L'Oréal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Axyka04

2017. július 13.

A 10.21 nagyon-nagyon világos szivárványos szőke színt használom lassan 1 éve, 2 havonta. Nagyon szép lesz a hajam színe és egészséges; fényes és nem töredezett. Sok márkát kipróbáltam, de mindegyiknél azt tapasztaltam, hogy 3 mosás után sárgás színe lesz a hajamnak, nem pedig szőke. Nos, ennél nem; tartós a színe! Ami még nálam nagyon pozitív, hogy finom az illata, és festés után nem marad meg az a tipikus hajfesték szag a fejemen! Kicsit drága, de szerintem megéri a pénzt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

boczagica

2017. június 6.

Korábban a márka egy harmadába kerülő festékét használtam, amit nagyon szerettem. MÍg ki nem vonták az aranyszőke árnyalatot. Ezt ajánlotta helyette a márka képviselője. Mikor megláttam az árát, kiakadtam. Gondoltam azért sem veszem meg mikor ugyanezt tudta korábbi társa is jóval olcsóbban. De a végén, annyira nem találtam hasonló színt sem abban az időben, hogy végül is megvettem. Semmi hűha.A szín elment. De azóta érzékeny búcsút vettünk egymástól.
Soha tobbet nem adok ki ennyi pénzt hajfestékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Soha tobbet nem adok ki ennyi pénzt hajfestékre.

Boukhliqn

2017. május 1.

Eddig 4 doboz Prodigy hajfestéken vagyok túl, a 6.0-ás sötét szőke árnyalatot használtam .Alapból sötétbarna hajam van és a festékkel egy szép középbarna színt értem el. Hajvégeimet egyáltalán nem roncsolta , viszont a festékhez járó balzsammal nem igazán vagyok kibékülve,mert hajmosás után hiába öblítettem le alaposan a balzsamot lelapuló és zsíros hatást keltett..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

szazsani

2017. március 21.

Huh már írtam róla csak ott vmiért nem tudtam csillagozni...nem értem. ..szóval ez ahhoz a véleményemhez tartozik :P bocsi

Up.: regen a sotetbarnat hasznaltam azota valtottam egyszer a feketét próbáltam ki és teljesen meglepődtem.. nem tudom változtattak-e rajta valamit, de szuper...a tartósságával is meg vagyok elégedve, a balzsamja szuper, a kesztyű amit adnak hozzá is nagyon jó, szépen passzol a kezemre. Rájöttem ez az egyetlen festék amit úgy kell lemosni, hogy egy pici samponnal, különben zsíros érzetet kelt. Úgy érzem az értékelésemet is frissítem vele kapcsolatban: a fekete 1.0 árnyalatnak jár az 5*!!! Kár hogy a drogériában már kiárusítják nem tudom miért remélem nem tűnik el a polcokról

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Bnemrita

2017. március 16.

Tegnap konkrétan 390 ft-ért vettem meg a R....nnban a padlizsán színű árnyalatot. Állítólag ezt a színt kivonják. Be is festettem vele a hajam. A 30 helyett 20 percig hagytam rajta,hogy ne legyen olyan vad a szín. Szép mélyvöröst színt kaptam, fényes, kellemes tapintású. Egyelőre jó a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 16.

PreBekka

2017. január 3.

Soha semmi pénzért nem venném újra. A lég intenzívebb vöröset vettem. Habár a szín alapból nem lett az igazi,de szép fényes lett a hajam,majd a második mosásnál a derékig érő,dús és egészséges hajamból lett valami vállig érő, megritkult, töredezett förmedvény.Konkrétan leesett a hajam fele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

ganett

(!)
2016. december 3.

Egyszerűen imádom ezt a hajfestéket! Több mint 20 éve festem a hajam, de még soha sem volt ilyen egészséges, puha és fényes a hajam, mint ezzel a festékkel. A hajfesték olyan érzést nyújt, mintha egy tápláló pakolás lenne a hajamon. A balzsamja pedig egy csoda, ha elfogy, inkább előbb befestem a hajam, mert már nem szeretek más balzsamot használni. A szőke, száraz végű, nehezen kezelhető hajam szinte új életre kelt ettől a festéktől. Eddig a 8.0 és 9.0 árnyalatokat használtam, mindkettő szuper, de tervezem a 9.1 kipróbálását is. A szőke árnyalatokhoz annyit fűznék hozzá, hogy érdemes az egyel világosabb árnyalatot választani a kívánt eredmény eléréséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 3.

Lina14

2016. november 29.

én a 7.40 rezes szőkét próbáltam, és hogy őszinte legyek, nem emlékszem rá, h bármi különöset tapasztaltam volna rajta. ez sem volt igazi rezes, hanem inkább pirosas, mint eddig a legtöbb hajfestéktől megszoktam, de idővel fakult. annyira átlagos volt, hogy nem is emlékszem pontosan, mikor volt a hajamon... az viszont biztos, hogy ami vele érkezett hajbalzsam, azt imádtam! a színe szép volt, de a fele ennyibe kerülő garnieres kedvencem is tudja mindet, szóval nem lesz újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

lilibeck

2016. november 22.

Azt hittem megtaláltam a tökéletes hajfestéket. Sajnos mégsem...
Azt hiszem 4-5 dobozzal használtam el a 8as árnyalatból. Pont ugyanolyan színt képzeltem el magamnak és el sem hittem de tényleg olyan lett a végeredmény. Igaz, a legelső festés előtt leszivattam a hajam.
A hajtöveimet is gyönyörűen leszívta, nem volt foltos, könnyű volt használni, a balzsam valami álom, de...
Két naponta mosol hajak, de még ez is kevés, ugyanis ahogy megszárítom már olyan a hajam mintha 1 hónapja nem mostam volna meg. Próbáltam rájönni mi okozza ezt. És leesett, hogy azota van mióta használom ezt a festéket, illetve akárhányszor befestettem a hajam és mentem a festéket lemosni, hiába öblitettem át 5x, úgy ragadt a hajam, hogy nem hittem el h ilyen létezik. Szóval hónapok óta nem találkoztam azzal az igazi frissen mosott haj állaggal, ami már 100% h emiatt a festék miatt van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Azt hittem megtaláltam a tökéletes hajfestéket. Sajnos mégsem...

Ingrido

2016. november 18.

Nagyon gyönge. 9.1 (ivory) szőke. Nem vártam csodákat, de nem is kaptam. Az állaga modern, pudingszerű, illata kellemes, lehet vele dolgozni. 3-4 hajmosás után már kopik, fakul, a hajam szálkásodik. Sosem volt szimpatikus, de hát az a fránya akció ehhez a festékhez kényszerített nyúlni. Soha többet nem választom ezt a festéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.