L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőroptimalizáló hidratáló krém, 18-35 éves kor között ajánlott a tökéletesített bőr ápolására. Finomabbá teszi a pórusokat, a bőr textúráját és puha bőrérzetet ad. Javítja a bőr minőségét.

A 20-as évek közepén a bőr még fiatal, de gyakran nem tökéletes. A stressz, az életmód és a fáradtság szabálytalanságokat eredményezhet, a bőrön egyenetlenségek, kivörösödés, kitágult pórusok és egyenetlen textúra alakulhat ki.

A bőroptimalizáló hidratáló krém láthatóan javítja a bőr minőségét. PERLINE-P-t tartalmaz, 3 tökéletesítő hatóanyag vegyületét azért, hogy optimálissá tegyék a bőrfelszínen a bőrminőség három dimenzióját a pórusokat, a bőr textúráját és a bőr tónusát.

Látható eredmények: Egy perc múlva a bőr hidratált, különösen puha és egyenletes lesz. Egy hét múlva a pórsuok finomabbnak hatnak. Egy hónap múlva a bőrkép egységesebbnek hat. Bőre minősége javul, tökéletesebb lesz.

Olajmentes, nem komedogén, tehát nem járul hozzá a pattanások kialakulásához.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas. Hatás: Tökéletesített bőr és 24 órás hidtratáltság.

Csere!!!!
Ár: csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten, de megbeszéljük.
Babooca

2015. október 23.

A szérumhoz képest ez kb semmit nem nyújt a bőröm számára, ezért miután elfogy ez a tégely nem veszem újra. Sokat gondolkodtam, hogy kell-e. Júliusban be is adtam a derekam, de mondhatni megbántam. Ha szérum nélkül használom akkor megajándékoz nemkívánatos pattanásokkal. Nemszeretem termék. A csomagolása gyönyörű, a polcom dísze, de a benne lévő termék nem éri meg a 3-4 ezer magyar forintot. Sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

bednem

2015. szeptember 24.

Lehet érdemes a korosztályt betartani, mert nekem 40 évesen nem szívta fel a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

anile

2015. szeptember 9.

Lassan két hete használom, de a várva-várt hanyattesés elmaradt. A hidratáláson kívül kb semmit nem csinál, a pórusaim sem hatnak finomabbnak, az illata pedig számomra kifejezetten erős, kellemetlen. Sajnos. Pedig nagyon szerettem volna szeretni, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Sajnos megint bekajáltam a marketingszöveget ahelyett, hogy az összetevőkre figyeltem volna. No mindegy,azért elhasználom, mert legalább pattanásokat nem okozott, de biztosan nem fogom ismét megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

matine91

2015. szeptember 2.

Az én történetem az, hogy a nyaralásom alkalmával elfogyasztottam az extraszáraz bőrömre való Vichy arckrémet, SOS szükségem volt valamire, Vichy márka sehol, na akkor keressünk valamit gyorsan. Így esett rá a választásom. Megint Loreal, hogy csapjak a kezemre, mintha nem lett volna vele elég bajom. Máskor is vásároltam ettől a márkától, és mindig csalódtam, és csalódtam. Sosem tanulok. Persze, hogy most sem ájultam el.
Az illata nem nyerte el a tetszésemet, a csomagolása perfekt, de ki akar ez alapján krémet venni...
Az állagával semmi probléma nincs, szépen hidratál, azonnal beszívódik, és nem kukacosodik az arcomon, ha épp sminkelnék rá. Tökéletesen elő tudom készíteni az arcom a make-up-ra.
DE!
A nagy DE..... 2 nap használat után pattanások jöttek elő, de még milyenek....
Soha, de soha többé nem fogok a Lorealtól arcra kencét venni, inkább kiadok több pénzt, mert nekem az arcom egészsége többet ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

DE!
A nagy DE..... 2 nap használat után pattanások jöttek elő, de még milyenek....

nemethanna1

2015. augusztus 19.

