L'Oréal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

reku0304

2016. január 21.

UPDATE 2. jan. 21.
Teljesen kikopott a hajamból már a festék....

UPDATE jan. 7.
- Hajmosásnál még mindig engedi a színét és már kopik ki a hajamból a festék. Máskor inkább maradok az olcsóbb festéknél, mert 2000-ért ez szégyen. Szóval már az illata miatt sem kap 2 csillagot, ez bizony pénzkidobás volt. :(

2016. január 2.
Évente egyszer, mindig december végén festem be a hajam sötétbarnára. Most ezt a festéket választottam (sima Prodigy), de inkább maradtam volna a tavalyi Syossnál. :(
Hittem a reklámnak hogy nagyon szuper lesz, de nem.
A színelőhívő pár milliliterje egy kb. 150 ml-es tubusban van, ami nekem nem volt praktikus, mert kinyomásnál csak úgy köpködte a terméket. Nem volt a csomagban keverő tubus... Az ápoló balzsam viszont jó illatú és viszonylag nagy kiszerelésű. Eddig ez nem is olyan nagy baki... Na, de a cucc leöblítése közel 20 percembe telt, ilyen még soha nem fordult elő velem, mert vállig ér a hajam és nincs is sok belőle... Ragacsos, szalmaszáraz, gubancos lett a hajam. A balzsamot csak úgy itta be a hajam, ezért kentem még rá, a tubus felét használtam el kb. Szárítás után tökéletesen állt a hajam másnap reggelig, amikor úgy keltem fel, mintha már 3 napja nem mostam volna hajat, annyira zsíros volt a hajtövem a hajam vége pedig szalma...
Ilyet én még egyszer sem tapasztaltam, de mondom megmosom újra és minden szuper lesz.
A mosásnál újra barna lett a víz, pedig normálisan leöblítettem előtte a festéket, abszolút nem volt már a víz barna, de reggel csak úgy folyt belőle.
Megint ragacsos, gubancos lett a hajam és hamar bezsírosodott. Tegnap mostam még egyszer a buli előtt, de még mindig engedte magából a barna színt. Borzalmas állapotban van a hajam a használata óta, pedig azért választottam drágább festéket, hogy ezeket elkerüljem...
Nem a világ problémája ugyan,ami történt, mert helyre tudom hozni több ápolással, de nem ezt vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

UPDATE 2. jan. 21.
Teljesen kikopott a hajamból már a festék....

UPDATE jan. 7.

2016. január 2.
Hittem a reklámnak hogy nagyon szuper lesz, de nem.

Jrsmn

2016. január 14.

Szanaszét ment tőle a hajam :( Többször is próbálkoztam vele, több árnyalatot is kipróbáltam, de mindig az a sprőd hatás lett a vége. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

biamia

2016. január 4.

Csupán egy alkalommal használtam a nagyon intenzív vörös árnyalatot a korábban Casting barnás árnyalataival festegetett hajamra, rögtön gyönyörű vörös színt kaptam, ám azt hiszem sem ezzel sem más vörössel nem próbálkozom egy darabig, mert egy használat is elég volt, hogy láthatóan roncsolja a hajamat (száraz, rugalmatlan, elvékonyodott hajszálak). Csak a gyors és intenzív színhatás miatt ér meg részemről 3 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Monchochi

2015. december 2.

Hol is kezdjem?
Elég nehezen vettem rá magam, hogy ilyen ecsetes festéket vásároljak, de a drogéria polca előtt teljes kétségbeesésemben kiválasztottam az arany világosbarna árnyalatot.
Kellemes csalódás volt, igazából ecset sem kell hozzá, mert elég sűrű az állaga ahhoz, hogy a kis ujjbegyeimmel is fel tudjam vinni. Az illata mesés, egyáltalán nem csíp, nem csöpög, még a hozzám hasonló kétbalkezes, önmagát folyton lecsurgató leányzók számára is egyszerű a használata, a hozzácsomagolt balzsam pedig gondoskodik a két festés közötti selymességről és csillogásról.
Nem vagyok benne biztos, hogy ő az igazi, még vadászok, keresem a hajfestékek nagy Ő-jét, de egy darabig biztos, hogy őt fogom választani. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Hol is kezdjem?

zsuzsu20

2015. november 17.

A 4.60 Vörösesbarna színt használtam, de soha többet nem fogom. Nem fogta be egyenletesen, a töveinél intenzívebb volt a szín, de ott se az ígért vörösesbarna, hanem ilyen fura lilás-vöröses, a hajam hosszán pedig 2-3 mosás (!!!) után teljesen kifakult a szín és szerintem átütött az előző hajfesték. Irtó gagyin nézett ki, amit nem vártam volna ennyi pénzért. Amiért nem 1 csillag az az, hogy a hajam állapota nem romlott, nem lett szénaboglya, valamint a balzsama jó illatú és sokáig elég. De azért a szín lenne a legfontosabb, ami nagyon nem olyan, amilyet az ember elvárna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Mundow

2015. október 31.

