L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

Anita7977

2019. április 11.

Könnyű felvitel, nem darabos, nem vastag, inkább könnyed, azonban tartósság szempontjából sokkal többet vártam. Egyáltalán nem tartós, csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

petruszanna

2019. április 11.

Ajakbalzsamot kentem ala. Igy 5oran keresztul tartott, evessel-ivassal :) Gondolom ajakbalzsam nelkul meg tovabb tart. Szep a szine, optikailag nem sargitja a fogat. Meg vagyok elegedve!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Dici

2019. április 10.

Nagyon könnyű, matt és jól pigmentált rúzs. Eddig ilyen matt rúzst nem találtam, ami nem szárítja a szájat. Más árnyalatokat is fogok venni belőle. A Müllerben 3.490 Ft volt, mert látom az ára nincs kitöltve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Panka88

2019. április 10.

Ma reggel vettem meg, azóta rajtam van, egyelőre imádom :) I rule árnyalatot szereztem be, nagyon szép a színe. Könnyű felvinni, nem száraz a szám tőle, az eddigi legjobb folyékony matt rúzsom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

ludri97

2019. április 10.

En is elcsabultam a meno reklamok utan, es hat azt vettem meg ami a reklamban volt az idont nevu arnyalatot , azt hiszem 113. Nagyon jo az applikator 5* vekony retegben is jol fed 5* ár 5* , hogy mennyire tartos arrol meg nem tudok irni mert most kentem fel :) ajanlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

melindadd

2019. április 8.

Nagyon ritkán szoktam "bedőlni" a marketing fogásoknak és agyonreklámozott termékeknek, de most bevallom elcsábultam és nagyon nagyon örülök,hogy így tettem, mert egy csodálatos, eddigi legtartósabb, igazán nőies, könnyed rúzzsal "leptem" meg magam ezzel a termékkel. Az I rule gyönyörű mályva-rózsaszín árnyalat van meg és imádom! Abszolút tartós és hihetetlenül könnyű felvinni! Az én számat minimálisan szárítja, de éjszakánként bekenem a kis oriflames balzsamommal, így nem gond. A másik negatívum pedig az ár, persze tudom mindenkinek más a drága-olcsó, ez az én pénztárcámhoz képest elég drágának számít (Dm-ben vásároltam, 3.299 ft-ért),de én maximálisan azt mondom,hogy megérte és ha elfogy újraveszem. Szemezgettem még piros árnyalatokkal.. Talán legközelebb! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Grafitzsiraf

2019. április 7.

Tegnap próbáltam ki az "I represent" árnyalatot a DM-ben, nagyon tetszett és alig tudtam tőle órákkal később megszabadulni, hogy visszamehessek és kipróbálhassam az "I am worth it" árnyalatot (ami még jobb). Az applikátor használata némi gyakorlást igényel, az állaga pazar, ehetsz, ihatsz, alig mozdul. Tuti, hogy venni fogok (köszi a tippet Dici, hogy a Müllerben jóval olcsóbb), viszont előtte még futok egy kört az "I don't" árnyalattal is.

Update: Az "I don't" lett a befutó! 3.300.-Ft a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Update: Az "I don't" lett a befutó! 3.300.-Ft a DM-ben.

heurekuci

2019. március 27.

Tényleg nagyon jó! Szuper könnyű, kenődésmentes a száradás után és egész tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

0kosan

2019. március 26.

I rebel... Foltosra, csomósra szárad, felkenés után rögtön húzódik tőle az ajkam, nagyon szárít. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

florcsiii

2019. március 26.

Ez a rúzs az YSL Tatouage Couture drogériás verziója, csak kicsit hamarabb kezd el kopni és csúnyábban is, de ugyanaz a "vizes" állagú, rögtön egybeolvad a sz ajkammal típus. Építeni/frissíteni könnyedén lehet, nem nehezíti el az ajkaimat. Én az I Am Worth It árnyalatot választottam, ami egy kékes piros árnyalat. Az ára a YSL 1/3-a, de annyival rosszabb is. Az árát megéri, de többet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.