L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

hejamkoa

2019. augusztus 30.

Legkedvencebb tartós matt rúzsom ever! Nekem az I represent árnyalat van meg, elég vad. :D Az applikátorát imádom, nagyon könnyű vele dolgozni, és pontosan felvinni vele a rúzst. Tényleg olyan érzés, mintha nem lenne a számon semmi. Nagyon picikét koptatják ezt is a zsíros kaják, de elhanyagolható. Eny kicsit sajnos szárít, de előzetes hidratálással ez könnyen orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

persephone

2019. augusztus 22.

Nagyon régóta szemeztem vele, és végre hozzájutottam az I Enjoy árnyalathoz, ami szerintem a legjobban illik hozzám. Bár sötétebb, mint a swatchokat bemutató videókon, még mindig tetszik a színe. Nagyon nehéz szépen felvinni, de kellő gyakorlással meg lehet tanulni bánni az applikátorral, bár ki kell kísérletezni a kellő festékmennyiségget, mert ha túl sok van rajta, tényleg ráncos hatást lehet vele elérni, ahogy előttem is írják. Emellett gyorsnak is kell lenni, mert valóban hamar szárad. Igaz az is, hogy gyorsan rászárad a szájra, és cserepesek lesznek tőle az ajkak, ez nálam kb 2 órával a felkenés után már látszott. Ennek ellenére kényelmes viselet, bár nekem végig kicsit ragadt a rúzs. Kifejezetten tartósnak sem mondanám, kb 3 óra után kezdett kopni a szín, és átment egy rózsásabb árnyalatba. Ez olyan szempontból pozitív, hogy fokozatosan tűnik el, nem annyira feltűnő. Ennek ellenére egész napos viselésre nem ajánlom, szerintem én színházba, esti programokhoz fogom viselni. A tartóssággal összességében mégsem vagyok elégedett, mert van egy Rimmel Stay Matte rúzsom is, számomra az az etalon, és lényegesen jobban teljesít tartósság, felkenés szempontjából is. Magasak voltak talán az elvárásaim, és tényleg szeretnék több csillagot adni, de ez nálam 3,5-4 között van, és nagyon örülök, hogy nem teljes áron jutottam hozzá.

UPDATE
megtanultam bánni vele, és azóta a kedvencem lett a színe miatt. Fontos hidratálni előtte/utána. Ha nem feltűnő hatást szeretnék, csak az ujjammal kenem el, így is működik. A fő tényleg a mennyiség és a gyorsaság kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

UPDATE

pont

2019. augusztus 20.

mostanában kedvenc, 2 árnyalat van meg, de szerintem még veszek belőle. nagyon könnyű felkenni, az aplikátorral szépen, pontosan lehet dolgozni és egy rétegben is szuperül fed. amit nagyon szeretek benne, hogy nem ragad, nem csomósodik és nem érezni felűnőnen, hogy ott van a számon. nagyon minimálisan szárít csak, de cserébe szuper tartós, szinte egy egész munkanapot kibír nálam kis utánaigazítással. szerintem ennyiért simán megéri, eléggé eltalálták, örülnék, ha lenne még több világosabb, hétköznapibb árnyalata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

dorkaww

2019. augusztus 19.

Glamour napokkor vettem meg a vörös árnyalatot. Nem igazán értem a "tartós" hypeot körülötte mert ugyan a felkenés tényleg könnyed az applikátorával, de olyan szinten nem szárad mattra, hogy az első adandó alkalommal üvegen, poháron, mindenen ott marad a nyoma. Semmivel se tud többet mint maybellines, rimmeles társai. Egyetlen pozitívuma még, hogy legalább nem szárított de ennyi pénzért kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

keseruevelin

2019. augusztus 18.

