L'Oréal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bizsuka

2015. augusztus 20.

UPDATE: már kb 1 hét után alig látszódott belőle vmi, 2 hét után meg szinte teljesen kikopott... még a régebben használt casting creme gloss is tovább bennmaradt a hajamban.. a jó kis balzsam és amiatt, hogy nem fogta be a bőröm nem 1*

Mivel epp akcios volt, ugy dontottem valtok, mert az eddig hasznalt szint a Palettetol kivontak.
Feltem tole, hogy majd tul sotet lesz az 5.0, es majd tobb mosas utan kapom meg a dobozon levo szint, de nem igy lett, egybol tetszett az eredmeny, a boromet egyaltalan nem fogta be sehol,ilyet meg nem is tapasztaltam! A kopasarol meg nem tudok nyilatkozni, azt majd kesobb,de egyenlore nalam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Makk Zsuzsó

2015. július 31.

Az 5.30-as világos aranybarnát használtam. Az ősztakarása jónak mondható, bár nekem túl vöröses lett. Érdekes, mert csak bizonyos megvilágításban jön elő ez a vörösség, akkor viszont nagyon. Nem irritált, semmi csípés, jó nagy adag, a hajáplójából is: abból 3-4 használatra is elég. Majd meglátjuk, mennyire fog fakulni, mennyire vörösre szívja majd ki a nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Gittus

2015. július 18.

Garnier Oliáról váltottam erre a festékre. Mivel tapasztaltam, hogy a világosbarna szín inkább sötétet jelent a hajfestékek világában, így a Prodigy-ből a 6.0-s sötétszőke árnyalatot választottam. Kb.ilyen a természetes hajszínem is és én csupán az őszülni kezdő tincseim miatt kezftem el a festést.
Nekem jobban bevált, mint az Olia, de néhány hét után tapasztaltam némi foltosodást ( mondjuk sok napsugárzás érte, de ez talán nem kellene egy drágább kategóriájú festéknek gondot okoznia) és picit szárazabb, sprődebb a hajam.
Most használtam el a második dobozzal, hát, majd meglátjuk. Azért 4 pont, mert úgy érzem talán nem ez az én igazi festékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Suze

2015. július 16.

Kipróbáltam, mert sajnos kivonták a forgalomból a gyönyörű vörös hajfestéket, amit használtam. Háááát... Mivel hosszú keresgélés utána a 3.60 (állítólag padlizsán) tetszett meg a legjobban, hazahoztam. Fodrász ismerősöm javasolta, hogy az előírt fél óra helyett nyugodtan tartsam rajta 50 percig, mert szerinte amúgy nem fogná be jól az összetevők alapján. Így is tettem, bár azt hozzáteszem, hogy elég híg a maga az összekevert festék, pepecselős munka felvinni, de az illata egész jó. A hajamat nem roncsolta és tényleg nagyon szép lett a színe (bár ahhoz nem sok köze van, ami a dobozon van). Elégedett is voltam. Úgy két hétig. Minden mosásnál eresztette a színét, de az végül is valahol normális a vöröseknél. Viszont 4 hét elteltével (tegnap) egy próbafülke igen erős neonfényénél tapasztaltam, hogy gyakorlatilag teljesen kikopott a hajamból, ami csak azért maradt vörös, mert alatta ott volt az előző festés, azonban a lenövésen látszik, hogy tényleg az egész kikopott. Az egész. Azért ez kicsit hitvány teljesítmény egy 2000 forintos festéktől. Főleg, mivel a 700 forintos Londa mindig csodát tett.
Számomra ez gyakorlatilag egy túlárazott hajszínező, ami csak azért kapja meg a két csillagot, mert a színe szép volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

ZsoZsi35

2015. július 12.

UPDATE: Hát-hát, eltelt bő 10 nap a festés óta, már vagy 4szer mostam hajat és a színe még így sem olyan mint a dobozon. Közel távol nem olyan. És ezért elég nagy csalódás, főleg, hogy élénk vörös festet hajra festettem a 6.60-as "Nagyon intenzív vörös" árnyalatot. A másik doboztól így kénytelen leszek megválni, mert ha a nagyon intenzív ennyire sötét rajtam, akkor a padlizsánt inkább nem akarom megtapasztalni. A balzsamja jó, de csak azért nem érdemes megvenni. Maradok a jól bevált Palette intenzív vörösnél, ami tényleg intenzív és tényleg vörös.

2015.07.02.A júniusi Müller szombat alkalmával csaptam le a 6.60 (Nagyon intenzív vörös) és a 3.60 (Padlizsán) árnyalatokra, mert 30+15% kedvezmény volt rájuk, és az alapjáraton borsos ára, így már kedvezőbb volt. Sokat olvastam itt a KM-es vélemények között, és úgy gondoltam ennyi kedvezménnyel adok neki esélyt (alapjáraton Palette festéket használok. És 14 éve festem a barna hajam vörösre.)
Ma festem be a hajam vele. Ami meglepett, hogy összekeverve nagyon híg az állaga, legalább is nekem. Meg is ijedtem, hogy le fog folyni, de nem. Nagyon fényessé tette a hajam, mármint a festékes állapotában. Várom, hogy lejárjon a félóra, nagyon-nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre. Jövök az eredménnyel.
UPDATE: Hát, a végeredmény nem éppen a dobozon látható. :( Tudom, tudom, hogy az első mosás még nem hozza a várvavárt eredményt, de egy kicsit élénkebb vörösben reménykedtem. Nagyon jó tapintású lett a hajam, jó illatú, könnyen kifésülhető. Mivel a hajtöveknél látszik, hogy világosabb a szín, reménykedek, hogy nem ilyen sötét marad. Erős 4-es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Stenico

2015. június 19.

Régebben hónapokig használtam ezt, középbarna (+ 20% ősz), vékony szálú hajra a 9.10/10.21 szőke színeket és teljesen korrektül kivilágosították. Nagyon sok festéket próbáltam, de talán ez volt az egyetlen, amelyik nem szárította ki a hajamat, sőt, még fényes is lett tőle. A balzsam is jól használható, puha, kellemes tapintású lesz tőle a haj. Engem nem zavart a felvivőflakon hiánya, amúgy is ecsettel szoktam felvinni a festékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Katulin

2015. június 14.

Nekem nagyon bevált, egyáltalán nem roncsolja a hajam, ráadásul szép fényes, egészséges kinézetű is lesz tőle. A hozzá járó balzsamot én több részletben használom el, így hetekig selymes, puha tapintású lesz tőle a hajam. Felvívőflakont ugyan nem tartalmaz a doboza, de tégelyt és ecsetet gyakran lehet mellé kapni ingyenesen (főleg müllerben láttam ezt az akciót).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

maxblack

2015. június 11.

Nekem nagyon nagy csalódást okozott. Mikor megjelent a piacon akció volt a Rossmannban, vásároltam belőle négy dobozzal, a 4.0, barna színből. Emlékszem a reklámra Mihalik Enikővel, az összes magazinban azt lehetett olvasni, hogy ez nagyon szuper hajfesték. A hajam 10 éve festem, feketés-sötétbarna színű, hajszínfrissítés céljából vettem, mivel hátközépig ér elhasználtam a két dobozt, mindig nagyon figyelek, hogy betartsam pontosan a hatóidőt. Elsőre is éreztem, hogy szárazabb a hajam, minden hajmosást 20 perces hajpakolással végeztem, és még azt is észrevettem, hogy foltos lett hátul. Két hónap múlva megpróbáltam újra befesteni ezzel a termékkel, akkor tette végleg tönkre a hajam. Szó szerint. Vizesen nem lehetett kifésülni, szárazon is pokoli volt, folyton olajat kellett használnom, hogy a gubancok kijöjjenek, ilyet 10 év alatt egy hajfestéknél sem tapasztaltam. Fodrász lett a vége, 10 centit kellett vágni, elhasznált egy üveg hajolajat míg kifésülte a hajam, plusz kétszer mentem vissza csak intenzív regeneráló hajpakolás miatt, és két hónapon keresztül kellett olívaolajat tennem fél órára a hajamra minden hajmosás előtt, így nagy nehezen sikerült megmenteni attól, hogy teljesen le kelljen vágni rövidre. Az én hajamra nem volt jó, pedig használtam már rá Kallost is, ami elvileg szárítja, mégsem lett tőle semmi baja, ezt viszont soha többet nem vásárolnám meg, de még az itthoni hajfestéstől és a L'Oreal termékektől is elvette a kedvem. Nekem ez nem egy csillag, hanem nulla, nem teljes pénzkidobás volt, hanem ráfizetés, kisebb vagyont hajfestés után fodrászra és pakolásokra költöttem.

Update: Azóta a Schwarzkopf Ultime világosítójával szívattam és festettem a hajam jó párszor, és nem roncsolta a hajam!!! Nagyjából ugyanaz az árkategória a két termékcsalád, azóta viszont ezt a hajfestéket még értéktelenebbnek tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

DittyCat

2015. június 9.

GYŰLÖLÖM. Nekem rövid , fekete hajam van. Befogta, persze. De ezt akármelyik hajfesték megteszi.
Kezdjük azzal, hogy nincs benne felvivőflakon. A közel 2000 Ft-os festékből kihagyták ezt az olcsó, kényelmes segédeszközt. Még ez hagyján, de a festék annyira folyós, hogy egyszerűen nem lehet ecsettel rendesen felvinni. Mindenem fekete lett. Az egész fürdőszoba foltos volt.
Az már csak apróság, hogy a 60 ml-es színelőhívó folyadék egy 150 ml-esnek megfelelő műanyag flakonban van, mert ez csak szimplán hülyeség, de nincs komolyabb jelentősége.
A kesztyűje jó, de kissé szűk, pedig nincsenek virsliujjaim.
Felvitel utána a hajam szárazabb volt, mint más hajfestékek után. Ráadásul be is korpásodott a fejbőröm. Az arcom, hátam is fekete foltos lett, a bőrömről pedig nehezen jött le a festék.
Szóval, soha nem veszem újra. Egyszerűen azért, mert nem kényelmes. És közben egy csomó olcsóbb, jó hajfesték van, ami meg kényelmes is. Maradok azoknál. De ha épp ecseteset fogok választani, akkor meg azt, amelyik nem csöpög ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 9.

A kesztyűje jó, de kissé szűk, pedig nincsenek virsliujjaim.

xxEDITxx

2015. június 5.

Nekem nagyon bevált ez a hajfesték! A 3.0-ás barnásfeketét használtam, amilyen a képen lévő hajszín, fénynél olyan volt, am kicsit sötétebb, de látszott, h nem fekete, hanem barna. Könnyű volt használni, szépen elfedte a szőke melírozott tincseket is. Mivel lenövesztés alatt voltam amikor használtam nem is festettem havonta, 6 hónapig jól nézett ki. (sötétbarnára festett hajra kentem, aminek a fele 1,5 éve platinaszőke volt,utána 1 évig pedig fekete. A fekete eltüntetése érdekében melírozták, úgyhogy az alap elég tarka volt.. )
Én nagyon meg voltam vele elégedve!! *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Én nagyon meg voltam vele elégedve!! *****

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.