L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
fdorottya

2015. március 17.

Hát nagyon filóztam, hogy megvegyem e mert a L'oreal arckrémeket sajnos nem nagyon bírom! No de úgy gondoltam miért is ne! És hát láss csodát bevált! Nem pattog ki tőle a bőröm! Hidratálhatna egy kicsit jobban is, de nyára viszont pont elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

manobeka

2015. március 2.

Hosszú évtizedek után végre úgy érzem a Loreal elkezdett arckrémeket is gyártani, aminek éppen ideje volt...valóban szuper kis krém, nem zsíros, kellemes viselet, a pórusokat is picit összébb húzza, jól hidratál, az illata kellemes. Mindenkinek ajánlom, akinek kombinált, vagy zsíros bőre van, nyárra is tökéletes lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 2.

Drus11

2015. február 22.

Nagyon elégedett vagyok vele, számomra ő a legtökéletesebb arckrém.
A bőrömmel csodát művelt, az állaga pedig fantasztikus. Tuti újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Nagyon elégedett vagyok vele, számomra ő a legtökéletesebb arckrém.
A bőrömmel csodát művelt, az állaga pedig fantasztikus. Tuti újra veszem! :)

Maja1726

2015. február 17.

Egész jó hidratáló, hamar, és jól beszívódik, nagyon jó az illata. Nincs később sem zsíros tapintása a bőrömnek, hanem egész nap selymes :)
Nemsokára két hete lesz hogy használom, de nekem már most egészségesebb, üdébb kinézetű a bőröm, kevesebb mitesszer, bőrvörösségem is alább hagyott. Nekem eddig bevált, tökéletes. Ha idővel bármi probléma lenne, update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

vacska

2015. február 16.

Miután kipróbáltam a krémet, végleg eldöntöttem, hogy L'oreal krémet soha többé nem veszek. Ez ugyanis már a második krémjük, amitől egy bekenés után égő pirossá és érdessé válik a bőröm. De látom, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Nem tudom, hogy melyik összetevő okozhatja, de valami nagyon brutál vegyi cucc lehet. Egyébként egy Garnier szemráckrémmel is jártam már így, valószínűleg nem véletlen, mert az is a L'oreal tulajdonában álló cég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

szaboka79

2015. február 14.

Nekem nagyon bevált, megszerettem. Éjszakára a szérumot, nappalra a krémet használom. Egységesebb a bőrképem, finom puha a bőröm, a régi hegeket halványította, újabb pattanásaim nem lettek, mióta használom. Ár-érték arányban számomra teljesen megfelel. Az illata, állaga kellemes. Újravevős, nem is kérdés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

lysza1985

2015. február 2.

Még csak 4 napja használom, de eddig nagyon tetszik. Kellemes az illata, rögtön beszívódik és ami nekem fontos, nem hagy zsíros érzést, hanem selymes bőrt érzek 1-2 perc múlva. Én úgy vettem észre, hogy az egyenetlen bőrszínemen is egyenlít egy picit felkenés után, eddig sminkelni is jól tudtam rá. Lehet ez lesz az új kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

blankapanka

2015. január 23.

sok krémet próbáltam már,de az eddigi legjobb számomra eddig.kombinált a bőröm a T vonalam ultra zsíros,de ez után még ha vastagon kenem se lesz fényes.gyorsan beszívja,nem marad utána ragacsos a bőröm,és a tónusát is egységesíti.a szérumot smink alá,vagy nappalra használom.pattanást,irritációt még nem okozott.pár napja hámlik a bőröm,nem tudom ettől lehet-e vagy a szoli miatt,de inkább utóbbira gyanakszok.valaki tapasztalt esetleg még hámlást rajtam kívül? a csomagolás,az illat,a halvány rózsaszín színe mind ultracuki .jól mutat a polcon,meglehetősen kis csinos,csajos :) egyébként biztosan újra veszem még,az ára kicsit aggaszt.akciósan vettem 3 ezerért,de többet nem szívesen adnék ki érte :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

laracroft

2015. január 15.

Az allergiás reakció bárkinél előfordulhat bármilyen krém esetén. Én például kifejezetten ódzkodom a bio-szerektől, ugyanis többnyire növényi hatóanyagokra vagyok allergiás.

Csodaszernek nem nevezném, de jó kis krém. Még csak pár napja használom. Diszkrét az illata, ami nekem azért fontos, mert az előző szuper Olay krémemet a párom az illata miatt dobatta ki velem. :(
Hidratálni hidratál. Mintha nem szívná be teljesen a bőröm, de zsíros sem marad tőle, nem fénylik, nem pattanásosodik, semmi "mellékhatás". Sminkelni is tökéletesen tudok rá.
Azt hiszem így 23 évesen tökéletesen meg fog felelni, de ha bármi gondom lesz vele, majd update-elek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

dreamerem

2015. január 8.

3500 FT-ért vásároltam a DM-ben. Borzasztó! Allergiás reakciókat váltott ki! Piros, fájó, égető, szúró foltok jöttek ki az arcomra tőle! SOHA TÖBBET! Kuka! Teljes pénzkidobás. Nem tudom másnak, hogy válhatott be, tényleg nagyon fáj tőle az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.