Nagyon pozitív csalódás nekem ez a rúzs! Hihetetlenül tartós, és kb. lerobbanthatatlan az ajkaimról. Iszonyú kellemes a viselete, mintha semmi nem lenne a számon. A felvitele a csúcsos végű ecsettel maga az álom, egyszerűen tökéletes a használata! Kiemelkedően teljesít nyugati társaival szemben, ami meglepő. Az I don't árnyalat van meg, ami egy élénk piros szín. Imádom a harsány színű rúzsokat, bátran hordom őket a munkahelyemen is. Nem igazán érdekel ki mit gondol rólam :D De az biztos hogy sok bókot kaptam emiatt a rúzs miatt :) úgyhogy ezt az árnyalatot mindenkinek ajánlom, aki kicsit is szereti a piros színt az ajkain viselni és nem bánja ha kicsit feltűnőbb jelenség lesz emiatt az irodában :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 18.

darinka

2019. augusztus 7.

Nagy kedvenc:) szuper állaga van és rendkívül tartós. Applikátora plusz pont, mert nagyon egyszerű vele a pontos felkenés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

blange

2019. augusztus 7.

Hát én imádom! Kicsit féltem tőle (a Bourjois folyékony rúzsával elég sokat szenvedek), de elképesztően jól bevált. Az I am worth it árnyalat van meg - az üvegben mélypiros, rajtam kicsit élénkebb, de nyárra szuper. Nagyon könnyű használni az applikátort, egyenletesen viszi a fel a színt, kontúrt is tudok vele rajzolni, nem lesz csíkos a hatás. Pikk-pakk megszárad és lassan kopik. Utána tényleg beszínezi az ajkakat, de rajtam annak is kellemes árnyalata van. Biztos próbálkozom még más színekkel is (egy tényleg mély vöröset imádnék), bár ahogy látom, érdemesebb a sötétebbeket választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

samelike

2019. augusztus 2.

Az I rule árnyalatot választottam, képeken nagyon megfogott a mályvás hatása. Nagyon könnyű használni, az applikátor kialakítása tökéletes, ezért pontosan felvihető az anyag. Elég nagyon vékonyan szinte egy leheletnyi belőle, vizes állaga hamar megköt. Száradás után selymesen matt hatású, nem érezni, hogy ott van, egyáltalán nem szárít, ezáltal az ajkak bőre se húzódik össze. Ami számomra meglepő volt, hogy az ajkak bőrébe beleivódik, ám nem ez a mályvás szín marad meg, hanem enyhén fuksziás élénk árnyalat. Gondolom ez összefügg azzal is, hogy az én bőrtónusom nagyon világos. Ennek ellenére nem vonok le pontot, mivel a termék tartóssága, állaga, hatása kenterbe veri az általam próbált hasonló típusú folyékony rúzsokat (lime crime, colour pop, mac, max factor, jf). Én ajánlom kipróbálásra, akciókkal kedvezményekkel megéri. Remélem a színskála bővül a jövőben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

MaryMills

2019. augusztus 1.

Glamour napokon vettem kettőt, az I don’t és az I empower árnyalatokat. Az I don’t fantasztikus, nagyon tartós, nem szárít, majdnem olyan, mintha semmi se lenne a számon. Igazi dögös alkalmi vörös rúzs.
A másik, barackos árnyalatot a hétköznapokra vettem, de sajnos nem teljesít olyan jól a tartósságát terén, igen hamar lekopik. Mindegy, lassan csak elhasználom, de azt a színt többet nem veszem meg...
Egy barátnőmnél kipróbáltam az I rule árnyalatot, az is frankó tartós volt. Talán ezek a halovány színekkel van csak a baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

v.szilvia789

2019. július 30.

Csodálom a sok pozitív véleményt. Nekem nem működik. Egy világosabb rózsaszín van meg, nagyon vizes, folyékony, mint egy koreai ajaktinta, de nem akar megllapodni, csak folyik ide-oda, be nem szívódik, aztán meg ha ad is valami színt, az nem az, amit egy ilyen kategóriájú cucctól várnék. Hamar el is tűnik, alig egy óra múlva sehol és még ennyi idő alatt is szárít. Fél áron vettem G-napokon még tavasszal, de azt sem érte meg, számomra nagy csalódás. Lehet a szín hibája, de nem kockáztatnék meg egy pénzkidobást rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.