L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges
lexena

2018. március 26.

650 csillagot adnék neki, HA... kihoznának belőle egy kicsit több árnyalatot. Elszomorít, hogy a 10 Porcelain és a 11 Vanilla árnyalatok között nincs egy vagy két + árnyalat, ami nem ennyire rózsaszín. A formulája szuper, a tartóssága is rendben van, könnyen eldolgozható és még valamennyire mattít is (bár ez szerintem abszolút az arcápoláson múlik ezzel a termékkel, tehát azért magától csodákat nem tesz ezen a téren). Még az árával is rendben vagyok és a kiszereléssel is. De a színek.. nekem nagyon rózsaszín. Ha a fentebb említett 2 árnyalatot összekeverem, akkor stimmelne is a bőrszínemmel, csak az altónus üt el, de az nagyon. A korrektor, a púder és a bronzosító sem küszöböli ki teljesen vagy ha meg is tenné, a fene se akar nap mint nap 4 réteg terméket felvinni, amikor egyébként nem kellene.
Szóval emiatt nekem csak 4 csillag, mert tényleg csak ez az egy prblémám van vele. Egyébként meg egy nagyon korrekt kis drogáriás termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

anitakisova

2018. március 25.

Zsíros és kombinált bőrre nagyon jó. A legvilágosabb is túl sötét nekem, kellet hozzá világosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

nemethbe

2018. március 4.

A legvilágosabb 11 - vanilla árnyalatban vettem meg. A boltban úgy láttam, hogy jó a színe, de itthon kipróbálva sárga. Vettem hozzá világosítót, amivel minden probléma meg van oldva. Valóban matt, de nincs maszkos hatása. 6-7 órát simán kibír. Remélem nyáron már önmagában is jó lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Janka96

2018. március 1.

Én nagyon szeretem, mert eléggé zsíros a bőröm, de száraz bőrre nem ajánlom. Egyébként elég tartós, és szépen mutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Amadea

2018. február 21.

Túlléptem a szavatossági időt, ezért lassan elbúcsúzom tőle, pedig egész jól alakult a kapcsolatunk. A legvilágosabb árnyalatot választottam (van előnye is a fehér bőrnek), rajtam nem oxidálódott, nem foltosodott, a fedésével is elégedett voltam. Blenderrel dolgoztam el szinte mindig, ezzel lett a legszebb az eredmény, utána ütögető mozdulatokkal vittem fel rá a púdert. Mivel vízhiányos a bőröm, mindig alaposan elő kell készítenem a bőrömet, mielőtt bármilyen arcra való sminkterméket rákenek, ami könnyű hidratálást (mist, esetleg pluszban toner vagy esszencia), fényvédőt és primert jelent (ez a ráérős verzió, igen:D). A primert egyszer hagytam ki nagy sietősen, azonnal kiemelte az alapozó, hol szárazabb a bőröm a kelleténél. A lemosás után is éreztem, hogy feszül a bőröm, ha ezt a terméket használtam.
Ezt leszámítva nem volt gondom vele, a csőrös kiszerelését külön szerettem, nem okozott pattanásokat, komedókat. Újravenni nem fogom, mert nem pont az én bőrtípusomnak való, de örültem, hogy beruháztam rá, kuponnal főleg megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Niki1991

2018. február 19.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban, ugyanis az árnyalat tökéletes, egyenletes színű bőrt biztosít, ami messziről szép, viszont néhány helyen nagyon szárít, míg a T-vonalban fénylik a bőröm. Nem valószínű, hogy újraveszem, amíg el nem fogy elvagyok vele. Szerencsére akciósan vettem Glamour napokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

zana525

2018. február 5.

Hát nem is tudom... Glamour napokon vettem 50% kedvezménnyel, de eredeti áron biztosan nem venném meg. Jól mattít, de beleül minden apró bőrhibába, és így azok sokkal jobban látszanak. Kicsit oxidálódik, pedig eredetileg örültem, hogy sárgás tónusú, de 10 perc múlva narancssárgás-szürkés lesz a bőröm. Ráadásul nagyon szárít, pedig nincs száraz bőröm. A fedése közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

blablablabla

2018. február 4.

Nem sok pozitívumot tapasztaltam, egy hónappal a megvétele után inkább vettem egy másikat.
Fedése közepes, az én bőrhibáimnak nem elég. Borzasztóan szárít, de amúgy pár óra után ugyanúgy fényesedik a bőröm ez alatt is (csak most a fényesedés mellett még szárazabb is). Púderrel a tetején mégjobban szárít, használhatatlan az én bőrömön. Nagyon gyorsan megszárad, krémkontúr csúnyán mutat rajta.
A legnagyobb problémám viszont a színével van, vagyis ahogy viselkedik a bőrömön. A boltban kipróbáltam a nyakamon, a kezemen és az arcomon is, megtaláltam a megfelelő színt. Világos, porcelános, rózsaszínes. Kivéve a bőrömön :D Ennél is jelentkezett az, amit én Maybelline-effektusnak nevezek. Szó szerint narancssárgára oxidálódik, és foltos, akármivel kenem fel, olyan, mintha egyes területeken szétválna, vagy nem is tudom. Nem építhető, két réteg után már olyan természetellenes a színe, hogy már foszforeszkál a fejem kb., de plusz fedés továbbra sincs. Nem is értem ez hogy lehetséges, mert teljesen más színűnek néz ki a tubusban. Meg nem vagyok hülye a színekhez, el szoktam találni. Oké, az igaz, hogy az én bőrszínem nagyon fura, mert a leghidegebb tónusú termékek is sárgák rajta, na de nem ennyire.

Kevéske pozitívuma, hogy nem drága (bár ennyit se érne meg), nagyon könnyű az állaga, olyan mintha szimplán púdert tennék az arcomra, és talán valamivel hosszabb ideig matt marad. De ennyi. Száraz bőrre nem való, meg porcelános tónusúra sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Piko888

2018. február 3.

Már korábban véleményeztem, de mivel nem akarom fél oldalasra kibővíteni amit korábban írtam, inkább összefoglalom a tapasztalataimat :) 10-es Porcelain árnyalatban használom/ használtam, most fogyott el az első tubus és kezdem a másodikat, bár szerintem nem fogom újra venni. Ígéretéhez híven valóban matt, de zsíros vagy kombinált bőr esetén azért elbírja a púdert.Vízhiányos bőrre nem javaslom, mert a hámló részeket és a pórusokat sajnos kiemeli, érdemes inkább szivaccsal eldolgozni. Gyorsan megszárad, úgyhogy én mindig egyszerre csak egy területre pöttyözöm fel, eldolgozom és jöhet a következő. Hajlamos foltosan kopni, ami szerintem szintén a szárazságából ered. A fedése gyenge, közepes, ami alapvetően számomra nem probléma, mert nem szeretem a maszk hatást, viszont a fedéséhez képest nehéz viselet. Nekem az vált be, ha keverem a Garnier BB krémjével, így nem sápaszt és nem úgy néz ki az arcom, mint a pergamen. 4 csillagot kap, mert alapvetően jó kis alapozó, tényleg brutál matt és ezzel a keveréssel nagyon jól működik, de én szeretem, ha egy termék önmagában teljesíti az elvárásaimat és nem kell "felturbózni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

zita.herkovics

2018. január 26.

Eleinte minden rendben volt vele. Kiárusításban találtam meg a színemet. Hát, persze, hogy azóta nincs többé, se helyettesítő, se semmi. Na, mármost. Szerintem, az nem korrekt, hogy fel kellene ráznom minden használat előtt, nem kétfázisú, vagy pipettás. Szóval hol először jött az olajos rész, hol utána. Vagy én nem is tudom. Hogy az víz, vagy olaj volt. De nem tetszett. Kb. 2 hónap után gondolt egyet, és megbüdösödött. A másik merészen megvásárolt darabot már azonnal dobtam is a kukába, a fentebb említett társával együtt. A szín jó volt, a csomagolás rendben van. Akciósan az ára is oké. Fedése gyenge-közepes. Ezért megkapja a 3 csillagot. Szomorú vagyok, hogy nálam nem ért többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag