L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
noraam6

2017. november 2.

Mintha tömény műanyaggal kenném be az arcom olyan érzetet hagy aztán az egészet le tudom morzsolni. Borzasztó. Semmit nem hidratál és tele van rossz összetevőkkel. Egyedül az illata jó de még emiatt se tudok neki több csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Anyezz

2017. október 17.

Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de mintha kevésbé lett volna a használat alatt pirosodásra hajlamos az arcbőröm. Mindenesetre isteni illata van és gyorsan beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

kaktusz20

2017. augusztus 29.

Nagyszerű krém én csak ajánlani tudom! Nem lesznek tőle pattanásaim, zsíros érzetet sem hagy.
Nappali arcápoló krémnek használom és nekem kitűnően bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nappali arcápoló krémnek használom és nekem kitűnően bevált

Ancu

2017. április 25.

Az illata nagyon finom, hamar beszívódik, de csak ennyi pozitívumot tudok írni!
2. tégellyel vettem már, szóval kb fél éve használom, de semmilyen vátozást nem vettem észre a bőrömön.
Amikor felkenem puhább lesz a bőröm, de ez az érzés nem tart sokáig!
Többet vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Az illata nagyon finom, hamar beszívódik, de csak ennyi pozitívumot tudok írni!
Amikor felkenem puhább lesz a bőröm, de ez az érzés nem tart sokáig!
Többet vártam...

Eszterdobronte1992

2017. március 8.

Nekem nagyon bejött, szuperül hidratál, könnyen beszívja a bőröm, utána is jó rá sminkelni. Estére kicsit gazdagabb krémet választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

whitemagnolia

2017. március 7.

Nekem sajnos nem vált be. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nem jól szívódik be, olajos réteget hagy maga után. Idővel átfénylik tőle a bőröm, de közben valahogy száraz is marad. Nem jó az illata sem és az íze is nagyon rossz, ha a nap folyamán az arcomról véletlen a számba jut.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Maxina

2017. március 1.

Nagyon vacilláltam rajta de utólag nem is értem magam ..1800 Ft ért vettem utolsó db ként. 4 napja használom az illata , állaga , síma érzete eddig *5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Ivysal

2017. február 27.

Nagyon jo krem! Nem tomiti el a porusokat, nem pattogok ki tole es alapozo ala is tokeletes kombinalt borre, mert nap vegere se szarad ki az arcom. A bortokeletesito hatast mondjuk nem vettem eszre magamon, de ar-ertek aranyban szuper kis arckrem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

ssyakaky

2017. február 23.

egyertelmuen a kedvenc hidratalom. sajnos neha nem tudok uralkodni a kivancsisagomon es kiprobalok mas termekeket is, de mindig megbanom. szerumjaval egyutt szoktam hasznalni, teljesíti amit iger, nem zsirositja az arcom, nem lesznek tole pattanasaim sem. a porusaimat osszehuzza, a pirossagomat is halvanyitja valamennyire. telen kicsit keves a hidratalo kepessege, igy olyankor mast hasznalok helyette. most tervezem harmadszor ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

besty

2017. február 10.

Szeretem ezt a termékcsaládot, minden skin perfection krém jó. Ezt sem tudom megunni és nem cserélem le egy darabig. Könnyen szívódik be a bőrbe, nem ragacsos. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.