L'Oréal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

Mesza

2016. november 15.

Aki ezt a festéket veszi egy-két àrnyalattal vilàgosabbat vegyen, mint amit szeretne, mert a szőke 7.0- às festéktöl a hajam közép-sötét barna lett. Ami mellette szòl hogy kiméli a fejbőrt, a hajam vége puha és szép lett, a fejbőrt egyàltalan nem irritàlja, ebböl a szempontbòl ennél jobbal még nem talalkoztam. A koràbban hasznàlt hajfestekektől hullott a hajam, ennek a hasznàlata utàn egy kicsit sem hullott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

birdy70

2016. november 15.

A világos szőkétől barna lett a hajam, pedig a használata nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

A világos szőkétől barna lett a hajam, pedig a használata nagyon kényelmes.

akrofox

2016. november 12.

6.60 nagyon intenzív vöröset vettem féláron, és ráadásul 2 db-ot egyszerre. Röviden, és tömören ami a színt illeti, iszonyatosan szörnyű.... ilyen rossz hajfestéket még életemben nem láttam. A világos vörös hajam valami sötétbarnaszerű förmedvény lett, aminek talán van egy halvány vörös árnyalata, de még az sem minden fajta fényben.Vagy 1000x megnéztem hogy biztos nem cserélték e ki a doboz tartalmát, de nem. Az egyetlen jó dolog benne hogy nem szárította ki annyira a hajam mint az ammóniások.... de ennyi. Nem ajánlom senkinek hogy ezzel a vörssel próbálkozzon!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

kalavirag

2016. november 3.

A hajfestés során mintha egy pakolást tennék fel olyan érzés azt érzem ápolja a hajamat, a végeredmény pedig lenyűgöző, pont az az árnyalat amire vágytam, akármit használok ha L'oreal nem tudok mellé nyúlni. A végeredmény csodálatosan fénylő haj nincs jele semmilyen töredezett hajvégnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

blackberry

2016. október 31.

9.10-es árnyalatot vettem. Elég jól világosít, nem maradt sokkal sötétebb a hajtövem, mint a haj többi részén. Kellemes illata van, nem csípte a fejbőrőmet. A hidratáló hatása a festéknek és balzsamnak nagyon jó. Régen volt ennyire selymes a hajam :) Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Grumpi

2016. szeptember 12.

Nagyon világos szőke a hajam és elég csúnya volt a lenővésem!Egy szavam nem lehet,gyönyörűen leszívta a hajamat és nem bántotta a fejbőrömet!30 perc és szuper színe lett!Újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

bluecat

2016. szeptember 7.

A 9.10-es "nagyon-nagyon világos hamvasszőke" árnyalatot vettem meg, nagyon elégedett voltam vele. Nagyon jó az illata, az állaga és a mennyisége is! Mivel barna hajam van, nem volt elvárható a dobozon lévő világos szín, de a hátulján van egy kis infó hogy mire lehet számítani sötétebb hajnál és azt sikerült is elérni. Nem kell tőle csodát várni, otthoni hajfesték nem professzionális, nem fodrász által festett hajat kapunk. Viszont ami nagyon fontos, hogy nem károsítja a hajat ugy mint a korábbi olcsóbb Garnier amit használtam. Fodrász is megjegyezte hogy ahhoz képest, hogy otthon festek ráadásul ilyen világos színre, nem károsodott a hajam annyira és nagyon sok hajam van. A foltosság nálam ügyességen múlik, az ősz hajszálak pedig csak a lenőtt részen látszanak. Szerintem elég drága, de megéri hogy nem szálkás és töredezett a hajvégem tőle. És a balzsam nagyon jó, több használatra elegendő ahogyan írják is. Én havonta veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

aranyhaaaj

2016. július 26.

Az én hajam is nagyon világos szőkére van festve, így gondoltam hogy sötétítenék valamennyit rajta. Féltem a sárgulástól ezért a 8-as homokszőke színre esett a választásom. Ezelőtt szintén homokszőkére festettem a Castinggal, de miután már nem lehet kapni és már egy ideje az eggyel világosabb színt használtam, kénytelen voltam erre váltani. A fő szempont az volt, hogy szintén viszonylag jó minőségű és ammóniamentes festék legyen. Nekem befogta az egész hajam(derékig érő), a színnel is meg voltam elégedve. Sajnos két hónap után már teljesen kikopott, szerencsére nem foltokban. Mostmár csak hajtő festésre használom és szépen lassan próbálok megszabadulni ettől a természetellenesen világos hajszíntől. Tehát a tartósságtól függetlenül újravettem és ezt használom, mert nem roncsolta a hajam csak amennyire festés esetén várható, nem szárította ki, szóval drogériás festéktől nem is vártam többet. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

editgera

2016. június 11.

Sötétbarnát próbáltam, már nem emlékszem pontosan a számára. Sötétebb lett mint vártam, de legalább gyorsan kopott. Sajnos foltokban. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Britte

2016. május 26.

Én jól megszívtam vele. Mert ami külföldi oldalon sötét szőkének van hívva az itt magyarországon nem sötétszőke valójában. Csak a neve az. 6.0-át vettem ami sötétszőke de az a gyanúm hogy itt a világosbarnát tették be sötétszőkének. Úgyhogy nekem sötétszőke helyett most fekete a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.