L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

evelinbardos

2019. november 12.

Barna árnyalatot vásároltam belőle. Tartós, szép színe van. Nem vettem észre, hogy szárítana. Az applikátora szenzációs, bár elég lenne kevesebb termék is, mint amennyit felvesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Sziporka88

2019. október 20.

A 109-es árnyalata van meg. Szép matt színe van. Kicsit szárítja a szám, emiatt mindig alá kell dolgoznom egy kis Carmexet. Az applikátor nagyon sokat vesz fel, viszont nagyon jó a kialakítása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Viki1978

2019. október 15.

Nagyon kedvelem, tartós, könnyű vele dolgozni. Engem nagyon picit szárít, de nem jobban, mint bármelyik matt folyékony rúzs. Bátran ajánlom mondenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

hotcsajszi

2019. október 15.

Eddig ez a legtartósabb rúzs amihez szerencsém volt. Szuper az aplikátora, könnyű vele dolgozni. Egy nagyon picit szárítja az ajkaimat, de egyáltalán nem vészes. Azért 4 csillag, mert lehet van ennél jobb is, csak még nem találtam meg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

szilvike86

2019. október 12.

A legjobb matt rúzs, amit eddig használtam. Nekem a Bourjoistól is sokkal jobb. Tényleg könnyű viseletű és tartós, simán kibírja az étkezéseket is. Top1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

fridaylover

2019. október 9.

Az Armani hasonló folyékony matt rúzsát is kenterbe veri - ha hosszú távon kell viselnem, biztosan a L'Orealt választom, sokkal szebben kopik, nem kell izgulnom, hogy körvonal marad a számon, nem szárít. Eddig két színben vettem meg, és maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Egész jó, szép a színe és kellemes volt használni! Rendkívül tartós, és szint letörölhetetlen az ajkaimról.Nagyon jó az illata is, tetszik, szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

MrHannaBela

2019. szeptember 15.

Szeretem nagyon ,mert jó vele dolgozni és nem szárit, viszont nem olyan tartós mint a Maybelline matt folyékony rúzsa. Egy kellemes rózsaszín árnyalat van meg ,minden napi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Glam0ur

2019. szeptember 5.

Nagyon jó, kedvenc drogériás folyékony matt ajakrúzsom, amit ígér mindent betart, szép matt finish, nem tapad, nem szárít, tartós, kényelmes viselet az ajkakon, nagyon szép árnyalatokban kapható, TOP ajakrúzs, jár a maximális csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

saniko0093

2019. augusztus 30.

Nagyon szuper, könnyen kenhető, vizes hatású a felkenéskor. Gyorsan megszárad, és nem lehet leszedni, úgyhogy szépen, gyorsan kell vele dolgozni. Nem szabad túl sokat kenni, mert akkor túl cement hatású lesz. De ha eltaláljuk, hogy szép vékony egyenletes rétegben vigyük fel, akkor egy nagyon tartós végeredményt kapunk.
A kopása nagyon érdekes, illetve lemosáskor is tapasztalható: a rúzs beszínezi az ajkakat, és lemosás után is van egy kis rózsaszínes árnyalat, ami ott marad, mint ha ki lenne tetoválva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.