L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
vicuri1014

2015. január 7.

Én is csak este használom, smink alá a szérumot használom reggelente.
Imádom :) most akciós is :)
A hegeimet már lassan eltűntette, pedig 1hete vettem :) semmi patti, semmi irritáció.
Hidratál, de nem nehéz, nem zsíros. Gyorsan szárad :) tuti újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Én is csak este használom, smink alá a szérumot használom reggelente.
Imádom :) most akciós is :)
Hidratál, de nem nehéz, nem zsíros. Gyorsan szárad :) tuti újravevős :)

Mokuscafat

2014. november 6.

Kicsit lerontom a pontozást. :(
Én a második használat után, napközben, elkezdett égni az arcom és piros lett, konkrétan mint a rák.
Persze volt rajtam smink is, azon gondolkoztam lehet, hogy erre nem ajánlott sminket "tenni"?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Kicsit lerontom a pontozást. :(

Ashuu89

2014. október 21.

Imáádom ezt a krémet !!A borom sokkal szebb 1honap használat után!A pattanásaimmal lassan bánik el de még igy is nagyon szuper kis krém! A szérummal egyszerre használom reggel és este( állandó éjszakás vagyok)! Most fogom ujra vásárolni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

katarzis24

2014. július 15.

Én először a szérumot használtam ebből a termékcsaládból. Azt nagyon imádtam. Aztán gondoltam kipróbálom a krémet is. Nem csalódtam benne. A bőröm még mindig szép, a pattanások nem jönnek elő. Amik voltak azok meg elmúltak. Nem a világ legjobb kréme, de szerintem megérte megvenni és én újra fogom venni, mert a bőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

petrasrenata91

2014. május 12.

Mindenképpen pozitívum, hogy én csak 15€-ért, tehát körülbelül 4500 Ft-ért vettem.
Eleinte imádtam, tényleg szebbé varázsolta a bőrömet és az illata is nagyon tetszett. Azonban, minden napi használat esetén, azt vettem észre, hogy nem jó érzés a bőrömön (volt amikor csak teljesen fényessé és zsírossá tette), így heti 2 alkalomra váltottam, a többi napon Ilcsi krémet használok, együtt nem mondanám teljes pénzkidobásnak, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

abreka

2014. május 12.

Elegedett vagyok a kremmel. En kicsit tartottam az illatatol, nem szeretem ha tul van illatositva. Kellemes krem illata van, nem tolakodo es hamar elillan. Az allaga viszonylag suru, de nem nehez hatasu felkenve. Feszesit es valoban szemmel lathato modon szebbe teszi a bor felszinet, ami sokkal egysegesebb kepet alkot. Jol sikerult krem es kiados,mert nem kell sok belole. A csomagolasa nagyon csajos, mar azert megeri megvenni :) Az osszetevoktol nem vagyok eldolve, de a Loreal kremek kb ilyenek. Nem csodaszer, de nem okozott csalodast. Szerintem jo vetel volt.fenyvedot hianyolom, ezert 4 csillag csak.

Update: lassan elfogy a szett, de biztosan nem fogom ujra venni. Legszivesebben levakarnam magamrol. Amennyire tetszett az elso heten, most annyira utalom. Raebresztett, hogy megeri magasabb arkategoriaju kremet venni, mert hosszu tavon kifizetodobb. Csunyabb az arcom, mint volt. Az allam kornyeken jelentek meg dudorok, pedig nalam ez nem jellemzo. Szerintem tultelitodott a borom ezzel a kemikaliaval.

nikike

2014. április 17.

Olyan ket honapja hasznalom, szinte minden nap. Elotte niveat hasznaltam de gondoltam kell egy kis valtozatossag. Ezzel is meg vagyok elegedve, viszonylag gyorsan beszivodik, es tenyleg puhabb erzetet hagy a boron. Hosszu tavon nem vettem eszre semmi valtozat, ugyhogy azokat az igereteket nem hiszem, hogy bevaltja. Lehet, hogy ujraveszem ha elfogy, de az is lehet, hogy majd kiserletezem egy masikkal. Nyugodt szivvel adok neki 4 csillagot, mert azert nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Bajbus

2014. április 4.

Elég problémás az arcbőröm, tág pórusok, mitesszerek T-vonalban, de mindemellett rendkívül érzékeny és sokszor vízhiányosan kiszárad. Ez a krém tökéletesen hidratál, nem szárít, a nagyon apró ráncaimat is kisimította, üde, egységes lett tőle az arcom. A többi problémán azonban nekem nem segített sajnos, sem a mitesszerekkel sem a pórusokkal nem tett csodát. Nem valószínű, hogy újraveszem, de nem rossz hidratáló. 4*

Update: Lassan elfogy az első tégelyem, és sajnos le kell pontoznom. Szép piros foltok jelentek meg az arcomon, nem pattanások, nagyobb foltok és kisebb kiütésszerű pöttyök. Többször abbahagytam a krémet, majd újrakezdtem a használatát az elmúlt hetekben, és most már biztos, hogy ő okozza. Furcsa, hogy az elején nem volt vele ilyen bajom, csak hosszú hetek után alakult ki az allergiás reakcióm. Nem tudom melyik összetevője okozhat hosszú távon irritációt, de nem ajánlom a krémet! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

BonnyBunny

2014. január 27.

A szérummal együtt vásároltam meg csomagban, 6000Ft-ért, amit teljesen korrekt árnak tartok, hiszen egy 80 és egy 30 ml-es termékről van szó. Mindkettőt használva így télen is eléggé hidratál, rendkívül jól és gyorsan beszívódik, szépen lehet rá sminkelni.
Először is nekem nincs túl sok problémám a bőrömmel, normálnak mondható, de ráfér egy kis tökéletesítés az itt-ott kibújó pattanások, és az orcákon tág pórusok miatt. A pattanásokat szépen nyugtatja, sokkal hamarabb gyógyulnak, visszahúzódnak és nyomtalanul eltűnnek. A pórusokat is összehúzza, a bőrt kellően hidratálja, szép puha, selymes és kellemes illatú lesz tőle. 2 hét használat után láthatóan szebb, üdébb, "tökéletesebb" a bőröm.
Én azoknak javaslom, akiknek nincs nagy problémájuk a bőrükkel, de szeretnék, ha még ragyogóbb lenne. Csodákat nem kell várni tőle, de a beígért dolgokat teljesíti.
(nagyon kevés kell belőle, én még most is a krém kis védő kupakjáról szedegetem le a rátapadt anyagot.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

midnightshine

2014. január 17.

hát semmi extra, 6 ezret semmiképpen sem ér, de az ázsia centerben megtaláltam ezt a krémet 2200ért is (eredeti, összehasonlítottam a müllerből vett ugyanilyen krémemmel). szóval aki odavan a szép csomagolásért, a loreál termékekért, és egy egyszerű, gyorsan beszívódó átlagos hidratálót keres annak jó lehet, de csodára ne számítson senki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.