L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

v1v13n

2019. május 21.

Zseniális termék, számomra verhetetlen. Azt hittem, nem létezik tartósabb rúzs a Maybelline Stay Mattenál - tévedtem. Leszedhetetlen, gyengén kopik, gyönyörű színek, nagyon jó, kellemes formula. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Melka1007

2019. május 21.

I rule árnyalat van meg.
Sajnos iszonyat gyorsan kopik :(
Pedig a színe csodás.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

I rule árnyalat van meg.
Sajnos iszonyat gyorsan kopik :(
Pedig a színe csodás.....

ppetruc

2019. május 16.

Könnyű formula, egyáltalán nem szárít, egyenletes kopik, és egy-két rétegben is különleges hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

ZoeAZs

2019. május 15.

I Rule és I Represent színek kerültek a kis sminkes táskámba, és még én is meglepődtem, mennyire pozitívat csalódtam!! :)
Úgy látom, az I Rule nagyon közkedvelt szín a véleményezők körében is: csak megerősíteni tudom! Szuper választás hétköznapokra, mert habár nem harsány, mégis tökéletesen feldobja a hétköznapi nappali sminket. (Bevállalósaknak átlagos nappali szín, a félénkebbeknek pedig szupi lehetőség egy bátor kilépésre :) )

A legfőbb előnyei, amiket kiemelnék:
nem ragad
nem húzódik tőle a szám
nem szárít
nagyon vékony réteget képez, nem "matrica hatású"
nem kopik csúnyán (szép egyenletesen azért igen)
nem hagy nyomot (a száj belső részét kivéve, azért ahol nonstop nedvesség éri, ott fog egy kicsit :) )
csodaszép színekben létezik (reméljük, hozzánk is eljutnak :D )

TIPP:
Próbáld ki a színt 1 réteggel és 2 réteggel is! Véleményem szerint abszolút más hatást érhetsz el így! Pl az I Rule 1 rétegben sokkal rózsaszínesebb árnyalat, de ha száradás után ráhúzol +1 réteget, sokkal mályvásabb ;) Ugyanez az I Representre is igaz: 1 rétegben jobban megvan benne ez a vibráló nyári pink (nem tudom megfogalmazni ezt a színt,de imádom: pink-magenta-korall együtt....csodás!), 2 rétegben picit pirosasabb.

Ne féljetek ettől a +1 rétegtől egyáltalán nem eredményez maszk hatást, továbbra is nagyon komfortos vékony marad a felvitt réteg.
ÉÉS ne féljetek keverni a meglévő színeiteket, akár ombre hatást is nagyon szépen el lehet érni velük.

Az ára minden drogériában más, és párszáz ft-os különbségek vannak, úgyhogy érdemes figyelni, h hol olcsóbb (itt néztem: rossmann, müller, dm)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

A legfőbb előnyei, amiket kiemelnék:
nem ragad
nem húzódik tőle a szám
nem szárít
nagyon vékony réteget képez, nem "matrica hatású"
nem kopik csúnyán (szép egyenletesen azért igen)
csodaszép színekben létezik (reméljük, hozzánk is eljutnak :D )

TIPP:

cserpesreka

2019. május 9.

Szép színek, tartós is... de nagyon rindan kopik, vagyis nem is kopik, hanem darabokra esik és válik le... majdnem 4ezer forintért ez gyatra minőség...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Sunnyvagyok

2019. április 30.

Nagyon szuper a formulája, ultra könnyű és kényelmes viselet az ajkakon. Az ecsete nagyon tetszik, hibátlanul tudom vele a sötétebb árnyalatokat is felkenni.

Egyetlen hátránya, hogy foltban kopik, és ahol lekopik ott élénkebb árnyalatban "tündököl", valamint lemosás után is mint egy ajaktinta teljesen befogja a számat és még olajjal sem tudom eltávolítani.
A finise nem teljesen matt, hanem van fénye. Így a matt rúzs megnevezés picit becsapós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

duchess_g

2019. április 30.

Az I Am Worth It árnyalata maga a csoda. Szupertartós, szép a csomagolása, jó az applikátora. Hát igen, sajnos, mint minden hasonló ,,levakarhatatlan" rúzs agyonszárítja a szájat és tényleg a bőrrel együtt jön le csak, dehát valamit valamiért. Az viszont nem szimpatikus benne, hogy lemosás után hagy egy bőrbe beivódó rózsaszínes árnyalatot, ki tudja milyen anyag az...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

nangien

2019. április 28.

3 árnyalat van meg, ami mindegyikről elmondható: baromi jó az applikátor, a sötét színeket is nagyon szépen lehet felvinni, ha valaki nagyon ügyes, és nem kell bíbelődni a szájformájával, akkor ceruza se feltétlenül kell mellé. Mindegyik szín jól pigmentált, egy rétegben is tökéletesen fed, egész gyorsan is szárad. Nagyon kényelmes, elfelejtem, hogy a számon van, kicsit nyomot hagy mindegyik szín az elején, de szerintem nem vészesen. Szépen kopnak, az ajkakat mindhárom szín befogja, de kétfázisú sminklemosó szépen lehozza, nem kell gyalulni a számat. Egymás után több napon is hordható, mert nem szárítja szét a számat egyik szín se.
109 - I SAVOR - Elsőre ijesztően barbis, de amikor megszárad, akkor finomodik a szín, nagyon szép hideg tónusú rózsaszín. Sajnos ez a legkevésbé tartós, ivással olyan 3 órát bírt igazítás nélkül, enni nem ettem vele. Ez kopik a legkevésbé szépen (alsó ajak belső részén kicsit eltűnt), de ezt a többi árnyalathoz mérem, általánosságban teljesen vállalható. Talán azért feltűnőbb, mert nem fogja meg úgy az ajkakat, de simán javítható, nem kell leszedni és újrakenni. 4*
105 - I RULE - Hú hát ez az egyik kedvenc rúzsom. Ivást bírja, enni is lehet vele, de zsírosat persze nem bírja ez sem, de akárhányszor javítható, nem repedezik, nem kukacosodik (egyik szín sem). Végigcsináltam vele egy buliestét, cigit és poharat felkenés után picit megfogta, de nem volt vészes és utána már nem hagyott nyomot. 2x kellett frissíteni, de akkor is azért, mert kényelmesen volt rá lehetőségem, nem volt még vállalhatatlan, és nagyon szépen, egyenletesen kopik amúgy is, főleg mert megfogja az ajkakat.. Ez is hideg szín, piszkos mályva, ha valakinek jó ez az árnyalat, és ki akarja próbálni valamelyiket, akkor ezt ajánlanám, mert nagyon jól sikerült darab. 5*
104 I REBEL - Ez nem lett a szívem csücske, de csak mert rajtam túl sok, sokkal hidegebb, és tisztább lila, mint amire a swatchok alapján számítottam (nagyon fehér bőröm van, és amúgy hideg nyár típus vagyok, ha valakinek ez mond valamit). A tartóssága a 109 és a 105 között van valahol, viszont egy nagyon szép sötétpink színnel befogja ez is az ajkakat, úgyhogy a kopás vállalható, és ez is jól javítható. Ez a szín viszont jobban szárít, mint a többi, viszont ezt se mondanám vészesnek. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

melaniabalazs

2019. április 28.

Nekem nagyon tetszik, hogy ilyen könnyű az állaga. Szép színek vannak, a felvitele is egyszerű.
Közepesen tartós, de szerintem még abszolút belefér. Ami inkább zavar, hogy tényleg nyomot hagy. Ennek ellenére is gondolokodom, hogy beszerzek még több színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Tavasz tündér

2019. április 24.

Sokkal többet vártam tőle! Megint egy termék, ami körül túl nagy a hype. A brutál szárító, kényelmetlen, matt rúzsokat már nem tudom elviselni, így gondoltam felüdülés lesz egy olyan termék, ami alig érezhető, de mégis matt, tartós. Nos hamar megszárad, így gyorsan kell felaplikálni, hogy egyenletes legyen a fedés. Nekem is kicsit olyan mint ha vízfesték lenne, de legalább nem szárítja szét az ajkakat. A kényelem mellett a fő szempont nálam jelenleg a tartósság. Sajnos ez a rúzs bizony nyomot hagy és hamar kopik. Ha egy rétegben viselem akkor pláne. A színek szépek, nagyon pigmentáltak és ennyi. Kuponnal vettem meg, így nem sajnálom az árát, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.