L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

Nena

2019. március 20.

Csak egyetérteni tudok, tényleg szuper! Rávettem magam, hogy végre ne a szokásos mályvás-barnás-rózsás árnyalatok közül válasszak, hanem beszereztem tavaszra a 109-es, 'I savor' árnyalatot. Elsőre Barbie-rózsaszín, de felkenve pár perc alatt finomodik a színe és az én világos, hidegebb tónusú bőrömhöz nagyon passzol. Nagyon durva, de tényleg olyan, mintha vizet kennék fel a számra, annyira könnyű. Nem csíkoz, szépen eldolgozható, hamar "megköt" és utána nem maszatol. Nem egy estig tartó szín, de vállalhatóan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Jane

2019. március 20.

A legjobb folyékony rúzs, amit valaha használtam! Könnyű felvinni, szép mattra szárad, nem húzódnak az ajkaim és rendkívül tartós. Amit pedig különösen imádok benne az az, hogy nagyon szép vékony mondhatni áttetsző hatású, nem az a borzasztó természetellenes vakolat, mint a többi hasonló terméknél. Tuti beszerzek még belőle párat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

austenland

2019. március 14.

Az első rúzsom, és maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű felvinni, nem szárít, nem mászik el, ráadásul önmagában is fed olyan jól, hogy nem látszik, mennyire túlrajzoltam az ajkamat :) Az I rule árnyalat van meg, felkenés után élénkrózsaszínre változik, tehát nem egy nude árnyalat rajtam, mégis természetesnek tűnik. Ebéd után azért kopik kicsit, de hát ez várható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

cicafun

2019. március 9.

Az eddigi legkényelmesebb formulájú folyékony matt rúzs, amit valaha próbáltam! Nem szárítja ki az ajkakat, nem ragad, de mégis elképesztően tartós. Kellemes vízes bázisa van. Megszínezi az ajkakat, minimálisan hagy foltot leszáradás után. Az I rule mályvás-piszkos rózsaszínes árnyalat van meg, de biztos, hogy veszek még valamilyen más árnyalatot is. Az ivást jól bírja, az evést is vállalhatóan, amikor elkezd kopni, akkor a mályva szín rajtam átváltozik pinkessé, ami szinte megszínezi az ajkakat , tartósan ott marad. A Rossmannban teljes áron is 3500 Ft, annyit bőven megér, de akció keretében, illetve 10%-os kuponnal igazi bomba ár ezért a minőségért cserébe Végre egy olyan tartós, folyékony matt rúzs, ami nem szívja ki az életet a számból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

dorottya96

2019. március 4.

Ennél tökéletesebb formulája még nem volt a márkának. De nagyon más márkáknak sem. A színei mesések, nem érezni, hogy lenne bármi is rajtunk-nem darabos-precízen lehet vele dolgozni. Rettentő kényelmes viselet. És van egy olyan színe (112 I achieve) amihez hasonlót csak a M.A.C.-ben láttam eddig. Különleges rozsdanarancs. Szerintem telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Anett0721

2019. március 4.

Már itthon is kapható, I rule árnyalatban vettem meg, egy mályvás szín. Könnyű felvitel, nem darabos, nem vastag, inkább vizesen-krémes. A szín nagyon tartós, ajakfilc-szerűen befogja az ajkakat. Nekem nem hagyott nyomot száradás után, kényelmes viselet. Szeretnék még több színt is venni, nagyon-nagyon bejött a formula!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

MrkAnita

2019. február 24.

Swatchokkal ezeket a színeket próbáltam a karomon: 103, 104, 106, 113, 114, 115. Az utóbbi 3 még az esti zuhanyzás után is látszott halványan, nyilván itt teljesen más hatások érik napközben mint a rendeltetési helyén alkalmazva, de azért be lehet vele lőni a pigmentartósságot.

Nekem abszolút szerelem a 113 és a 114.
Használok alá shea vajas ajakápolót (matt rúzsok alá mindig szoktam.) Egyébként még ezzel együtt is érzem egy idő után, hogy kicsit húz, de nem vészes.
Nagyon könnyen felvihető, szuper precízen kialakított az applikátora, gyönyörűen terül, extra intenzíven pigmentált. 1-2 perc alatt megszárad, nem kenődik, nem ragad.
Kb. 7-8 órán át szoktam viselni naponta, a vízivást, kávézást moccanás nélkül kiállja, a férjem arca sem lesz rúzsnyomos amikor megpusziom. (inggalléron azért nem tesztelném).
Az evés kissé megkoptatja, de nem lesz foltos és nem kezd el gusztustalan darabokban lehámlani.
Nap végén, vagy ha mégis nagyon javítani kellene egy sima nedves tisztítókendővel könnyen lejön, nem kell dörzsölgetni.
Összességében én elégedett vagyok vele, megéri a 12€-t, álomgyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Nekem abszolút szerelem a 113 és a 114.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.