Az 5.30-as arany világosbarna színre esett a választásom. Eddig 4 dobozzal használtam el.
Ami tetszett: Könnyű felvitel. Kellemes illata van festéskor. Nagyon szép szín a festés végeredménye. Viszonylag nagy adag festék és hajbalzsam.
Ami nem tetszett: Folyamatosan és gyorsan kopik a festék. Minden hajmosásnál barna színű a víz. Kevesebb mint egy hónap alatt teljesen lekopik a hajtövekről a szín. Más festékek tartósabbnak bizonyultak nálam.
A tartósság nekem nagyon fontos a hajfestésnél, ezért csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

A tartósság nekem nagyon fontos a hajfestésnél, ezért csak 3*.

Langel

2015. október 29.

Nagyjából másfél évig használtam.
Az elején teljesen meg voltam vele elégedve, de egy idő után nem tudtam már mit kenni a hajamra annyira száraz lett a vége, tört és fénytelen volt.
A végén már eljutott odáig, hogy a festés után csúnyább volt mint előtte, mert annyira sprőd lett a vége és nem is egy-két centi hanem az egész majdnem (vállig érő hajam van). Nagyjából három hétbe telt a regenerálódás, ami közben pakolást, olajat használtam - nem vasalom a hajam csak nagyon ritkán, úgyhogy az is kiesett, meg hát nem is mertem rámenni hiába állt össze-vissza, nehogy rosszabb legyen. Hozzáteszem kímélő dolgokat használok, így azokkal sem lehetett a baj. A színe is pikk pakk átment más színűbe, több árnyalatnyi különbség volt és nem a jó irányba...

Utána váltottam egy másik márkára és a hajam az első használtkor a régen kívánt fényben ragyogott, pihe puha volt és nem úgy nézett ki mint a szénaboglya, a színe is szebb és megmarad fényesnek. Hozzáteszem korábban is a hajfestés után mintha kicserélték volna a hajam érzés volt, csak a prodigy termékekkel nem. Így mivel tönkretette a hajam és a színe sem volt megnyerő így 1 csillag, de csak mert nem tudok 0-t adni... Soha többet. Árnyalatból kétfélét használtam, mind a kettő barna volt, tehát a legkímélőbb szín...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Nagyjából másfél évig használtam.

Zizikapitany

2015. október 11.

Nagyon sok hajfestéket kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb. Jól befogja a hajamat, nem kopik ki gyorsan, tartós. Festés közben az illata sem rossz. Én eddig a 6-os és a 7-es színeket próbáltam, mindekettő olyan volt, minta dobozon lévő szín, bár az eredeti hajszínem is ilyesmi, csak a pár ősz hajszálam miatt festem, és tökéletesen elfedi az ősz hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

Szixooo

2015. október 11.

Nekem nem volt massal csak olajos festekkel festve a hajam, es soha semmi problemam nem volt. Derekig ero hajam van, amit vorosre festek. Sokaig Syosst hasznaltam (a Garnier piros hajat csinal), de az mindig ket szinu lett kb egy honap utan (teteje voros, alja inkabb szokes) - divat az ombre, de en nem szeretem. Ebbol az 5.45os csokoladet hasznalom, ami voroses barna, es nem fakul. Az eredmeny nem termeszetellenesen egyseges szinu haj, hanem nagyon termeszetes: szepen takar, de megorzi a haj tobbfele tonusat. A felvivo flakon tenyleg hianyzik, de megtanultam rendesen ecsettel felvinni es ket doboz eleg a hosszu hajamra. Az ara huzos, de annyi drogerias akcio van, hogy szinte mindig felarasan veszem. A hajam szepen csillog tole, nem sprod - senki se mondja meg, hogy festve van.

Ami FELHABORITO benne: kelet-europai picra mindent ki lehet dobni??? Mar attol agymenest kapok, hogy a drogeriakban ugyanaz a festek ketfele csomagolasban erheto el (egyik Prodigy, a masik Prodigy 5... persze ugyanabban a sorban, szoval lehet vadaszni) - a kettoben levo szin nem teljesen azonos!!! Ergo mivel nekem ket doboz kell, egyszerre kell kikevernem kb negyed liter festeket, hogy egyseges vegeredmeny kapjak. Az, hogy a dobozban talalhato termekek egy resze cirill, mas resze latin feliratos, valamint hogy a felvivo flakont egyszeruen kifelejtik a csomagolasbol, holott ugyanannyiba kerul, mint nyugaton; meg mar csak a hab a tortan. Nem szeretek ecsettel festeni, mert sokaig tart, plusz a festek eleg folyos. A festeket szeretem, de L'Orealekat felrugnam ezert az uzletpolitikaert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

Hygi

2015. október 4.

Én a 6.60 nagyon intenzív vörös hajfestéket használtam. Nekem bevált, nagyon szépen befogta a hajamat és a leszívatott részeit is, amit sok hajfestéknél nem tapasztaltam. Csodálatos színe van, bár az árát kicsit sokallom, mivel nekem egy doboz nem szokott elég lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.