L'Oreal Paris

Ár:   2870 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2870 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Judith, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2870 Ft

A L’Oréal Paris legújabb arcápoló újdonsága azon nőkhöz szól, akik nem elsősorban ráncaik miatt aggódnak, hanem bőrük tápláltságának hiányát érzik. A mindennapi káros hatások, az időjárás viszontagságai megviselik bőrüket. A Nutri-Gold nélkülözhetetlen tápanyagok pazar kombinációjának köszönhetően a bőr táplált és kisimított lesz. Bársonyos állaga elolvad a bőrön. Maximálisan kényelmes és puha érzet.

Értékes tápanyagokkal gazdagított összetétel.

• Pro-Calcium, mely segít stimulálni a sejtkohéziót.
  • Méhpempő, amely egy valódi tápláló koncentrátum (proteinek, vitaminok, lipidek). Valódi elixír a bőrnek.
  • Kényeztető olajok.

Ár: 2870 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Elkofen

2016. március 17.

Valóban nehéz krém, de én éppenséggel a nyakamra és a dekoltázsomra használom, aminek tökéletesen megfelel. Kevés vízzel kell a bőrbe masszírozni és akkor remekül felkenhető. Reggelre pedig tökéletesen beissza és feldolgozza bőr. A nyakon nem igazán vannak faggyúmirigyek, így megérdemli az ilyen jellegű szuper extra gazdag táplálást. Az illata mennyei és valóban relaxáló, megnyugtató. Télre tökéletes krém, mert jól táplál és hidratál. Talán nyáron valami könnyebbet érdemes használni. A Tesco-ban 2000 Ft-ért vesztegették akciósan. Annyit biztosan megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

szilimo

Korcsoport: >54
2015. december 12.

Imádom az illatát. Tényleg nehezen kenhető, de aztán, az ágyban fekve érzem, hogy elolvad a bőrömön, és egyenletesen beborít, mint egy folyékony maszk. És a megnyugtató, finom illatával az orromban alszom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 12.

Titanilla10

2015. április 28.

Olyan nyugtató kellemes illata van,éjszakára tökéletes.Nagyon nehezen kenhető krém de télre szerintem megfelelő,jól hidratál.Puha arcbőr garantált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

ildi22

2015. január 29.

Nagyon nehéz krém, még szétkenni is alig lehet :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Nagyon nehéz krém, még szétkenni is alig lehet :/

devcat

2014. július 30.

Nagyon zsíros krém, nehéz eldolgozni. Nekem túl sok, túl nehéz, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Sz. Csilla

2014. május 3.

Nagyon jól táplál, kellemes felkenni is. Az illata pedig csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Nagyon jól táplál, kellemes felkenni is. Az illata pedig csodás!

Daniella11

2014. február 1.

Extra tulajdonságai nincsenek ennek a krémnek, de valóban jól hidratál. Télre éjszakai krémnek nekem bevált, még az én irritációra hajlamos bőrömnek sem okozott ekcémát. A nappali változata az én bőrömre kicsit sok, zsíros, valószínűleg azt is éjszakára fogom elhasználni.
Egyébként elég jó arctisztító termék kell mellé, mert észrevettem, hogy hiába mostam meg reggel a bőröm, az erősebb arctonikom utána még mindig narancssárga réteget szedett le az arcomról, látszott a vattakorongon. Szóval hajlamos ráépülni ez a kis narancssárga termék a bőrre, ha nem vigyázunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Sissy26

2013. szeptember 4.

A nappali krémjével együtt használom, ezt természetesen lefekvés előtt. Reggelre megszárad és imádja a bőröm, tényleg ősztől tavasz végéig és nyáron, de akkor már nem minden éjszaka használom. Kellemes az illata, éjjelre főleg finom mézes, nagyon lágy és selymes tőle a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Lola21

2013. március 1.

Még december elején vettem, azóta sikeresen el is használtam. Nagyon meg volta vele elégedve, főleg így télen amikor több törődésre és táplálásra van szükség + a szél és a hideg is szárít .
.Energiával töltötte fel az arcomat szép és ragyogó lett tőle a bőröm, nekem reggelre teljesen beszippantotta, nem hagyott ragacsos hatást ahogy mások tapasztalták. Reggelre pihe puha lett a bőröm. Máskor is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

kriszti0305

2013. február 12.

Most ez a kedvenc! Az illata isteni, a mennyiséggel sincs gond, az árához képest elég nagy adagot kapunk. Tényleg eléggé tápláló, ahhoz lépest,hogy milyen a bőröm, nekem nem hagy zsíros érzést, csak annyit kenek rá amennyit rögtön felszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.