L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Kategória:   Hajápolók

A L'OREAL a Nutri-Gloss szériát továbbfejlesztette, így a név egy Crystal kiegészítést kapott. Az különlegessége abban rejlik, hogy ez a vadonat új hatóanyagkoncentráció gyöngyházport és mikrokristályokat tartalmaz, mely a fénytelen normál-, és vékonyszálú hajat fényessé varázsolja anélkül, hogy elnehezítené a hajszálakat. A rózsaszín, szilikonmentes géltextúra ápolja és táplálja a hajat a hajvégekig. Ezen kívül pehelykönnyű és ragyogó hajat ígér.

Colette221

2014. december 21.

Borzalmas termék. A samponjával használom, de már 1 nap után elkezdi zsírosítani a hajam. Hajszárítás után tudtam, hogy nekem nem fog beválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

zsooofi

2014. július 1.

Valamit változtathattak az összetételén, mert régebben volt hatása a hajamra, most pedig szinte nulla. Semmit nem csinál vele. Az állaga is mintha folyékonyabb lenne, mint a régi volt. Pedig a régit de szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

candus

2014. június 14.

Szerettem használni, kellemes volt az illata, puhává és selymessé tette a száraz hajvégeimet, de valamiért mégsem tértem vissza hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

GI85

2014. március 28.

Én imádom. Nagyon jó illata van, a hajamat nagyon széppé teszi. Nem tudok róla rosszat mondani, talán annyit, hogy olcsóbb is lehetne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Madi

2013. december 2.

Pehelykönnyű, méghozzá annyira, hogy olyan, mintha rá se kentem volna a hajamra. És utána is. Mintha eltűnne a balzsam a hajamból. Semmivel sem fényesebb vagy selymesebb. Az eddigi leggyengébb balzsamom volt asszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Daisyyy

2013. november 14.

Semmi extra ez a sampon. Kicsivel többet vártam tőle. Nem csalódtam, mert hozta a L'Oreal színvonalat, de ennyi, nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 15.

géltextúra? inkább híg krémszerű valami... hát az összetevőlistát nézve még inkább kiábrándító ez a balzsam... Valamennyire fényesít, puhít, valóban könnyű tőle a haj, de valahogy úgy, hogy olyan kis gyengének tűnik emiatt az egész.. semmi tükörfény, csak valamivel fényesebb lesz a haj. Féláron vettem kuponnal, így okés, de a 7-800 Ft-os alap árát egyáltalán nem éri meg... Kicsit sokat ígér, ahhoz képest, hogy mit ad valójában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

nataniel

2013. augusztus 8.

Nagyon kellemes illatú, könnyű állagú balzsam, de ennyi az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani. A haj gyorsabban zsírosodott, mint más - általam kipróbált - L'oreal balzsamok esetében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Heidi

2013. május 2.

A samponjával együtt használom és nem lett fényesebb a hajam tőle.Zsírosít és eléggé lelapítja a hajam.Mikor kimostam a balzsamot a hajamból csak úgy siklottak az ujjaim közte és ekkor már tudtam,hogy zsírosítani fog.Nagyon híg az állaga,ezért vigyázni kell vele,mert könnyen a vízben landolhat a tenyerünkből.Lehet,hogy maradt egy kis csillám a hajamon,de nem igazán vettem észre.Lemosásnál habzik kissé és száradás után "száll" tőle a hajam.

Update:A samponjához is leírtam,hogy borzalmas,ez alól ez sem kivétel.Nagyon nem érte meg azt a majdnem 1000 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

IchigoSachi94

2013. május 1.

Ez szörnyű. Többet árt mint használ. A hajam fényes lesz tőle, de annyira ragad, durva tapintású, hogy akár egész nap is fésülhetném, akkor is gubancos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.