L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicky6, Módosítva: 2012. október 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nap mint nap óvja a bőrt a kiszáradástól és újrahidratálja azt.

huncutka

2012. október 31.

Ez egy picit drágább testápoló mint amiket általában venni szoktam, és az összetevői sem olyan szépek. Viszont az illata kellemes, bár nem lett nagy szerelem, az állaga inkább egy testápoló tejre hasonlít. Gyorsan beszívódik, és utána nem ragadok. A bőröm szép lesz utána érdemes akkor használni mikor kisebb felsőrész vagy szoknyát hordok, mert simább puhább és lágyabb lesz a bőröm. Szóval mivel nem vagyok a bio és natúr kozmetikumok nagykövete (bár azért igyekszem odafigyelni) csak az összetevők miatt nem fogok levonni pontot. Ezt használtam ha kicsit jobban akartam kinézni, vagy épp randim volt, mert tényleg szép lesz az eredmény :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

tunde.sasvari

Korcsoport: >54
2012. október 31.

nagyon jó testápoló és az illata is kellemes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 31.

nagyon jó testápoló és az illata is kellemes!

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak