L'Oreal Paris

Ár:   2870 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2870 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Judith, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2870 Ft

A L’Oréal Paris legújabb arcápoló újdonsága azon nőkhöz szól, akik nem elsősorban ráncaik miatt aggódnak, hanem bőrük tápláltságának hiányát érzik. A mindennapi káros hatások, az időjárás viszontagságai megviselik bőrüket. A Nutri-Gold nélkülözhetetlen tápanyagok pazar kombinációjának köszönhetően a bőr táplált és kisimított lesz. Bársonyos állaga elolvad a bőrön. Maximálisan kényelmes és puha érzet.

Értékes tápanyagokkal gazdagított összetétel.

• Pro-Calcium, mely segít stimulálni a sejtkohéziót.
  • Méhpempő, amely egy valódi tápláló koncentrátum (proteinek, vitaminok, lipidek). Valódi elixír a bőrnek.
  • Kényeztető olajok.

Ár: 2870 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

iceladyulia

2013. január 20.

Mivel nem teljesen az én bőrtípusomnak való krém így annyira nem mérvadó a véleményem, de annyit elmondhatók, hogy egy igen érdekes kigondolás a L'orealtól - állaga, illata, használhatósága 5*, viszont az én bőrömnek kicsit sok, reggelre zsíros érezést hagy az arcomon, illetve hatékonysága sem maximális, így összesen 3* kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

turbolya

2012. december 30.

Nem meglepő, hogy a kombinált bőrűeknek rossz tapasztalataik voltak -- ahogy a krém önmeghatározásában is szerepel, kifejezetten gazdag, tápláló, olajos, tehát olyanoknak szól, akiknek kifejezetten ezt igényli a bőrük. Valóban tartalmas anyag, áthatóan méhpempős illat, a színe enyhén mézsárga, a bőrön mézszerűen viselkedik, és olyan csillogást is hagy maga után, ugyanakkor egyáltalán nem ragacsos, a sűrű állaga ellenére könnyű eloszlatni, épp azért, mert a bőr melegétől tényleg szinte elolvad. Maradéktalanul fölvette a bőröm, megnyugtató, kellemes viselet volt, csak nekem a hidratálás hiányzott belőle/mellőle. A tápláló hatása azonban abszolút megvan, tehát a vállalt feladatának teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

rétipipitér

2012. november 8.

Nagyon zsíros krém, extra száraz bőrre jó lehet. Nekem túl sok, túl nehéz, és nem hidratál megfelelően. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

andrea.horvath79

2012. július 27.

Van egy dobozom, amiben a termékmintákat gyüjtöm. Általában nem próbálom öket ki, hanem hazautazásomkor tovább adom barátnöknek.
Most elfogyott a kedvenc éjszakai krémem, Bobbi Brown-os még van, de újabban kevésnek érzem.
Ezért gondoltam kipróbálom mire képes egy relatíve olcsó krém.
Tulajdonképpen bemásolhatnám Uplifing véleményét, nekem is hasonló a tapasztalatom.
Túl nehéz a börömnek, úgy érzem, hogy nem hagyja lélegezni, és egyszerüen nem szívódik be.
Biztos van, akinek beválik, én ezután sem kedveltem meg a L´oreál termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Ezért gondoltam kipróbálom mire képes egy relatíve olcsó krém.
Biztos van, akinek beválik, én ezután sem kedveltem meg a L´oreál termékeit.

bb

2012. július 2.

Nem rossz krém, alapvetően nagyon jól hidratál,de valóban elég zsíros nehezen szívódik be. Reggelente zsírosnak érzem tőle az arcom ez elég idegesítő tulajdonsága(ezért a 2 pont levonás) . Az illata mézes,elég intenzív,de nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

aneta.lalova

2012. április 19.

Testvérem ajánlására megvettem. Hát nekem nagyon nem jött be. Nem szívódik fel, hatása nulla. A testvérem viszont csak erre esküszik....ezért a 2 pont. Szerintem nem az én bőrömre találták ezt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

széva

2012. április 14.

Nem szeretem ,túl nehéz krém ,hogy használni tudjam kevertem hozzá egy kis hidratálókrémet.Egy olcsó krém jobb lett volna szerintem. A szemkörnyék ápolója elmegy de az se éri meg az árát.Az illata se jó :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

kala20

2012. március 7.

anyukám nagyon szereti :) nagyon érzékeny a bőre, de ez nem irritálta egyáltalán

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.