L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Ramika24

2016. április 7.

1000 jobb mint a garnier. Ez valóban leszedni a sminket nem hagy ragacsos érzetet maga után. Mindenképp ujra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Londa

2016. április 6.

Jo termek,kelloen tisztit. Egyetlen dolgot sajnalok, a tubus lehetne praktikusabb... de ezt elnezve arban es minosegben is teljesen megfelelo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Garu

2016. április 5.

A világ egyik legrosszabb arcbőre díjért akár azonnal indulhatnék is.
Felnőttként PCOS, pattanásos bőrömre kb nem lehet találni semmiféle sminkterméket, arctisztítót, minden "bánt"
Kínomban ezt a micellás bigyót választottam, egyelőre kifejezetten jó! Meg is lepődtem. Arctisztításra hibátlan. Sminklemosóként nem a legjobb, a vízálló spirállal és tusommal nem tud mit kezdeni, főleg a tusfilcemmel. Emiatt -1 csillag.
1 hónapja használom, nagyon kevés kell belőle egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

A világ egyik legrosszabb arcbőre díjért akár azonnal indulhatnék is.
1 hónapja használom, nagyon kevés kell belőle egyszerre.

Szlilla19

2016. március 14.

Ezerszer jobb mint a Garnier micellás víz.Jobb munkát végez, igaz a kiszerelés kisebb, de megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

nikie7300

2016. január 24.

Én is jobban szeretem, mint a Garnier-t és nekem teljesen jól működik. Nem habzik, nincs ragacsos érzés a bőrömön, maradéktalanul eltávolítja a koszt és a sminket az arcomról...akarom mondani "minket" :D Nekem eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

bdori

2016. január 24.

Nekem ez jobban bevált, mint a Garnier micellás vize. Nem hagy ragacsos érzést a bőrön, nem csípi a szemem sem. A szempillaspirállal is jobban elbánik szerintem. Most a Rossmannban akciós is volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

csemi

2016. január 21.

Szerintem ez egy jó kis termék, bár nem vettem észre változást a bőrömön. Viszont maradéktalanul leszedi a sminket , szinte azonnal!!! ezért 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

nettics

2016. január 6.

Hogy ez mire jo arra nem jottem ra! En nem szerettem. Semmit sem ér. Ráadasul elojottek tole a pattanasaim. Szerintem penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

nope

2016. január 4.

Majdnem egy évig használtam, most is csak véletlenül vet anyum Garniert, de ez jobban bejött :) Szépen leszedi a sminket, mondjuk főleg csak a szememre használom, picit csíp csak ha a szemembe megy, újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

lovelyD

2015. december 29.

Nem szárítja a bőröm, a sminket nagyon jól eltávolítja. Nem is kell ennél több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Nem szárítja a bőröm, a sminket nagyon jól eltávolítja. Nem is kell ennél több.