L'Oreal Paris

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. június 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A L'Oréal megalkotta a Sublime Fresh sminklemosó arctisztító tejet, tisztító hatóanyagokkal gazdagítva a normál és vegyes bőr tisztítására. A friss és üde arcbőrért. Maradéktalanül eltávolítja az arcról és a szemről még a vízálló sminket is. A bőr friss és hidratált.

Regi84

2015. január 28.

Lazább sminket könnyen leszed, de azért egy komolyabb sminknél már több vattát el kell használni, ha normális eredményt akarok. Szemre sose használtam, arra van jól bevált kétfázisúm, amúgy is inkább SOS helyzetekben használom, mert mindennaposra szerintem jobb valami olyan amihez kell víz is :) Nem hiszem, hogy újraveszem, inkább keresek valami jobbat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

violetti19

2014. december 14.

Én csak reggel használom,friss lesz tőle a bőröm. Én leöblítem vízzel.
Sminklemosásra nem igazán vált be. Az illata érdekes. Nem valószínű, hogy
újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

Én csak reggel használom,friss lesz tőle a bőröm. Én leöblítem vízzel.
Sminklemosásra nem igazán vált be. Az illata érdekes. Nem valószínű, hogy
újra veszem.

julesss

2014. november 3.

Sajnos csalódnom kellett, a L'Oréaltól többet vártam. Nekem nem csípi a szemem, egyszerűen csak nem elég hatékony, nem távolítja el maradéktalanul a sminket. Kuponnal vettem féláron, így elmegy, de biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

javanna

2014. július 11.

A Garnier szőlőst használtam évekig, de amióta megújult én kissé hígabbnak éreztem, ekkor váltottam erre. Annyira nem vagyok elájulva tőle, elmegy egynek, az illata jó, de ennyi. Ár-érték arányban sem a legjobb.
A bőröm hamar fénylik utána,ha elfogy nem veszek másikat, visszatérek a régihez. 3 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Fanni91

2014. június 19.

Eltávolította a sminket, de eléggé csípte a szemem, gondolom az illatanyag miatt. Sajnálom, hogy mindenbe illatanyagot tesznek, holott semmi szükség nincs rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

szupiné

2013. december 17.

büszkén magamra, hogy kb 3 év alatt elhasználtam az előző, alverdés arclemosóm, kerestem egy másikat. a 3 év alatt sokat változott a bőröm, ezért most már kombinált bőrre valót vettem.
egy hét alatt nagyon jó benyomást tett rám, igaz, hogy erős az illata, de engem ez sosem zavar. nekem rendesen eltávolította a napi sminkem (durvábbat még nem próbáltam leszedni vele-csak bb krém, púder, spirál és ilyesmi), és utána finom, puha maradt a bőröm.
én is pont leárazva vettem, kb. 1300 ft-ért, de eddig azt mondom, megérte.

update: na igen,most kezdtem foglalkozni az INCI-összetevőkkel és olvasgattam a témában, és a Denat.Alkohol miatt le kell húznom. Inkább kipróbálok valami natúrkozmetikumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

én is pont leárazva vettem, kb. 1300 ft-ért, de eddig azt mondom, megérte.

floracska6

2013. december 15.

Sztem elég jó, semmi különös, teszi a dolgát! Nekem a vízállót is simán leviszi.
Annyit viszont, hogy a Garnier szőlős sminklemosó olcsóbb és az is 200 ml, tehát egy pontot levonok, de ha ez nincs akkor 5 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

biharianiko01

2013. november 28.

Milliónyit kipróbáltam már de ez egyszerűen csodás :D Azért vettem meg mert már nagyon kellett, és a niveásom elfogyott. De egyik legjobb döntésem volt, már csak ilyet fogok venni. És megéri az árát akciósan vettem 999Ft-ért 200ml-ert :) erre adnék vagy 6 csillagot is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Mylla

2013. október 25.

Nagyon sokféle arc és sminklemosó terméket kipróbáltam már, de mindegyiktől tele lettem pattanással és kiszáradt arcrészekkel.
Most a L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solutiont és ezt használom és imádom!
Minden kívánságomat kielégíti. Nem irritálja a szemem, eltávolítja a sminkem nagyobbrészét és valóban tisztábbnak érzem az arcom.Eddigi legjobb vétel volt, pedig a drogériás termékekben kezdtem feladni a reményt, hogy valaha is találok megfelelőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

JHajni

2013. október 23.

Én nagy rajongója vagyok a L'Orealnak, de most csalódnom kellett. :( A tonikja jó, ezért vettem meg a tejet is nagy reményekkel. Szerintem nem tisztít eléggé, valamint ahhoz képest hogy szemre is jó, nagyon csípi a szememet és irritálja.
És szerintem az illata sem túl jó.
Nem venném újra :( Akkor már inkább a Nivea arctejeket ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

És szerintem az illata sem túl jó.
Nem venném újra :( Akkor már inkább a Nivea arctejeket ajánlanám.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak