L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: lengyel.biank, Módosítva: 2018. április 10.

Kategória:   Hajfestékek

Ombre haj otthon, egyszerűen.

illusia

2014. február 14.

Mindig gondolkodtam ki annyira buta, hogy ilyen szőkítőt vegyen, mikor van jóval olcsóbban sokkal jobb is. Persze nincs ilyen szép doboza. Mindenesetre voltam elég buta, mert hirtelen nem volt más, az eredmény pedig, vöröses-narancsos-foltos és száraz haj. Azaz rosszabb mint az olcsó szőkítők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

biankaquenn

2013. november 20.

Két hete próbáltam ki a még sosem festett középszőke hajamra.Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban.Amikor először megláttam a nagyon megijedtem mert szószerint csibesárgává vált a hajam.Pár nap múlva azonban szép világos szőke lett.A szaga borzalmas.Összességében nem volt rossz de biztos hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 20.

MPetra

2013. október 30.

Kb. 30 perce fejeztem be:) Akciósan 1800ftért vettem ma meg a Rossmannban! A hajam fekete volt egyszer használtam a Colour B4 Hair Colour Removert sötétbarna lettem...Most pedig a vége vöröses barna, elbírnám viselni ha még világosabb lenne:)) Negatív, hogy nagyon száraz, durva tapintású lett a hajam. De szerintem ezen lehet javítani! Tuti veszek még egy dobozzal és pár hét múlva még több hajamra kenem!! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Kittina

2013. október 29.

Szerintem egy katasztrófa..mindenféle hajam volt már,de ilyen ronda mint ettől még soha sem volt. Nem volt rajta sokáig,de sötét barnához valót használva sárga lett az egész,undorító volt. Most vissza is festettem az egészet barnával, nem beszélve arról,hogy széjjelszáradt és törni kezdett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

natasha

2013. október 28.

A vörös kollekciót próbálta már valaki? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

A vörös kollekciót próbálta már valaki? ;)

swedishgirl

2013. október 22.

béengé! Ezt az árnyalatot ajánlom neked, de azért 5-10 percenként rá kell nézni, mennyit világosított.
Én sötétbarnára festett hajra használtam a Nr. 1 változatot. Magamnak csináltam, nagyon szép lett a végeredmény. (Ez persze a technikától is függ, én rengeteg videót néztem előtte.) A sötétbarna hajamból vöröses, néhol enyhén szőkés, világosabb barnát csinált, rengeteg bókot kaptam érte.
Soha nem töredezett a hajam de ettől olyan száraz lett a hajam vége, hogy el se hittem. Hajolajat használok a végekre, azóta tökéletesen rendbejött, újra fogom vásárolni, ha le lesz árazva. Alapból elég drága szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Do_orci

2013. augusztus 11.

festett sötét hajra ne próbálja ki senki. nagy reményeket fűztem hozzá, de a végeredmény szörnyű lett. irány a fodrász. remélem helyre hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

adrika128

2013. augusztus 8.

Pozitív csalódás. :) Nagyon szép lett a végeredmény, mintha fodrász csinálta volna, sok macera se volt vele, bár vállig ér a hajam. Nem hagytam rajta végig, mivel nem szerettem volna olyan nagy kontrasztot, így hát létrejött a nem túl feltünő, de még is látványos kis ombre hajam. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

pentyi

2013. augusztus 2.

Én a legsötétebb hajra valót próbáltam ki mert sötétbarnás feketés a hajam ! De 30-35percig hagytam rajta hogy jó legyen és ilyen aranybarnás lett a hajam vége! De nagyon tetszik!Tény hogy vmennyire roncsolja a hajat, de hát ennek ez az átka ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Zsofici

2013. július 17.

A legsötétebb hajra valót vettem meg, mert nem akartam, hogy nagyon világos legyen a hajam tőle. Sokáig tartott mire megcsináltam, beletelt vagy 3-4 órába, mert nem akartam full-ombrét csak egy kicsit napszíttára, ezért 2-3 tincsenként csináltam meg 4-5 "turnusban" és 20-30 percig hagytam rajta. Még sose festettem be a hajam, elég tapasztalatlan vagyok, de nagyon jól sikerült. Egy kis baki volt, mert ugye több adagban csináltam ezért miközben vártam, hogy az első hasson visszatettem a tubusra a kupakot és mikor újra kibontottam szépen kilőtt a festék. :D Még ami érdekesség, hogy az én hajamban a festett tincseken belül is voltak olyan kis tincsek, amiket jobban befogott, de nem bánom, mert nagyon jó lett! :)

Nagyon jó kis csomag, de kicsit sokallom ezt az árat, ha legközelebb újracsinálnám, inkább veszek szőkítőport a fodrászkellékesnél 2-300Ft-ért. A kis kefét elraktam hozzá, mert nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak