L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Petrablue

2015. november 11.

Én különösebb pozitív hatását nem tapasztalom, szépen tisztít, de nem 100%-os alapossággal.
Egyébként óriási bakinak tartom egy ekkora márkától, hogy az én flakonom az olvasható, hogy "eltávolítja a minket". Sminket "s" nélkül. :D
Nem rossz, de nem is egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Nem rossz, de nem is egy csodaszer.

peto.kittus

2015. november 10.

Nekem ez volt az első micellásvízem, s teljesen megvagyok vele elégedve.
Gyengéd és nagyon szépen leszedi a legerősebb sminket is a szemről. Nem csíp, nem irritálja a bőröm vagy a szemem.
Hagyj maga után egy zsíros érzést, de engem ez nem zavar, mert utána úgyis megmosom az arcom arclemosóval amitől ez az érzés megszűnik. Érzékeny a szemem körül a bőr, de hálistennek ez nem irritálta, sőt, nyugtatta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Nekem ez volt az első micellásvízem, s teljesen megvagyok vele elégedve.

MissC

2015. november 5.

Többféle micellás vizet is kipróbáltam már, ez is köztük volt. Én maximálisan meg voltam vele elégedve, szépen tisztított. Szerintem nagyjából ugyanannyit tud, mint a Garnier-es, annak viszont kedvezőbb az ára, szóval ez miatt inkább azt szoktam megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Mentacska

2015. november 4.

Minden ígért funkciójànak tökléletesen eleget tesz!!! Csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.

Minden ígért funkciójànak tökléletesen eleget tesz!!! Csillagos ötös!!!

pamutbojt

2015. október 28.

Két flakont használtam el belőle eddig, és elégedett vagyok. A legnagyobb pozitívuma, hogy a szememet kicsit sem csípi, mégis eltávolítja még a tust is. Kíméletesen tisztít, nincs utána ragadós érzet, és az arcomon sem okozott semmilyen problémát. Nekem nagyon gyorsan fogy, és a smink eltávolításához több vattakorongot is el kell használnom, viszont gyakran akciós, így ezen negatív tulajdonsága miatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

Masnik

2015. október 15.

Én sminkeltávolításra használom, nekem simán elég 3 hónapra napi használat mellett.
Óriási felüdülés volt a Garnier után, ami ragacsos érzetet keltett. Ezzel szemben ez tökéletes. A sminket makulátlanul eltávolítja, az amúgy kényes bőrömet nem irritálja, a szememet nem bántja. Már újra is vásároltam, mikor még a meglévő dobozom félig volt, mert kifogtam hatalmas akcióval, volt kuponom és gyakorolatilag 900 ftért vettem meg. Az elsőt 6,5 euróért vettem úgyhogy kénytelen voltam lecsapni rá:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Meszti

2015. október 8.

Számomra tökéletes! Tisztítás után extra érzékeny bőröm, kellemes tapintású. A szememet nem irritálja! Teszi a dolgát. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

neakardtudnihogyki

2015. október 8.

Szerintem nem tud többet a Garnier nagy 400 milis micellás vízével szemben.. Ugyanolyan jó mind a kettő csak árban különböznek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

strauszdorina13

2015. szeptember 30.

Én nemrég vettem meg, de már első használatnál csodát tett az arcommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Én nemrég vettem meg, de már első használatnál csodát tett az arcommal.

szabina9

2015. szeptember 13.

Az első pár használatnál nem igazán vált be, de azóta úgy "működik", ahogy kéne. Kicsit ragadós, zsíros marad utána az arcom, de megmosom vízzel és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.