L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Több flakonnal is elhasználtam, nagyon meg voltam vele elégedve, de aztán kipróbáltam a Garnier micellás vizét ugyanezért az árért kétszer ekkora kiszerelést kapok, így lecseréltem. Nem zsírosította az arcom, nem okozott pattanásokat. Tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Kitty23

2016. július 13.

Rendszeresen használom, meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Rendszeresen használom, meg vagyok vele elégedve!

Makk

2016. július 13.

A smink maradvanyt tokeletesen leszedi, de megmondom őszintén engem szarít . Nem vagyok elajulva tőle. Garnier sokkal jobb. Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

kissveraa

2016. június 20.

Nekem hatásra nagyon nagyon az La Roche-Posay Effaclar micellás vízre hajazott, ami szuper, mert az volt az eddigi legjobb micellás vizem. Nos ez körülbelül ugyanazt tudja, csak fele áron, nem hiába egy brand. Az összetevő lista majdnem ugyanaz, ebből hiányzik pár dolog ami van az Effaclarban (cink például), de ez nem válik hátrányára én úgy érzem. Abszolút boldog vagyok vele, javaslom akinek a La Roche-Posay tetszett, nyugodtan vegye inkább ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

kockamaci

2016. június 5.

Ha létezik csodaszer az én túlérzékeny bőrömre akkor ez az! Véletlenül vettem meg, azóta már a sokadik flakont vásároltam újra. Kicsit borsos az ára és nem tetszik hogy az adagolója úgy van megoldva, ahogy, de pozitívum hogy én napi szinten használom a sminkem eltávolítására és az arcom felfrissítésére és idáig mindig jó szolgálatot tett. Nem csíp, nem viszket, nem ragad, nem hagy kellemetlen érzést maga után. Az összetevők listája miatt is már megéri megvenni! A Garniert is próbáltam, az nagyon csípte a szememet. Ennél nem találtam még jobbat, ugyan kicsit dörzsölnöm kell hogy leszedje a vízálló szempillaspirált, de azt olyan finoman, csípés nélkül szedi le, hogy nekem ez simán megéri. Örülnék ha megújulna egy pumpával kiegészülve, de ettől függetlenül is újra fogom vásárolni amig jobbat nem találok. Mindenképpen ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Leander

2016. június 3.

Megbízható, jól működő micellás víz. Alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Megbízható, jól működő micellás víz. Alaposan tisztít.

csizi

2016. május 17.

Két hete használom, és nagyon megszerettem. Tartottam tőle, mert a Garnier micellása nem tisztított jól - viszont a tonikokhoz már "öreg" a bőröm, hiába zsírosodik és tág pórusos, így gondoltam kipróbálom ezt, hátha... És bevált. Nagyon jól leszedi a sminket (a vízálló spirált is) de közben nem bántja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Lettike77

2016. május 4.

Nem rossz ez a micellás víz. Nem irritálja a bőrömet, nagyjából leviszi a sminket is. Elég sokáig elég, én már 3 hónapja használom minden nap és még mindig van belőle. A Nivea micellás vize viszont jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Birkin22

2016. április 29.

Nekem valahogy nem vált be, az érzékeny bőröm abszolút nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nekem valahogy nem vált be, az érzékeny bőröm abszolút nem szerette.

Elyana

2016. április 23.

Tényleg szépen leszedi a sminkmaradékot. Én teljes smink gél-es lemosása után használom a biztonság kedvéért, és nagyon szépen tisztít + nem szárítja az arcom. Valamit tényleg tudnak ezek a micellák :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.