L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. július 16.

Kategória:   Samponok

Sampon normál és zsíros hajra Tisztító sampon E –Vitaminnal, antioxidánssal, tisztított vízzel és vízlágyító összetevővel a tiszta fejbőrért.  Megtisztítja a hajszálakat, visszaadja a hajkorona fényét hosszantartó csillogást és kezelhetőséget biztosítva.

Kiszerelés: 250 ml

shaddix

2019. szeptember 26.

nekem is fodrász ajánlotta, sajnos hallgattam is rá.. a zsírosodó hajammal semmit nem csinált, sőt, mintha csak rosszabb is lenne.. mivel jó drága, még azt is hozzátette, hogy "kevés is elég belőle, mert jól habzik" lósz*rt, még több kell belőle, mint a párszáz forintos samponokból, ehhez képest egy vagyonba került. Legszívesebben visszavinném, és az egészet az illető fejére burítanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Nissira

2019. február 2.

Vékonyszálú, gyorsan zsirosodó hajam van. A fodrászatban ajánlották. Bár 250ml van ráirva a csomagolásra nekem sokkal kevesebbnek tünik. Heti 2-3x használattal (zsiros haj ugye) nagyon hamar elfogyott. (szerencsére). Nehezen habzik, a zsirosodáson (a fejtetön) nem segitett. A hajamat viszont nagyon szártotta olyan lett mint a csutka. Drága is. Egyszóval pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Fabi95

2018. július 23.

Fodrász tanuló barátnőm ajánlotta, mert nagyon hamar zsírosodott a hajam. Az első 2-3 hétben nem vettem észre változást, már-már azt hittem kidobtam az ablakon ennyi pénzt. Aztán kb 1 hónap után jött a pozitív változás; már nem zsírosodik úgy a hajam, ahogy régebben. Már kibír heti 1-2 hajmosást is. Bár higítani kell, én nem tudom úgy használni, mert alig habzik, úgyhogy maradtam a pumpás verziónál. Egy hajmosás kb 3-4 puff. A csomagolása megváltozott.

Barbi93

2017. október 23.

Fodrászomtól kaptam, hogy próbáljam ki és mondjak róla véleményt.
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam mivel vékonyszálú és egyenes hajam van.
Eddig ez volt az a termék, amit 2-3 hét után félre tettem. Sokat is kellet belőle használnom mire megtudtam rendesen mosni.
Ami még inkább idegesített, hogy szinte minden másnap hajat kellett mosnom olyan erősen zsírosodott a fejbőröm.
Nagyon negatív tapasztalataim vannak ezzel a termékkel, biztos hogy nem is venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Fodrászomtól kaptam, hogy próbáljam ki és mondjak róla véleményt.
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam mivel vékonyszálú és egyenes hajam van.

szosszentyu

2015. május 26.

szerintem ez az egyik legborzalmasabb sampon... Rengeteget kellett belőle használnom, 2x kellett megmosnom, és nagyon nehéz kiöblíteni... Azért vettem meg, mert a fodrászkellékesbe az eladó ezt ajánlotta zsíros hajra. Gondoltam, ha már L'oreal, és ha már ilyen drága, akkor biztos jó.. Hát, az ötödennyibe kerülő samponok ugyanezt tudják (mondom ezt másfél hónap használat után. Az üveg félig van...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

donnabell

2013. május 17.

Annyira nincs zsíros hajam, de kipróbáltam. Egy nappal talán később mostam hajat. De nagyon sokat kellett használnom belőle, egyáltalán nem habzik és nagyon csomós lett a hajam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

zsuzsika

2012. augusztus 19.

zsírosodó hajra nem ajánlanám, mert azon a problémán nem segít, normál hajra elmegy. de azért ahhoz egy kicsit drága

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

SmilingfullyB

2012. július 24.

Ezt a sampont is használtam, ugyanaz a gondom vele mint a Kerastase Bain Divalent samponnal, az alap tisztító hatóanyaga SLS, ami ismert mint a dermatitis egyik okozója, habzik tőle a készítmény de nem tisztít jobban mint egy bőrbarátabb tenzidet...Nálam sem tolta ki a hajmosás idejét, és ugyancsak bekorpásodott a hajam, pedig higítva is próbáltam használni (1:3 sampon:víz aranyban). Citromsav nyilván oldja a vízkövet...vagyis lágyítja a vizet, de ha tényleg erre akarunk hangsúlyt fektetni, akkor érdemesebb lenne otthon lágyítani a vizet, mondjuk ioncserélő gyantával, de samponba csak ezért citromsavat tenni...
Ennyiért találhattak volna kíméletsebb tenzidet, és kihagyhatták volna az SLS-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Mesi

2012. július 12.

Szerettem ezt a sampont, de mivel elég drága, "kúraszerűen" használtam.
Jó illatú, jól tisztít. Kevés is elég belőle.
A hajmosás idejét sajnos nem tolta ki egy nappal.
Az ígéret szerinti csillogást nem tapasztaltam... :)
Kevés és hatásos összetevőből áll.
Az ára és a parabének miatt 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Szerettem ezt a sampont, de mivel elég drága, "kúraszerűen" használtam.
Jó illatú, jól tisztít. Kevés is elég belőle.
A hajmosás idejét sajnos nem tolta ki egy nappal.
Az ígéret szerinti csillogást nem tapasztaltam... :)
Kevés és hatásos összetevőből áll.
Az ára és a parabének miatt 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.