L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
highnessofcreams

2016. május 1.

Rémes összetevők, nálam pattanásokat is okozott, először betudtam egy két rosszabb étkezésnek, de ahányszor feltettem utána mindig megjelentek a pattanások, a bb krémje még rosszabb az még irritációt is okozott pedig nem vagyok érzékeny bőrű, ami még talán rendben van az a szérum, de az összetevői miatt azt sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Juuice

2016. április 30.

Nem vagyok oda tőle, nem rossz, nem is jó. Zselés állaga van, kicsit kevés az én bőröm hidratálására. Amiatt vettem meg, amit ígér, egyenletes bőrfelszín, pórusok láthatatlanná tétele, és hidratálás, valamint a koromhoz is ez a krém való elvben. Elhasználom, mert nem irritál, kellemes az illata, pattanásosodás nálam nem téma, krém még nem okozott pattanást, úgyhogy ezt nem írhatom az előnyére, csini a megjelenése is, de nem fogom újra venni. Amennyire jól teljesít a L'oréal a dekor kozmetikumok a terén, arcápolásban olyan gyengécske. Amit ígért, azt nem tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

szakszil

2016. április 28.

Jó volt de hamar elfogyott, nem hidratál eléggé ezértnem elég naponta 1-2szer felkenni, ennek ellenére szerettem az illatát..de ár-érték arányban többet vártam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

CeCeDrake

2016. április 26.

Az egész termékcsaládot használom és elégedett vagyok. Azért vettem meg ezt, mert a BB krémet néha kevésnek éreztem, de félve használtam először, mert eddig akárhányszor BB alá hidratálót kentem, mindig úszott a fejem a zsírban. Nos, ezek együtt nagyon jól működnek, maga a krém kellően hidratálja a kombinált bőröm és szépen terül rajta a BB is. Nem okozott irritációt és pattanásokat sem, én abszolút elégedett vagyok vele. Látványos javulást tapasztaltam, a pórusaim sehol nincsenek már, mintha nem is az én bőröm lenne, szép és egységes. Lassan kivégzem az első üveget, jöhet a második, mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Rozsa79

2016. április 23.

Olyan pattanásos lettem tőle, amit még más krémnél sosem tapasztaltam.
Úgy gondoltam biztos beválik, hisz hónapok óta a BB krém változatát használom, annál viszont semmi probléma.
Kézkrémnek jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Olyan pattanásos lettem tőle, amit még más krémnél sosem tapasztaltam.
Kézkrémnek jó lesz :)

farfalla24

2016. április 11.

Szerencsére nálam nem okozott pattanást és egyéb csúnyaságokat. Hidratáltságával, állagával elégedett vagyok. Szép tőle a bőröm, bár nem kifejezetten csak ettől szerintem. Picit fényesebb a bőr T-vonalban, de azért még nem vészes. Örülök, hogy kipróbáltam, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

nevesincs

2016. április 5.

Nagyon nem szeretem az állagát, és tényleg elhittem, hogy majd egyenletessé teszi az arcbőröm, de nem így lett. Azt a 24h hidratáltságot sem tapasztaltam, ugyanúgy sajnos száraz maradt az arcom, és ahol egy kicsivel vastagabban kentem be, ott megjelent egy pattanás. Nem fogom újra venni, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

hajnalcsillag

2016. március 29.

Karácsonyra kaptam ezt a krémet, a szérumot már régóta használom. A sok negatív vélemény miatt nagyon bíztam benne, hogyha javítani nem fog, akkor legalább nem ront a helyzeten. Hát nem rontott! Sőt! Először is muszáj nekem is kiemelnem a csomagolást, ami egyszerűen csodálatos. Nagyon jól mutat a sminkes polcomon. A krémet reggelente a szérum után használom (így ajánlja a leírás) akkor is ha sminkelek és akkor is ha nem. Nagyon széppé, egységessé teszi az arcbőröm, nem okozott se pattanást se pirosságot. Remélem továbbra is jóban leszünk, mert gyorsan lecsaptam a Rossmannban egy féláras ajándékcsomagra, amiben a szérum és a krém együtt van és 2500Ftért ajándék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

gkarina

2016. március 29.

Kár, hogy nem lehet 0 csillagot adni..
Konkrétan 2, azaz KETTŐ napig használtam, már az első nap olyan pattanásos lett az egész homlokom, mint még soha(hozzátenném alapbol ha évente van 3pattanás a fejemen sokat mondok). Második nap eszméltem, hogy valoszínűleg ettől a szartól néz ki úgy a bőröm, mintha most léptem volna be a pubertás korba, úgyhogy a kukában landolt. Nem tudom mi van ebbe a krémbe, de hogy semmi jo az biztos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Kár, hogy nem lehet 0 csillagot adni..

Panni21

2016. március 23.

Díszdobozban vettem sminklemosóval és micellás vízzel (kevesebbért, mint maga a krém teljes áron). A trió másik két tagja tökéletesen bevált, ezzel a krémmel viszont nem vagyok száz százalékosan elégedett. Már az illata sem tetszik, de nem is érződik soká, így ez nem szempont. A színe szép cukorkarózsaszín, az állaga viszont kicsit mű, és felkenve szilikonos utóérzetet hagy (van benne szilikon sajnos). Gyorsan beszívódik, viszont semmit sem hidratál. Az egyetlen, amit érzek, hogy valamilyen filmréteggel bevonja az arcom. Nem vettem észre semmilyen bőrtökéletesítő, arcszín kiegyenlítő, vagy akármilyen csodahatást, sőt, még az elvárt hidratáló hatást se. Pattanás ügyben nem tudok nyilatkozni, ilyen problémával nem küzdök.
Lehet, nem az én bőrtípusomnak való (bár mindre ajánlják), és azért teljesít nálam ennyire alul, viszont szerintem az árát semmiképp nem éri meg,
Ártani nem használt kategória, lehet, még nyáron megpróbálkozom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Ártani nem használt kategória, lehet, még nyáron megpróbálkozom vele.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.