L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: lengyel.biank, Módosítva: 2018. április 10.

Kategória:   Hajfestékek

Ombre haj otthon, egyszerűen.

falatka18

2013. július 11.

nagyon jó ez a festék... most fejeztem be vele a hajamat.. nagyon tetszik a végeredmény... imádom... a szaga tényleg nagyon rossz még mindig benn az orromban.... már csak egy valamit nem értek miért csak a kondicionáló felét kellett felvinni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

lengyel.biank

2013. július 11.

Nagyon jó lett, a legvilágosabbat vettük és már az első pár percben elkezdett hatni és a végeredmény nagyon természetes lett, bár egy kicsit sárgás, kétszer mostam meg a samponnal és a hajam vége is selymes maradt.
A húgom haján 15-20 percig volt rajta és neki nem látszik változás és nagyon ki is szárította, viszont neki sötétebb a haja.
Azt tanácsolom, hogy mindenki a hajszínéhez megfelelőt vegyen.
Kicsit allergia keltő és szaga is megmarad egy ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Azt tanácsolom, hogy mindenki a hajszínéhez megfelelőt vegyen.
Kicsit allergia keltő és szaga is megmarad egy ideig.

sandra

2013. július 9.

Csak ajánlani tudom, a képen látható festéket vettem meg én is, nagyon hosszú a hajam, így félve kezdtem bele a festésbe, féltem hogy teljesen leégeti, vagy nagyon durván lenövésszerűnek fog tűnni az egész. Érdemes alaposan áttanulmányozni a dobozban lévő használati utasítást, pl. írják benne hogy akinek hosszú a haja, az az álla alatt kezdje el a haja festését. Így tettem én is, viszont a természetes hajszínem kb. megállapíthatatlan (olyan sötétszőkés/szürkés/barnás:D) így féltem h nagyon elfog ütni.Bekentem vele a hajam, ahogy írták, viszont csak negyed órát mertem rajtahagyni a festéket. Lemostam és a végeredmény nagyon jó lett, valóban a színátmenetet tükrözi, és természetes színnek tűnik! Rengeteget csalódtam már hajfestékben, emiatt is maradtam évek óta a természetes hajszínemnél, de ezt a festéket bátran merem ajánlani mindenkinek, aki szeret kísérletezni, változást akar, de mégsem nagyon feltűnőt. Plusz ez az árát is megéri! (2400 forint volt). Szóval 5/5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Milli91

2013. július 4.

Én is a képen lévő hajfestéket vettem, eddig még nem volt festve a hajam, most szerettem volna picit újítani. Kicsit féltem tőle, hogy nem fog-e nagyon elütni az eredeti hajam színétől, vagy nem lesz-e lenövés hatása..de szerencsére pozitívan csalódtam :) Először sárgás volt egy picit a színe, de aztán 1-2 hajmosás után szép és természetes lett (persze előtte se volt vele nagy baj). Az átmenet is fokozatos, így inkább napszítta hatást kelt. Kb. 30 percig hagytam rajta és így pont jó lett. A hajvégeim egy kicsit szárítja, de hajvégápolóval nincs vele semmi baj :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Lime

2013. június 28.

Én a képen látható festéket vettem meg, sötétszőke hajam van. Miután fölkentem a festéket a hajamra fél óráig hagytam rajta, majd lemostam. Először kicsit sárgás volt a színe de három nappal később megmostam a hajam és szerencsére kopott a színe úgyhogy most kicsit világosbarnás kicsit szőkés a hajam vége és ez nekem tetszik mert amúgy sem akartam nagyon feltűnő szőkét. Nekem tetszik a végeredmény és nem is töredezik tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

laukah13

2013. június 26.

még nem mertem kipróbálni azt szeretném kérdezni hogy mennyire károsítja a hajat? ugyan annyira mint egy leszivatás?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

juccjucc

2013. június 25.

Kipróbáltam a képen láthatót ( sötétszőke-középbarna ).Mivel többszínű a hajam ( gesztenyebarna a hajtövektől kb a fülemig,utána egy kis sötétbarna,majd világosbarna hajvégek)kíváncsian vártam mi lesz belőle:) A 25.percben megnéztem,hogy van e változás és akkor lehetett már látni,hogy világosított,raktam még rá festéket aztán negyed óra múlva kimostam.
A világos barna részeket szépen kiszívta vöröses szőkére,egy két tincs szép szőke lett,a sötétbarna részeket pedig enyhén világosította.Nekem nagyon tetszik:)
A színátmenetet én úgy próbáltam elérni,hogy nem csak merőlegesen használtam a fésűt hanem függőlegesen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

zek

2013. június 9.

Még sosem nyúltam a hajam színéhez mostanáig.
Kb. gesztenye barna hajam van, és bronzos szőke féleségre szívta ki, ami tetszik nekem, mert nagyon szép színe lett. Nem lehet vele komolyabb szín átmeneteket csinálni vele (vagy én nem tudtam meg csinálni), úgy hogy még egyszer lehet neki esek (van tervem még a hajammal, azért). Amúgy 25 perc után tényleg nem volt nagy változás. Lehet, hogy azért volt, mert először keveset tettem fel. 3 lépésben csináltam, de már az utolsó kettő lépésnél csak úgy tocsogott a trutyitól.
A használati utasítás kívül érdemes megnézni más tutoriált előtte. A netten fönt van a L'Oreal UK Youtube channel-jén videó erről, hogy hogy is kell csinálni, de ez a két videó többet segített nekem, hogy elképzeljem hogy is működik, úgy hogy egyszerű szőkítőt használtak.
http://www.youtube.com/watch?v=1c-csKaR9Y8 (magyarul)
De nagyon megéri a pénzét. Nekem bejött. A dm-nél vettem kb. 2300 ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Még sosem nyúltam a hajam színéhez mostanáig.
http://www.youtube.com/watch?v=1c-csKaR9Y8 (magyarul)
De nagyon megéri a pénzét. Nekem bejött. A dm-nél vettem kb. 2300 ft-ért.

Bihter85

2013. június 6.

Nagyon felkeltette a kíváncsiságomat, ezért kipróbáltam és tetszik az eredmény!
Sokáig volt feketére festve a hajam- alapból ilyen fura fakó barna, aztán egy ideig barnára festettem, egy-két hónapja meg leálltam.
Megvettem a sötétbarna hajra ajánlottat, nem tudtam mi lesz, mert pont a lenőtt fekete részt kentem vele. Nos az eredmény diszkrét vörösesbarna lett, ami nagyon jól megy a fenti barna részhez, örültem is, hogy nem szőkésre szívta ki mert a pasimmal azon vagyunk, hogy legyek vörös... ;)
Mindkettőnknek nagyon tetszik az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Nagyon felkeltette a kíváncsiságomat, ezért kipróbáltam és tetszik az eredmény!
Mindkettőnknek nagyon tetszik az eredmény!

kovacsrekaa

2013. május 30.

Hát ez a festék rettenetes !!!!!

Történet: Megvettem, mondván de ügyes kislány vagyk, megsporolok 7-8 ezer forintot.
Néztem ma a sorozatom, eszembe jutott megcsinálom a hajam. Megnéztem kb. 10 Ombré festős videót, hogy hogyan is kell ezt profin csinálni. Szóval neki láttam, bele fésültem, szépen úgy tettem ahogyan azt kell, és vártam. Olyan 20 perc után bementem a fürdőbe, mondván megnézem hogy áll. Feltűnt hogy a frufrum nem szökűl, az alja pedig alakult.. 30 perc után lemostam, elég gáz lett, tiszta foltos, na mondom újra festem. Újrafestettem, eldolgoztam kézzel-lábbal-fésüvel mindennel amivel kell... Hagytam újabb 30 percig.. Lemostam, bekentem minden ápolóval.

Eredmény: a hajam teljesen totálisan széttört, a tapintása olyan mint a Barbie haja, foltos nagyon.. igy ráfesteni se merek...

Szóval mehetek levágatni, aztán befestethetem valamikor.. Szerintem alergiás is vagyok erre a festékre mert viszketek mindenhol ahova odaért (voltam szöke és anyum is szöke és én festem neki, de nem jelentkezett nálam akkor alergia csak most)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Hát ez a festék rettenetes !!!!!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak