L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

perfumeaddict

2019. július 12.

"I represent" árnyalat a kedvencem, úgy kell elképzelni, hogyha felkened, egy nagyon nagyon vékony réteg lesz az ajkon, ami önmagában elég lassan szárad. Ámde, ha ezt a kezdeti vékony réteget letöröljük, utána marad egy gyönyörű árnyalat, ami marad és marad és marad. Kvázi mint egy lip tint viselkedik. Bármit csinálhatok utána, nem jön le nagyon sokáig, közben meg egyenletesen kopik. Néhány árnyalat ehhez hasonlóan működik, egy kettő van ami nem. Ha a felkenés, kis várakozás, letörlés műveletet még egyszer megismételjük a kezdeti fázisban, akkor egész napra bomba szín lesz. Volt nekem olyan is, hogy felé kentem egy másik ajakrúzst, azt hordtam egy darabig, letöröltem, és újra emennek a színe látszódott maradéktalanul. Szóval ha tartósságra vágysz, ez az! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

sordino

2019. július 11.

már nagyon rég nem írtam ide, most azért teszem, mert muszáj leírnom, mennyire szuper ez a rúzs. én teljesen az elkenődésmentes, megszáradós rúzsok híve vagyok, szeretem, ha nem kell foglalkozni vele, miután feltettem - emiatt rengeteget kipróbáltam már. ez abszolút veri a mezőnyt, hamar megszárad, nem szárít(!!), nem lesz cserepes hatás, nagyon könnyű textúra, tényleg alig érezni hogy fent van, nem ragad, nem tapad, tényleg fent tud maradni akár egész nap, egy két étkezéssel együtt is, nagyon szépen, természetesen kopik (egy ebéddel teszteltem, utána is nagyon szép maradt, kopott egy keveset, de természetesen halványulva, nem darabosan). és nem utolsósorban gyönyörűek a színek is. nagyon örülök, hogy végre megtaláltam ezt, szuper kis cucc!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

manobeka

2019. június 13.

Érdekes, de a kínából rendelt Pudaier 200 ft-os matt rúzs jobb minőségben és tartósságban is ennél, az tartósabb és még ennél is könnyebb az állaga.Újra kellett írnom a véleményt, mert mégsem jó. Nagyon furcsa, hogy bár mindent jól megcsinálok előtte, hidratálás, radírozás, alapozás, mégis, egyetlen mozdulattal viszem fel és mintha 2 szín lenne egymáson, amit ha elkezdek lemosni, az alsó szín, beleépül a számba, nem tudom lemosni az olajos lemosóval sem.És rengeteg folyékony matt rúzsom van, de ilyet egyiknél sem tapasztaltam.El is ajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

Madi

2019. június 7.

I represent - A színe csalóka, üvegen keresztül sokkal melegebb pinket vártam, valamint erősebb fedést. Szájon egy rétegben olyan, mintha csak befogta volna valami a számat, de két rétegben sem teljes a fedése, inkább egy lip tint benyomását kelti. Lassan szárad, 5 perc elteltével ha hozzá érek, még mindig bőven kenhető, 10 perc után még mindig nyomot hagy, ellenben egyáltalán nem érezni, hogy bármi lenne a szánkon. Nem mattul be tökéletesen, marad egy kis fénye. A sziromszerű applikátor szuper, nagyon precízen lehet vele dolgozni a vizes textúra ellenére is.
Sajnálatos módon 30 perc elteltével még mindig fog, méghozzá nem is kicsit. Nagyon érdekes, mivel tényleg nem érezni, hogy rajtunk van, nem tapad, ha összeérintjük az ajkainkat, mégis egy mozdulattal el tudom kenni, pedig nem nyomom rá az ujjamat, éppen csak hozzá érek. Nagy kár, mivel az applikátor hatalmas előny lehetne kezdők számára, a pehelykönnyű formula pedig olyan nőknek, akik nehezen viselik a rúzsok érzését. A slusszpoén, hogy bár tartóssága botrányos, lemosni nem tudtam, illetve de, csak úgy beleitta magát a szín a bőrömbe, hogy még másnap is ott volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

kissenikor

2019. június 4.

Natur, halvany rozsas/lilas (105) arnyalat van nekem, glamour napokon vettem akciosan. Direkt olyan termeket kerestem, ami nem hagy nyomot mindenhol, tartos. A csillamos, csillogos, vizes ruzsokat es szajfenyeket nem szeretem. Leginkabb matt vagy szaten finish a kedvencem. Ez megfelel a leirasnak, egesz jo tartos is, a kopas egyenletes es nem undorito kozben a szam, mint hasonlo termekeknel (pl Maybelline Stay matte - kidobtam, teljes lakkreteget vont a szamra, szaritotta es gusztustalanul kopott, fuj...). Eddig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Bajbus

2019. június 2.

