L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Greszitaa

2015. június 3.

imádom . Végzi a dolgát ..nem kell ennél jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

imádom . Végzi a dolgát ..nem kell ennél jobb :)

narancsdzsem

2015. május 16.

Egy idő után be-ragacsosodik a bőr a használatát követően. A Garnier rózsaszín micellás vize egy fokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

drzoerose

2015. május 16.

Nem lettem allergiás rá,de nem szedi le maradéktalanul a sminket.
Ezért a mínusz egy csillag
De a mindennapi szennyeződéseket szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Nem lettem allergiás rá,de nem szedi le maradéktalanul a sminket.
Ezért a mínusz egy csillag
De a mindennapi szennyeződéseket szépen leszedi.

BonnyBunny

2015. május 14.

Nem rossz, viszont a Garnier hasonló micellás lemosója jobban bevált, ráadásul az a mennyiséget is figyelembe véve olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Alexandra91

2015. május 11.

Jól tisztít de nekem valahogy pattanásokat okozott. Csak azért vettem mert olcsóbb volt mint a garnier sajnos csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

orsheee

2015. május 5.

Ez az első micellás víz, amit használok. Nincs túl erős illata és nem húzódik tőle a bőröm. Szépen tisztít, bár én a tonikot váltottam le erre és így előtte azért besegítek neki egy lemosóval is. Nem csíp, szeretem, és szerintem újra is fogom venni ha elfogy majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

dorcus89

2015. május 4.

A második micellás termék amit próbáltam, az első az Yves Rocher terméke volt (az nagyon nem jött be). Igazából tonik helyett használom, mert mint kiderült az én bőrömnek nem tesznek jót az alkoholos tonikok, de én akkor érzem tisztának a bőröm ha a sminklemosó/arclemosó után tonikozom és utána hidratálok. Na a tonik kiváltására vettem most ezt a micellásat. Sminklemosásra még nem használtam, de a maradék sminket jól leszedte, nem csípett, nem könnyeztem tőle. Egyenlőre tetszik, de újra venni azért nem fogom, mert ez a lépés is szinte fölösleges arctisztítás szempontjából csak az én tisztaságérzetem segíti, de nem akarom fölösleges anyagokkal a bőröm terhelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

barbesz

2015. április 29.

Nagyon szeretem!Szépen leszed az arcomról mindent amit kell.Ez az eddigi legjobb sminklemosó amit használtam, mindenképp 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

linszu

2015. április 27.

A termékcsalád összes tagja megvan már, ez is egy csoda! Reggel is, este is használom, könnyedén, irritációt nem okozva tisztít, nem csíp, nem szárítja a bőrt, sminklemosóként is tökéletes! Amíg ez a termék a polcokon lesz, addig hűséges vásárlója maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

nefelejts

2015. április 21.

Az én arcomról mindent leszed, nem irritálja és nem szárítja. Szuper, hogy illatmentes. A használata előtt azért amit tudok vízzel lemosok, hogy ne 10 vattapamacs kelljen a művelethez. :) a kiöntője tényleg borzalmas, de ha megszokja az ember, akkor el lehet viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.