Mivel a márka Nutri-Gold nappalija már teljesített, számomra az a no.1, nagyon kíváncsi voltam, mit tud ez a változat. Sajnos csalódnom kellett, vagy az elvárásaim voltak túl nagyok, nem tudom, mindenesetre egyáltalán nem kiemelkedő darabja a termékcsaládnak. A száraz a bőrömre a töményebb krémek a megfelelők, elvileg ez minden bőrtípushoz passzol, az én arcom mégsem maradt túl sokáig hidratált a használata után. Az első pillanatban még jónak tűnhet, akár a szérum, a krém is könnyű viselet, szintén hamar beszívódik. A színkorrekciós ígéretét azonban hosszú távú alkalmazás után sem váltja be, a pórusaim számát nem csökkentette, a meglévőket sem húzta össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Szuzi

2015. augusztus 14.

Már egy ideje terveztem, hogy kipróbálom, viszont az ára miatt vártam vele. A napokban majdnem féláron vásároltam meg és alig vártam, hogy használhassam. Nagyon tetszik! Selymes tőle a bőröm, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet! Nekem bevált! Tudom ajanlani!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

erikaasszony

2015. augusztus 1.

Nekem találták ki. Problémás a bőröm (pattanások, zsírosodás), és ez szépen rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

dorci993

2015. július 29.

Rossznak éppen nem mondanám, de nekem ez csak egy gusztusos csomagolású, picit túlárazott de egyébként totál átlagos hidratáló. Persze a jól kitalált marketing-szöveg és a jó vélemények hatására vettem meg, és mivel akciós volt, meg kuponom is volt, így 2000Ft-ért jutottam hozzá, de az eredeti árát sokallom. Egy hónapja használom, de csak éjszakára, mert nappalra nekem kicsit zsírosít,ebben a melegben meg főleg. Kellemes az illata, az állaga, tulképp kellemes használni. Utána a bőröm valóban puha, és ezzel ennyi. Se kisebb pórusok, se szebb bőr, semmi. Ha nagyon úgy akarom nézni (de annak meg mi értelme?) akkor kicsit egységesebb a bőröm, de valószínűleg inkább csak beleképzelem. Irritációt nem okoz, de azt hiszem azért ez alapelvárás egy hidratálóval szemben. Szóval "egynek jó", inkább magamra vagyok mérges h bedőltem a jó reklámnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Reni91

2015. július 13.

Már korábban is írtam máshova, hogy nagyon jó krém stb, de mikor ezt kipróbáltam, akkor rájöttem, hogy ez a legeslegjobb! Sok a negatív vélemény itt, és kicsit engem is elbizonytalanított, sajnos még nem használom olyan régóta, hogy igazán értékelhető véleményt tudjak adni, de megpróbálok! Az első amit észrevettem az volt, hogy hihetetlenül hamar beszívódik! Ez nálam nagyon fontos, mert nagyon nem szeretem mikor zsírosnak hat a bőröm, vagy alig akar a krém beszívódni! De ez pillanatok alatt beszívódott az mellett, hogy alapból kicsit zsírosabb a bőröm! Az illata is nagyon jó, szeretem. Miután felkentem valóban azonnal éreztem, hogy nagyon puha lett az arcom, a tapintása finom selymes,és kicsit egyenletesebb is lett a bőröm. Én éjszakára is ezt használom. Semmi panasz nem jelentkezett a bőrömön, nem lettek pattanásaim, se semmi egyéb. Csak ajánlani tudom. Később ha mégis lenne valami probléma, mint amit lentebb írtak, akkor mindenképpen újra írok ide, hogy én is jelezzem, de eddig csak azt tudom mondani, hogy tökéletes!
Ezen felbuzdulva a termékcsalád összes tagját megvettem, azokról is írok véleményt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Lina14

2015. július 13.

Nagyon jó sminkalap, olyan pihe-puha bőrt hagy maga után, amire öröm sminkelni! Viszonylag jól hidratál, és hamar beszívódik, az illata és állaga és színe is kellemes. Mivel csak termékmintám volt belőle, hosszútávú tapasztalatot nem tudok mondani, de addig a 6-7 alkalomig, amíg használtam, nem okozott pattanásokat. Sajnos nekem kicsit drága, de ha lesz rá lehetőségem, megveszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színezék. Lilás piros.