Csatlakozom a rajongók táborához, én nagyon szeretem! A Maybelline Stay Matte kb cserepesre szárította pár óra alatt az ajkaimat, és beráncolta. Amennyire szerettem a tartósságát, annyira nem szerettem a hozadékait. Ez viszont amellett hogy tartós, se nem szárít, se nem ráncolja be a bőrt, szépen, egyenletesen kopik.
Én is elkövettem azt a hibát először, hogy jó vastagon vittem fel. Így viszont se nem volt annyira tartós, se nem kopott szépen, inkább foltosan! Ha rendesen lehúzza az ember lánya az aplikátort, és vékonyan keni fel, sokkal de sokkal szebb a finishe, a tartóssága verhetetlen, és a kopása is elhanyagolható. Kibír ivást evést. Csak a biztonság kedvéért viszem magammal a táskámban, nem szükséges újrakennem, soha.
Valóban “ráköt” egy alap színt a szájra, de a fekete Nivea sminktörlő kendő nekem tökéletesen leszedi.
Két árnyalatom van eddig, a következő kettőt is kinéztem már. Én imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Két árnyalatom van eddig, a következő kettőt is kinéztem már. Én imádom! :)

Terkabarka

2019. május 27.

Elsőre nagyon tetszett, hogy nagyon vékony réteget képez az ajkakon (szerintem az YSL Tatouage utánzata), és szép színe is van, igaz, csak egy szín találtam, ami tetszett magamon is. Nagyon tartós, ez is vitathatatlan, DE:
ez megint az a fajta rúzs, ami ráköt az ember szájára, tehát baromi nehéz leszedni, ellenben szárítja, mint atom, húzódik tőle a szám. Ha meg ajakápolót teszek rá, akkor meg már jön le az egész és elég vállalhatatlan lesz. Aláhidratálni sem nagyon lehet, mert akkor meg nem köt meg a rúzs.
Emiatt számomra semmiképp sem napi használatú, sőt, leginkább semmilyen használatú, ezzel a brutál szárító hatással nem tudok megbarátkozni még egy napra sem.
Bár az ára is húzós, de inkább fizetek 2-3x ennyit olyan rúzsért, ami tartós is és nem is szárít (mert vannak olyanok is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Krisztiina

2019. május 27.

Ha valaki megtudja nekem mondani, mivel robbanthatom le a rúzst az ajkaimról, annak hálás lennék. Ugyanis a kétfázisú szemfestéklemosó sem bír el vele rendesen. ;-) Három árnyalatban az enyém. Két erőteljes szín (104 Rebel, 114 Represent), ők ketten leszedhetetlenek. A harmadik 105 Rule, ami nem feltűnő, hogy valamennyi a számon maradt.
A tapasztalataim. Meglepő volt a vizes állaga, ki is kellett tapasztalni. Elsőre túl sokat vittem fel, így nem volt igazán szép és kényelmes a végeredmény, az viszont egyértelmű volt, hogy nagyon megfogja az ajkakat.
Legközelebb már nagyon vékony réteget használtam (az ecsetnek köszönhetően nagyon jól lehet vele rajzolni). Gyönyörű eredmény és észrevétlen viselet. Meglepő, kifejezetten meglepő. Száradás után még egy halovány réteggel még intenzívebb a szín, ekkor már éreztem, van valami a számon, de rövid idő után elmúlt ez az érzés. Reggelit, ivást, dohányzást lazán vette. Nem mászott sehova. Nekem teljesen bemattult, egyenletesen, diszkréten kopik, még az intenzív árnyalat is. Természetesen az ebéd utáni korrigálást elbírta egy vékony rétegben, így újra üde volt egész délután. És nagy dicséret neki, hogy nem szárít egy csöppet sem. Bár a leszedése időigényes és macerás (én radírozok is utána, erősen hidratálok és még másnap reggel is találok nyomokat a törölközőn). Szóval aki nem akar sokat bíbelődni vele napi szinten, azoknak is bátran ajánlanám alkalmi viseletnek, mert végtelenül megbízható rúzs. Nekem kenterbe vágta a Max Factort (Lipfinity) és a Bourjois (Velvet) rúzsaimat is. Egy szívfájdalmam van csak, hogy a piros árnyalatai nem passzolnak hozzám. :-)

Ui.:
Csak megnéztem közelebbről a piros árnyalatát. 115 I Am Worth It - amíg az üvegben kifejezetten (meleg) narancsos a rúzs árnyalata, addig kézfejen inkább hideg piros árnyalata van a rúzsnak (meg is lepett), úgyhogy ő is jött velem. Nekem a hideg árnyalatú pirosak állnak jól, így ez az árnyalata is tökéletes lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Ui.:

Nussancs

2019. május 26.

Nagyon szuper, a legjobb tartós rúzs, amit valaha használtam. Szépen kopik, szerintem veri a Max Factor Lipfinity-t is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

szpetra0615

2019. május 22.

Nekem sajnos nem annyira tartós, mint ahogy többen írják. Viszont az állaga nagyon jó, olyan, mintha semmi nem lenne az ajkaimon, nem zsíros és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.