.
Primert és púdert is használok mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Primert és púdert is használok mellé.

szabs

2018. június 4.

Elfedi a hibákat, nekem nincs "mű" vagy "maszk" jellegű kinéztem utána, nálam természetesen fed.
Nyáron nem használom, mivel az állaga nem kellemes, érzem hogy van rajtam valami, viszont télen nekem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Kinguska09

2018. június 4.

BORZALMAS!!!!

végre rávettem magam hogy alapozot valtok mert “untam “ a regit ...bar ne tettem volna
Ma vettem reggel mert sok videoba lattam es jo velemenyeket olvasva adtam neki egy eselyt de feleslegesen -.-
1. Mattit de olyan mintha maszk lenne a fejemen
2. Nem fedi el az aprobb borhobaimat sem
3. Sotet arnyalatot valasztottam de amikor felkentem olyan mintha kulon eletet elt volna az arcom a tobbi testreszemtol borzalamasan sapit es hofeher lettem :/
4. Nagyon puderes nekem a hatasa
5. Hamar “lekopik”
6. Szaritja a borom pedig alapbol zsiros
7. Nem ereztem konnyednek a texturajat szamomra “nehez” es ragacsos
8. Sok kell belole hogy valoban jo fedest adjon viszont attol meg viccesnek nezek ki mint aki ijesztgetni keszul :D :(
9. Nem lehet szivacs segitsegevel rendesen felvinni mert konkretan elnyelte (beszivta a szivacs) :D

+ 1 *Annak jo akinek alapbol tukor sima a bore es hofer nekik bevallhat ! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

BORZALMAS!!!!

1. Mattit de olyan mintha maszk lenne a fejemen
2. Nem fedi el az aprobb borhobaimat sem
4. Nagyon puderes nekem a hatasa
5. Hamar “lekopik”
6. Szaritja a borom pedig alapbol zsiros
7. Nem ereztem konnyednek a texturajat szamomra “nehez” es ragacsos

+ 1 *Annak jo akinek alapbol tukor sima a bore es hofer nekik bevallhat ! ;)

pigglypig

2018. június 3.

Update: ebben a melegben én beteszem a hűtő ajtajába, mert hihetetlenül folyós lett az állaga, alig lehet vele dolgozni. Lehet, hogy csak az én termékemmel van gikszer, nem tudom...

Szerintem brutális fedése van, Catrice HD Liquid-ről váltottam erre, hát csak kerekedett a szemem. Nekem nem is szükséges plusz korrektor, bőven elfedi az elfednivalót. Jól mattít, bár kombinált bőrön kiemeli a száraz részeket, ez pár óra múlva kicsit csúnyán tud mutatni. Rajtam nem oxidálódik, amiért egy hatalmas pluszpont, a matt finis is bejön.
Ami miatt viszont le kell, hogy vonjak egy pontot az az, hogy abszolút nem "transfer proof". Ha hozzáérek az arcomhoz, tiszta alapozó lesz a kezem, és azon a részen alig marad valami fedés. Ha a párom ad pár puszit, gyakorlatilag lejön az egész, számtalan sálamat is összefogta már, akkor meg az államon nem marad semmi... nyilván nem várom, hogy hibátlan maradjon, de ennél azért lehetne tartósabb, más alapozóval eddig nem emlékszem, hogy ez ennyire égető probléma lett volna.
Glamour napos szerzemény lévén 50%-os kedvezménnyel vettem, 2000 forintot mindenképpen megér szerintem. Ha nem kísérleteznék állandóan, azt mondanám, hogy tuti újraveszem, mert eddig az egyik legjobb alapozó, amit próbáltam, de azért bízom abban, hogy egyszer megtalálom a tökéleteset mindenféle kompromisszum nélkül :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Egycsajszi

2018. június 3.

Ez az alapozó mindent betart amit igér de az én világos bőrőmnek még a legsötétebb árnyalat is borzalmasan sötét még alapba is és oxidáció után sajnos szörnyen narancssárga és sötét alapvetően pedig egy nagyon jó alapozó lenne normál/sötét bőrűeknek hozzá teszem mindent betart amit ígér eléggé jól mattít és erős a fedése száraz részeket kissé kiemeli ezért inkább normál/zsíros bőrre ajánlom a szín miatt kell levonnom 1 csillagot sajnos 😭

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

petrucyka1

2018. május 26.

Nagyon szeretem ezt a kis alapozót .Kedvenceim közt van nagyon jó a fedése tartós lehet rétegezni de nem szabad vele túlzásba esni mert ellehet vele érni maszk hatást is. FElváltva szoktam használni a Rimmel LAsting Finish Breathable alapozóval . Imádom ezt az alapozót rendszeresen újra veszem mert ő az állandó .Szuper kis termék ha valaki jó alapozót szeretne és az ára se vészes ajánlani tudom csak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Szila20

2018. május 25.

Én nagyon megszerettem ezt a kis terméket. :) Eleinte nem voltam elájulva tőle, sokáig úgy gondoltam, hogy jó-jó, de semmi extra, épp mint az eddigiek... aztán egyszercsak elkezdett feltűnni, hogy a 12 órás műszakom után is matt az arcom, nem látszanak a bőrhibáim, jó tükörbe nézni... és ez nálam nagyon sokat számít, mivel elég problémás a bőröm. "Babaarcú" lányoknak nem feltétlen ajánlanám, mert nekik szerintem túl erős fedés lenne ez, de a hozzám hasonló problémásabb bőrű lányoknak mindenképp javaslom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag