L'Oréal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

dandelion

2018. február 18.

Lassan három éve használom ezt a hajfestéket. Kicsit szárítja a hajamat, de nem jobban mint más festék. Megfelelően sűrű a festék, nem csöpög és a hozzá járó balzsam is nagyon hatékony, és még az illata is jó. Az én árnyalatom a 8.34, amiről csak jót tudok írni. Vöröses-szőke árnyalat, amiből miután "kikopik" a vörös, szép aranyszőke szín marad. Nagyon természetes hatású, sokan nem is veszik észre hogy festett a hajam. Az ára valóban egy kicsit húzós, de eddig még nem találtam meg ezt az árnyalatot sehol máshol, így mindenképpen hűséges maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Aquariusgirl

2018. február 11.

A 6.45-s áranyalatot vettem meg akciósan, talán fél áron. Szerintem ez nem egy jó festék, nagyon szárít, balzsamja sem jó, ezek után a színe hiába szép, ha tönkre teszi a hajam. Én biztos nem veszem újra. És a második bobozt a kukába vágtam.Az, hogy sötétebb lesz a végeredmény, mint a dobozon van nálam nem újdonság, ezekkel a drogériás festékekkel én mindig így járok. 2-3 árnyalattal világosabbat kell venni, mint a kívánt árnyalat :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

Evee88

2018. február 4.

9.10es árnyalat
A krém állagára, illatára való tekintettel kap 3csillagot, mert ezek pozitívak, de ami a színt illeti és a haj ''védelmét'' 1csillagot érdemelne. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

9.10es árnyalat

Anyezz

2017. november 8.

Most már jó ideje csal ezt használom. Sok terméket kipróbáltam, de ez vált be a legjobban. Felvitelkor nem viszket tőle a fejbőröm, könnyű eloszlatni és nem csöpög. Aranyszőkére szoktam festeni, és csodaszép, természetes hatást lehet elérni, nálam *******.
Plusz kiadós mennyiségű és jó hajbalzsamot adnak hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Plusz kiadós mennyiségű és jó hajbalzsamot adnak hozzá.

virag004

2017. november 4.

Leárazva vettem meg, az adag hosszú hajhoz nem sok, és szőkéknek ajánlottak a szőke színei, nekem ez volt életem első megvett hajfestéke és beleestem abba a hibába, hogy nem vettem komolyan a dobozon lévő előtte utána képeket, gondolva azért valamilyen szinten biztos kiszőkíti a hajam, meg hogy egy 9.0-ás szőke színhez biztos hogy sok szuflé társul, ami nem jött be, de ez nem ennek a festéknek a hibája, hanem az én tudatlanságomnak, de egyébként az én nagyon sötét barna hajammal is azért sikerült elérnie, hogy 1-2 árnyalattal világosabb barna legyen és még tetszik is a végeredmény :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Angi1

2017. október 30.

Én a Borostyánt próbáltam, jó szín, a vörös rézre hasonlít. De: aki megszokta a flakonos összerázós festéket (mint én) kicsit rácsodálkozhat erre a fajta kistálkában összekeverős vacakolósra, ez nekem már kicsit idejétmúlt és nem praktikus, pedig kb. 20 éve festek. A másik: a festékKRÉM annyira sűrű, hogy alig tudtam szétoszlatni a hajamon ami ráadásul mostanában erősen hullik. Majdnem elsírtam magam mire kész voltam vele, a felénél majdnem feladtam az egészet (ha valakinek hullós a haja, inkább válasszon hígabb festéket). Nem veszem még egyszer, inkább megkeresem ezt a színt más márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

tikitaki

2017. augusztus 30.

Jeges csokoládéval festettem be a hajam és az eredmény.....csodálatos!!!Könnyen felvihető a hajra a festék a kapott szín tényleg olyan mint a tobozon.A balzsam egy álom!!Annyira fényes és selymes lett tőle a hajam.Én azt hiszem hogy megtaláltam a hajfestékemet.Palettét használtm eddig.Hát ég és föld.Tőlem maximálisan 5 🌟🌟🌟🌟🌟kap!Kár hogy a balzsamot nem lehet magában kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Csikusz

2017. augusztus 24.

Az aranybarna árnyalatot próbáltam ki, hatalmas csalódás volt. Bár először nagyon tetszett az eredmény (igaz jóval sötétebb lett, mint eredetileg terveztem), nem telt bele két hétbe és már ki is kopott a színe, foltokban! Ha ez még önmagában nem lenne elég az egy csillaghoz, a hajam a festést követően elvesztette tartását, szállt és nagyon gyorsan zsírosodott! Jó pár pármosásba beletelt, mire ez helyrejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

alycethetyger

2017. augusztus 14.

Ezt a festéket használtam tegnapelőttig tobb, mint egy évig, de tobb ok miatt örökre mennie kell.

Az elso fel évben meg voltam érte őrülve, imádtam, gyönyörű aranyszőke hajat csinált nekem. A penzt se igen sajnáltam ra, mert mondjuk nem a legolcsóbb festék a drogériak kínálatában, de azt gondoltam, hogy a legjobb a kategóriában. Nem zavart annyira a szaga (a Palette utan mondjuk mi zavart volna?!..), könnyű volt a felkenés, az állaga, a fedése, a balzsamját meg külön versbe foglaltam, annyira jo volt. A bőrallergiámat se igen hozta ki, egy szoval, szerettem, na.

Egy pár hónapja azonban valahogy mintha nem fogta volna már be olyan egységesen a hajam. Sem étrendi, sem hajapolasi változás nem tortent az en oldalamról, ezért gondoltam, biztos rossz batch-et fogtam ki. Semmi gond, vettem külföldön is egyet, gondolván, az osztrákokhoz csak nem küldenek sz*r termeket. Az sem volt jo.

Addig jutottunk, hogy a festés utan 1 hétre elkezdett sárgulni a hajam, és en nagyon elkezdtem utálni emiatt. Mindeközben kezdett érni bennem a döntés, hogy egyrészt megpróbálok természetesebb cuccokat hasznalni, kevesebb roncsoló anyaggal, és emellett teljesen át akarok állni cruelty-free-re. A L'oreal az egyik legnagyobb olyan cég, ami állatkísérleteket végez, nem szeretném oket továbbra is a pénztárcám tartalmával szponzorálni.

Szoval ennyi, elbucsuztam tole. Kettest kap, mert nem cseszte szét teljesen a hajam, de nem is volt kiemelkedően jo termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

bian1209

2017. augusztus 6.

Az 5.35-ös csokoládébarna árnyalatot használtam az előzőleg vörös-narancssárga ombréról narancssárga/sárgás szőkére szőkített hajamon. Életemben ez volt első olyan festék, amely az én hajamon is pontosan ugyanolyan volt mint a dobozon. A festés megkezdésekor kicsit megijedtem, a krémnek bugyilila, majd párperc elteltével mély lila színe lett. :D Az állaga kiváló, festés után a hajam puha, könnyen kezelhető és eszméletlen fényes volt. Nem túl pénztárcabarát, de ha akciós megéri feltankolni vele. ;) 2 naponta mosok hajat, 4-5 hét alatt kopott ki, de nem volt foltos. Szerintem nagyon jó termék, nálam kiérdemelte az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.