L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dedee, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Elővitaminnal dúsított összetételének köszönhetően rendkívül kíméletesen és tökéletesen távolítja el a szemfestéket. Frissítő és nem irritáló hatása miatt érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

macskajaj

2012. augusztus 29.

Nekem eléggé érzékeny a szemem, és sok sminklemosótol bepirosodik, vagy viszket. Próbaképp vettem meg ezt a terméket, és nagyon jónak bizonyult. Nem csíp, nem irritál, az illata nagyon finom, és végre egy nem tejes, hanem vizes sminklemosóval is le tudtam szedni az erős festéket, mindenféle hercehurca nélkül. A szemkörnyéket is ápolja, nekem például mióta ezt használom, reggelente kevésbé táskás a szemem. Az ára "L'Oreal kategória", de a minőséget meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

musume

2012. augusztus 28.

Én a kétfázisú változatából elhasználtam asszem 3 tubussal. Nagyon szerettem, tökéletesen szedte le a sminkem, és nem irritált, de nagyon drágának tartottam, így végül lecseréltem egy másik márkára. Az ára miatt adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

GossipGirl

2012. augusztus 27.

Lehet, ünneprontó leszek, de én utálom. Azért vettem meg, mert rá volt írva, hogy kontaktlencsét viselőknek is. Sajnos nem vált be, nagyon csípte a szememet. Az ára is drága és nekem elég sokáig tartott, mire le tudtam mosni a festéket. Többet nem veszem meg, inkább kipróbálom a Baleás lemosót, az sokkal olcsóbb (kb 600 Ft) és nagyon sok pozitív vélemény van róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Dido86

2012. augusztus 17.

Nagyon szeretem, nem csípi a szemem, mindent eltávolít :) Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Nagyon szeretem, nem csípi a szemem, mindent eltávolít :) Ajánlom mindenkinek!

Clinique

2012. június 20.

Nagyon jó szemfesték lemosó. Nem csípi a szemem, könnyed illata van. Minden szemfestéket hamar eltávolít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

chyork

2012. június 5.

Nagyon jó kis lemosó ez, próbáltam drágábbat is, olcsóbbat is, de ennél jobbat még nem találtam. Alaposan tisztít, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 5.

Hencsibe

2012. április 5.

Finom illatú, hatékony, mégis kíméletes sminklemosó. Csak ajánlani tudom, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.