L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

terke29

2013. október 10.

Már harmadik hete használom,és megszerettem.Biodermám sosem volt,valahogy kimaradt az életemből,ezt is csak azért vettem,mert egy Mücis vásárlásnál kaptam belőle kis mintát(10ml)és az nagyon szépen leszedett az arcomról mindent.Legközelebb mikor mentem,megvettem a nagyot,mert egyrészt tényleg kellemes tapintású,és hidratált tőle a bőröm,másrészt mert meglepően óccsó vót:3.49€.Szóval kár lett volna kihagynom.Azóta is nagy megelégedéssel használom nap mint nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 10.

_-Mia-_

2013. október 9.

Megszerettem: nincs illata, friss és tiszta érzés marad utána a bőrömön, semmi más. A szempillafestéket is elég jól leszedi, nem okoz mitesszereket vagy pattanásokat. Sőt, nekem szebb a bőröm szerintem, mióta ezt használom. (Biodermám sosem volt) Ja, és nekem a csomagolással sincs semmi bajom: nem kell szeleskedni, csak óvatosan lányok, és nem pocsol az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Arian87

2013. október 8.

Az arckrém engem is érdekelne. Egyébként nagyon jó kis lemosó, könnyen eltávolítja a sminket. Az én szemem elég érzékeny, de ez a termék egyáltalán nem bántotta. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Rius

2013. október 8.

Ügyes kis termèk:) kivancsi vagyok az arckreme is van ilyen jo? Probalta valaki?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

velmarika

2013. október 8.

Eddig Nivea Pure and Natural arctisztító tejet használtam,aztán megláttam ezt a csodát,megvettem és azóta csak ezt használom!sokkal hatékonyabban és könnyebben tisztítja az arcom,mint a Nivea.Biodermát nem használtam még,így nem tudom összehasonlítani a kettőt.bátran merem ajánlani mindenkinek.egyetlen hátránya az a csomagolása,ezért kap tőlem 4 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Keesia

2013. október 7.

Nagyon örülök, hogy végre itt van nálunk is, és nem kell a méregdrága Biodermát venni! Mindent tud, amit az "ihletője", sőt még mintha kevesebb is kellene belőle. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

cserhalmiagota

2013. október 5.

Megvettem, nem csalódtam, mondjuk DM-ben 1399-ért vettem, aztán kezembe került a rossmann akciós újság ahol 999,- :( na mindegy, így is megéri, mindent szépen lehoz, én mosok arcot utána a sima zöld garnier lemosóval, mert valahogy nem tudom elképzelni hogy bármit rajta hagyjak az arcomon. Nem irritál, nem szárít, teszi a dolgát: alapozót, zselés tust, szempillaspirált, 3-4 vattával lehoz. Az egyetlen hátránya a csomagolás, mert ez az üveg elég bénára sikerült. Át kell öntenem valamibe. Ha rászorítom a vattát és úgy fordítom meg akkor épphogy csak egy pötty lesz rajta, ha meg csak alatta tartom akkor ráömlik :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Esther

2013. október 5.

Eddig én is Biodermát használtam, mivel bár drága, de maximálisan megfelelt az elvárásaimnak. Mivel itt sok pozitívat írtatok a L'oreal micellás lemosójáról, gondoltam teszek egy próbát vele, úgy is most fogyott el a Bioderma. 1500 Ft-ért sikerült beszerezni a Rossmannban. Nem vártam tőle sokat, nagyon kellemesen csalódtam. Csatlakozom az előttem szólókhoz, ezentúl én is ezt fogom használni, ár-érték arányban is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

szandi91

2013. október 4.

én is megvettem, régen használtam biodermát, teljesen jó volt de drága :( Ez viszont korrekt áron van, szépen lehozza a sminket jó érzés a bőrömnek. :) Még csak 1 hete használom . Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Maggie

2013. szeptember 27.

A legjobb döntésem volt levenni a DM-ben a polcról..nagyon bevált és gyakorlatilag mostanra kijelenthetem, hogy le is váltotta nálam a Biodermát. A blogomon is írtam a közöttük lévő hasonlóságról és az árkülönbségekről:   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.