L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

saeszti

2019. április 22.

Glamour napokon szereztem meg, precízen fel lehet vinni az apilátora miatt. Nem kedődik viszont nyomot hagy a poháron/villán stb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Lina14

2019. április 20.

nekem a 113 i don't van meg, ami egy élénk, világos piros. az applikátor miatt nagyon precízen lehet felvinni, nem kell alá ceruza sem, nagyon pigmentált, egy rétegben fed. kibírt pár kávét meg vizet is, az ebédnél egy picit megadta magát, de egy gyors újra-applikálás után ugyanolyan gyönyörű volt mint amikor reggel felraktam. nem szárít annyira mint a többi folyékony rúzsom, és a színválaszték sem rossz.
update: naszóval megvettem még 2 színt. a 114 i represent van meg még, ami egy gyönyörű, berry szín, sötét pink, kékes alaptónussal. sajnos ez brutálisan megszínezte az ajkaimet pinkre, de ezen felül olyan, mint a 113, és nagyon tetszik. a másik pedig a 110 i empower, ez egy barackos-barnás nude szín. valamiért ez a szín egyedül szárított látványosan, mit nem tudok hova tenni, de minden másban ez is kiváló.
miután ezeket is megvettem, nem vagyok benne biztos hogy megérték a teljes árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

emeseee6

2019. április 18.

Nem és nem. Az I enjoy van meg,hát kritikán aluli,fel sem lehet vinni. Olyan mint a vízfesték,csíkoz összevissza...Én fel is adtam,túl sok a rúzsom ,hogy ezzel szórakozzak. 3at adok,de csak mert 1. olcsó,2. az ilyen lilás árnyalatok úgy vettem észre,hogy szinte mindig rosszul szerepelnek (mindig ugyanez is a gond,a csíkozódás,nem jó fedés). Többi színnél nem olvastam ilyet. Mindesetre nálam felejtős,de azt nem mondanám,hogy más színnel se próbálkozzon senki. Én nem fogok mindesetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Azalea

2019. április 17.

Nagyon tetszik! Nem érzem, hogy az ajkamon van. Tartós, evést, ivàst is jól bìrja. Picit kopik, de szépen lehet korrigàlni. Màr 4szìnben megvettem és lesz még több is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

breku

2019. április 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. I rule árnyalatot vettem meg, nagyon szépen fed, és nagyon tartós is! Nem szárítja (nagyon) a számat, könnyű felkenni, nem lesz "kukacos", hogyha két rétegben viszem fel, és szépen kopik. Remélem lesz még belőle sokkal több árnyalat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

monikabujtas

2019. április 14.

Nagyon tetszik, a 105 I Rule árnyalat van meg, és szinte egész nap bírja, estére azért már kopott de még mindig nagyon szép színe maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Blackxentric

2019. április 13.

Nem vagyok egy folyékony rúzs imádó és a L'oreal nem tartozik a kedvenc márkáim közé. Fel sem figyeltem volna erre a rúzsra, ha nem ütközöm bele folyton a sok pozitív véleménybe. Gondoltam Glamour napokon beszerzek egyet. Az I rule árnyalatra esett a választásom. A szín nekem tökéletesen mályvás szín. Az állaga nagyon jó, könnyen terül és nem lesz foltos. Tartóssága rajtam egész napos volt. Nem mondom, hogy nem kopott, de egyenletesen tette és a színt tartotta. Nem számította ki a szám, ami nálam kész csoda.
Másnap beszereztem belőle az I rebel árnyalatot is, azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Másnap beszereztem belőle az I rebel árnyalatot is, azt még nem próbáltam.

keserutimi

2019. április 13.

Mikor megláttam, hogy megjelent ez a rúzs, tudtam hogy be kell szereznem egy árnyalatot. Az I Don't tetszett a legjobban már az első pillanattól, úgy hogy arra esett a választásom. Tegnap meg is vettem Glamour kuponnal, és ki is próbáltam. Szuper jó a színe, nem is lehet érezni miközben viseled, és nem szárítja ki a lelket az ajkaimból, szóval hatalmas plusz pont érte! Tegnap bevetettem esti borozgatáson is, és nem is hagyott nyomot a poháron, és nem is kopott. Evésnél is kis mértékben halványodott.
Azon gondolkodom, be kellene szerezni még egy-két árnyalatot, annyira tetszik! Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

klarikfruzsina

2019. április 12.

Imáááádom!! :)
Vékony rétegben is brutál pigmentált. Alig érzem hogy a számom van, ellentétben a többi matt folyékony rúzzsal:)
Most a Galmour-napokon szereztem be, de azt hiszem beszállok egy másik színre is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Imáááádom!! :)

fruzsig

2019. április 11.

Nekem nagyon tetszik! Ez az első L'oreal rúzsom, de legszívesebben az összes árnyalatot beszerezném.
Nagyon könnyű az ajkakon, építhető, és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Nagyon könnyű az ajkakon, építhető, és tartós.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.