L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2015. január 21.

Kiszerelés:   1,6 ml

eo

2012. november 30.

Még csak most szembesülök vele, hogy már nem gyártják. Évek óta ezt a tust használom, gyakorlatilag mióta elkezdtem tust használni úgy 5 éve. Nem volt a legolcsóbb, de az érte kapott minőségért megérte. Ez a filces jellegű kiszerelés nekem nagyon bevált, jól lehet vele dolgozni. Tetszett, hogy van barna verzióban is, azt jobban kedvelem, így az utóbbi pár évben a feketét arra cseréltem le, minőségben ugyanazt hozza. Rendkívül tartós, nagyon hamar megszárad, praktikus a kiszerelése. Most kétségbe estem, hogy milyen tust vegyek, mindjárt elfogy az utolsó darabom. Valakinek van valami ötlete olyan tus-ügyileg, amely hasonlít erre?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

zafira

2012. november 24.

Nekem is a fekete csomagolasu carbon gloss volt meg.
Anyosom vette maganak ,de nekem adta es milyen jol jartam :D
Nagyon szerettem ezt a filces ecsetet konnyu volt hasznalni es sokaig eleg volt pedig minden nap hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Nekem is a fekete csomagolasu carbon gloss volt meg.
Anyosom vette maganak ,de nekem adta es milyen jol jartam :D

annapanni

2012. október 7.

Szintén első tusom volt. Nagyon vizes fekete csíkot húzott, hónapok múlva jöttem rá, hogy van benne egy golyó mint a körömlakkokban és fel kell rázni a festéket. Utána működött, de addig nagyon dühös voltam magamra. A Manhattan dipes merev ecsete jobban bevált, mint ez a filces hosszúkás hajlékony szár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

médea

2012. szeptember 30.

Ez volt az első tusom. A filces félmerev ecsettel nagyon szép pontos vonalat lehet húzni, a festék egész nap tart. Kb. 3/4 évig tartott, és mikor újra vettem volna eltünt az üzletekből és helyette csak a fekete csomagolású Carbon Gloss volt kapható. Minőségben nincs különbség közöttük, számomra mindkettő tökéletes. Most a fekete tünt le, és ez az arany csomagolású kapható újból. (Csak egy próblémám van, hogy ahol láttam az álványon elég megviselt állapotban volt mivel sajnos nincs lefoliázva.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.