L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Kategória:   Hajápolók

A L'OREAL a Nutri-Gloss szériát továbbfejlesztette, így a név egy Crystal kiegészítést kapott. Az különlegessége abban rejlik, hogy ez a vadonat új hatóanyagkoncentráció gyöngyházport és mikrokristályokat tartalmaz, mely a fénytelen normál-, és vékonyszálú hajat fényessé varázsolja anélkül, hogy elnehezítené a hajszálakat. A rózsaszín, szilikonmentes géltextúra ápolja és táplálja a hajat a hajvégekig. Ezen kívül pehelykönnyű és ragyogó hajat ígér.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szabinika93

2013. február 15.

Samponjával használom énis!:) Nekem puha és selymes tapintású lesz tőle a hajam!:) Viszont azért kap 4 pontot,mert nekem is kicsit "Száll"tőle ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

fdorottya

2012. november 24.

Nagyon gyorsan bezsírosodik a hajam tőle, és iszonyat összeragad tőle! Moshatom én akár fél napig is ki akkor is ragad! Kár érte, az illata viszont kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

moncsi29

2012. augusztus 30.

Nekem ő is nagyon tetszik.
Amit ígér,azt maximálisan teljesíti.
Lent akartam hagyni Balatonon,de annyira megkedveltem,hogy hazahoztam,és azóta is csak ezt használom.A nagy melegben sem zsírosította el a hajamat(a kedvenc John Friedám sajna lelapított)
Szóval ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Nekem ő is nagyon tetszik.
Amit ígér,azt maximálisan teljesíti.
Szóval ötös!:)

black_cico

2012. augusztus 15.

tipikus átlagba tartozik, az a megszokott Elséve szaga van ez a citrusos litty-lötty, az állaga iszonyúan híg, rózsaszín trutyi, lehet szemüveg kéne (amit kétlek), de én nem láttam benne csillámokat, úgytom csak a samponjába van.. gyorsan fogy, mert ha fél kilót is nyomsz ki belőle felkened aztán eltűnik a hajadon :D mondjuk mikor mosod le, akkor habzik vmi..
hatás: könnyen kifésülhető, nincs elnehezedés amit meg is ígértek nekünk, de így ennyi kb.. a kristály csillogás sehol, még minimálisan sem fényesít, meg merem kockáztatni, h mattosít :P olyan, mint az össze többi balzsamja, nem is értem minek gyártották meg ezt, nem különbözik az Argininestől..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

dianno

2012. augusztus 4.

Nekem a sampon van meg. A hajam puha, lágy és fényes lett tőle. Kevésbé száll utána a vékony szálú hajam. Illatos viszont nem lesz tőle. Nem zsírosodik előbb, de tovább se tart. 4 csillag, mert használtam már ennél jobb sampont is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Heli

2012. június 24.

Én eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Szemmel láthatóak benne a kis csillámok. Hajmosáskor a hajam teljes hosszára felkentem, pedig más balzsamot a tövére nem szoktam. Az állaga nekem kicsit felvizezettnek tűnik, ezáltal könnyed. Felvitel után a hajamon még jobban láttam a csillámokat, majd kb. 3 perc után lemostam. Az eredmény könnyed, selymes tapintású haj. Ilyen melegben nekem max. 2 napot bír zsírosodás nélkül a hajam, ezzel sem zsírosodott hamarabb, sőt... Pedig még a tövére is tettem belőle. Ha hosszabb távon megváltozna a véleményem, akkor update-elek, addig 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.