L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
linszu

2015. április 27.

Számomra a legtökéletesebben nappali hidratáló krém, amit drogériákban lehet kapni. Száraz, olykor zsíros, iszonyú problémás és érzékeny bőröm van, de ez a termék egy csoda. Pedig csupán egy pici minta és az illata alapján szerettem bele a kezdetekkor. Nem nehéz, zsíros érzetű és nem az a vizes, ultrakönnyű hidratáló, aminek a használata sokszor nullát sem ér. A kettő közötti tökéletes egyveleg, azonnal puhítja a bőröm és hamar beszívódik. Nem idézett elő pattanásokat vagy több miteszert, sem egyéb más negatív dolgot.
Bár tökéletes nem lett a bőröm, de puhább, hidratáltabb, egészségesebb színű. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

novak.v

2015. április 26.

Nekem sem lett tőle hű de szép bőröm, bár hidratálónak nagyon jó. Én ezt éjszakára viszem fel vékony rétegben, és teljesen jó, a szérumot meg reggel mert arra baromi jó sminkelni. Ez egy hidratáló krém, természetesen nem hittem el Blake-nek h olyan lesz az arcom, mint az ő agyonretusált pofija... de tetszik az illata, tényleg hidratál és az ára sem vészes. Ezekért újra fogom venni, mert ebben az árkategóriában jobbat nem találtam. Jah, és tapintásra tényleg nagyon sima, pihe-puha a bőr, csak ez nem látszik :) Más baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Victrialla

2015. április 22.

A hidratáló hatására nincsen panaszom, néha meglepetten tapogatom felkenés után a bőrömet, hogy mennyire puhává varázsolta, de ez csak érzésre van így, kinézetre nem látok semmi csodát (kissé naiv, de azt vártam), pedig már majdnem egy hónapja használom. A száraz részeket szépen hidratálja, de a T-vonalamat nagyon erősen zsírosítja, ami miatt már inkább csak estére kenem fel. Az illata nekem nem igazán tetszik, bár ez egyénenként eltérő, nem mérvadó igazán. Ami még nekem nagyon furcsa, az a színe, biztos marketingfogás, szerintem felesleges. Egyszerű hidratálóként igazából megállná a helyét, csak nem ezt vártam tőle, nem hiszem, hogy újraveszem, de azért el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

Percoon

2015. április 15.

Korrekt hidratáló krém, szerencsére nem okozott irritációt vagy kiütéseket, elegendően hidratál is, bár most pont nem annyira száraz az arcom, az illata nagyon kellemes, hamar felszívódik, jól lehet sminkelni rá. Igazából nem tudok sok negatívumot említeni, talán csak annyi, hogy nincs utána annyira "babapofi" hatás nálam, mint esetleg más extrább krémek esetében. A leírásban említett bőroptimalizáló hatást se nagyon veszem észre, az én bőrömön nem lett látható, hogy tökéletesítette volna, tehát nem csodaszer azért, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

mgina007

2015. április 14.

A szérum mellé (amit már egy hónapja használok és nagyon szeretem), beszereztem ezt a krémet is. Bár nappali krém, én inkább éjszakára használom, mert nappal, sminkelés előtt a szérumot választom a primer hatása miatt. Jól hidratál, finom az illata (valamilyen gyerekkori emléket idéz, de még nem jöttem rá, hogy mit), könnyen beszívódik, a szérummal együtt használva nekem sokkal szebbé teszi a bőrömet és a kipirosodás is múlófélben van. Eddig 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

luluka92

2015. április 14.

Nagyon jó hidratáló krém, kellemes az állaga, illata, könnyen beszívódik, és valóban bársonyos érzetet ad a bőrnek. Nagyon örülök, hogy megvettem, mert a korábbi hidratálómtól eltérően ez nem zsírosít. Smink alá is jó, én reggel szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

ritusss90

2015. április 11.

Nagyon jo az illata, kremes az allaga DE nem ezert vettem. Tulzsirositja a borom inkabb csak este hasznalom. Igy masnap ugyanugy feszul az arcom. Tartosan nem hidratal. Nem veszem ujra, talan a szerumnak adok egy eselyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

emcuscicus666

2015. április 9.

Nagy remenyeket fuztem hozza, es a szerumahoz szinten. Egyik osszetevojere sem vagyok allergias, megis kiutesszeru piros foltok jelentek meg az arcomon, es dionagysagu foltokban kezdett hamlani a borom. Eloszor azt hittem kihagytam az arcomon nehany foltot, es azert szaraz ott a bor. Ket vekony retegben kentem ezutan, tukorben figyelve kozben, nehogy kimaradjon valami. Es egyre durvabba valt a helyzet. A piros foltok nem multak, a szarazsag egyre tobb helyen jelent meg. Felreraktam ezt a kremet, es visszatertem a jo oreg Niveahoz. Lass csodat, a szaraz foltok eltuntek, a piros kiutesek mulo felben. Elhasznaltam kezkremnek ejszakara, ott nem csinalt bajt.
A krem 14 € a szerum 17 € volt, szoval most van egy eleg draga kezkremem. :)
Kap egy csillagot az esztetikus csomagolas miatt, es meg egyet, mert az elso nehany heten mintha tenyleg egysegesitette volna a borszinem, am a rendszeres hasznalata majdhogynem tonkretette a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

A krem 14 € a szerum 17 € volt, szoval most van egy eleg draga kezkremem. :)

Hajnalban

2015. április 6.

Régóta küzdök az arcomon néha-néha feltűnő, hámlós foltokkal,az állandó orr- és szemöldökkörnyéki hámláson kívül és Anyukám elkezdte használni a revitalift magic blurt, ami annyira megtetszett, hogy eldöntöttem, hogy keresek a l'orealnál belőle 'fiatalabb' verziót. Az egyetlen félelmem az volt, hogy nem tudom majd rászoktatni magam a mindennapi használatra, ami idáig egy hidratálóval sem sikerült, de ezzel igen :) annyira megszerettem az illatát, az állagát, a selymes érzést amit maga után hagy, és nem az a zsíros, ragadós, nehezen beszívódó cucc, amikkel idáig találkoztam :) magát a tégelyt is imádom, gyönyörű a csomagolás :) a kis hámlós foltoknak pár nap kellett, és eltűntek, bár próbáltam, hogy kihagytam 2 napot a hidratálással, és egyből visszatértek, ami miatt nem is adom meg az öt csillagot :( a szérumot nem használtam vele, de most fogy el az első tégely krém, és lehet, hogy most glamouron beruházok majd rá, bár azt olvastam, hogy nem ad hozzá semmit :/ de nagyon kíváncsi lennék a többi skin perfection termékre is (micellás gélem van még) szóval aki idáig hezitált, ne tegye :) nagyon jó kis cucc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Morci

2015. április 1.

Nocsak-nocsak. Nem vagyok egy L'oreal rajongó, de ez a termékcsalád egész jól sikerült. A szérummal együtt használtam, és még télen is elég volt a hidratálása, mondjuk jobb időben kíváncsi lennék, nem lenne-e sok. Megszüntette az orrom hámlását is, ami eddig csak keveseknek sikerült. Pattanásokat egyáltalán nem okozott, pedig tartottam tőle. A legnagyobb meglepetés (és öröm) pedig a tartósan matt hatása volt. Egyedül a fényvédőt hiányolom. Ennyi pénzért megérdemli a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.