L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
petraa93

2016. március 15.

Szeretem ezt a krémet. Jól hidratál, pattanásokat nem okoz és egész nap hihetetlenül puha az arcom. Ha lehetne egész nap simogatnám az arcbőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

hanna8806

2016. március 10.

Ez egy horror! Hagyjuk is, hogy milyen az állaga , illata, beszívódik-e...olyan ronda "mély", óriási pattanásokat csinált az államon, amilyenek még 15 éves koromban sem voltak. Olvastam ilyenről itt is (miután megvettem :( ), gondoltam kipróbálom csak a szérummal, miután kb 2 hét alatt meggyógyult az arcom. És az eredmény ugyanaz, újra tiszta ragya vagyok. Fuj, fuj, fuj. valószínűleg én vagyok valamire nagyon érzékeny, de hozzátenném, hogy ilyen még semmivel sem fordult elő, pedig pár krémen már túlvagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

stimea

2016. március 8.

Update: Miután elfogyott úgy döntöttem, hogy valami alacsonyabb árfekvésű krémre váltok inkább. Próbáltam Niveát és Baleát is, egyik se rossz viszont úgy kipattogtam,mint a fene. Valószínűnek tartom, hogy kordában tartotta annyira a bőrömet ez a krém, hogy nem alakultak ki se pattanások se túl sok mitesszer így mindenképp újravevős és megkapja az 5*-ot is.

Nagyon megkedveltem ezt a krémet annak ellenére, hogy úgy vásároltam meg, hogy nem néztem utána itt. Nem vagyok benne biztos, hogy minden ígéretét betartja de nem is rossz. Tetszik az állaga, az illata és a hidratálása is és ami plusz pontot ér nálam, hogy nem csillog tőle túlzottan az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Jasmine Noir

2016. február 25.

Megjelenése óta használtam, eleinte látványosan javított a bőrömön de aztán megszoktuk egymást. A vízhiányos/zsírosodásra hajlamos bőrömmel jól bírt, persze alapozás vagy púder mellett. Nálam kiütötte a dramatically different, de lehet pénztárca tanácsra visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

blondie95

2016. február 22.

Igy 20evesen elegnek erzem a hatasat, igaz nem 0-24oraban! Borminosegem picit javult, pedig a hidegben sokszor rendkivul szaraz az orrom melletti terulet. Akinek nincs extra szaraz bore, csak epp egy kis tamogatasra van szuksege, es meg a rancok sincsenek kilatasban, mindenkepp ajanlom ! Garnier BB kremmel hasznalom, igy nappal vegig buha a borom :) nemetorszagban karacsony utan egy csomagban talaltam a Miss Manga spirallal egyutt( amiert az elejen nem voltam oda) osszesen a kettot 8€-ert, igy mindenkepp megerte!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Christi

2016. február 5.

már a második tégellyel használom, nekem nagyon bevált, eddigi legjobb arckrémem, továbbra is ezt fogom venni, megéri az árát. a szemkrémével és a szérumával együtt használom. hamar beszívódik, kellemes az illata, jól lehet rá sminkelni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Alexa1204

2016. január 25.

Nagyon jó illata és állaga van. A szérum jobbnak bizonyul számomra, és tényleg a leírt egységesebb hatást nyújtja, a krémtől ezt nem vettem észre. A csomagolása nagyon szép, és ár-érték arányban szerintem nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

greenbird

2016. január 25.

Könnyű állaga van, nekem szépen mattitja az arcomat, gyorsan beszívódik, jó sminkalapnak is. Nekem nem okoz pattanásokat, egységesnek érzem tőle a bőrömet.

Update: Azóta vettem már más olcsóbb mülleres CV krémet is, de ebben a hidegben még az is jobban hidratált. Úgy érzem, hogy eléggé szárítja a bőrömet így télen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

nyarigabi

2015. december 29.

Féláron volt a Rossmannban karácsonyi csomagban a szérummal, gondoltam 2500-ért megéri kipróbálni mindkettőt. A csomagolás nagyon szép, a krém (és a szérum) állaga a szokásos, semmi extra. Az illata enyhe, kissé férfias, nem jön be annyira, de végülis nem parfüm. Két használat után a bőröm selymes lett, kicsit egységesebb, egyelőre tetszik. Nem csíp, ami nálam nagy szó, néhány Nivea krémtől és bármelyik Vichytől lekaparom az arcom. Majd meglátjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

mjjmoa

2015. december 9.

Kétségbeesett próbálkozások egyikeként vettem meg akciósan... én úgy érzem jól tettem. Tinédzserkorom óta problémás a bőröm, viszont ez a krém szépen, lassan de helyrepofozgatja. Kb egy fél hónapja használom, nappalra. A pórusaim halványabbak lettek és tényleg egységesebb a bőrképem is, ha nem is tökéletesen. Mindezek mellé Garnier 3:1-ben arclemosót használok. Én úgy vélem, megérte megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.