L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2015. február 10.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

Selymes, puha, vízálló szemceurza, mey 24 órán át tart.

Fekete és barna színben kapható.

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Lidu

2014. január 28.

Nagyon szeretem,nekem barna van. Kényelmesebb használni mint egy zselés tust,és hasonlóan szép és tartós. 3-4 használat után hegyeznem kell,de inkább 3... Emiatt hamarabb fogy mint egy mezei cerka,már félig elhegyeztem...

Ma láttam a dmben egyébként,hogy a termékfejlesztők meghallgatták a sirálmakat, és kihoztak egy új automata változatot,aminek még hegyező is van a végén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

MadamBarbie

2014. január 8.

Nagyon szép erős színe van egy áthúzással készen van a smink .. Ha valami akkor ez megéri , nem hiányozhat a táskámból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Raffi

2013. december 18.

A világ legjobb, legfeketébb és legkrémesebb eyeliner-e...lenne esetleg gél formában, kis üvegcsével, mert kb annyira puha az állaga. Mindig ecsettel viszem fel a ceruzából, mert ha rányomom a bőrömre, azonnal eltörik. Maga a ceruza pedig kihegyezhetetlen!!! Még a frissen vásárolt sminkceruza hegyező se boldogult vele...
Lehet valamit egyszerre szeretni és gyűlölni ennyire?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Lehet valamit egyszerre szeretni és gyűlölni ennyire?

adryennbeauty

2013. november 8.

Szuper szemceruza. Nekem feketében van meg. Imádom. Extra tartós, extra fekete ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

csevelin96

2013. július 28.

Imádnám ha tudnám hegyezni rendesen, de igen..nekem is szétszúrja a szemem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Imádnám ha tudnám hegyezni rendesen, de igen..nekem is szétszúrja a szemem..

Lolita

2013. június 11.

Nekem ugyanaz pepitában, mint az Avon Supershock géltusa. A színét szeretem, az állagát szeretem, könnyű kezelni is. Két negatívumot tudok felhozni: ahova egyszer már kentem, nem tudok átmenni rajta mégegyszer, mert felszedi azt, ami már ott volt; a másik pedig, hogy bár elég tartós, az Avon-os tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 11.

Kencefice

2013. május 21.

Kapcsolatunk nagyon jól indult és még mindíg harmóniában lennénk, de sajnos nem nagyon tudom hegyezni, minek következtében vészesen fogy és közben szúr is, ami a legrosszabb tinédzserkori sminkes élményeimet idézi, félig a szemembe fúródó ceruza forgács darabokkal.

A színe egyébként nagyon erőteljes, tartós és minden, amit már előttem is felsoroltak.
De így sajnos nem tudom sokra értékelni, mégha az én hibám is, hogy megvettem, most már tényleg megjegyeztem, hogy nekem csak csavaros végű cucc való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

liiilu

2013. május 14.

Kedvenc szemceruzám. Minden szemceruzától feldagad a szemem, kivéve ettől. Tartós, szép fekete, és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

angi9207

2013. május 9.

Az itteni vélemények alapján ma vettem meg, rossmannban akciósan. :) Igaz még csak kipróbáltam, de teljesen szuper :) Csak az a kérdés, hogyan fogom lemosni, mert véletlenül került egy pici az ujjamra, és azt alig bírtam levakarni :) Bombabiztos :D 5*

Update: Megpróbáltam az ujjammal elmaszatolni, és ha hiszitek ha nem egy halvány csík sem maradt az ujjamon, nem mászott el, ugyanúgy ottmaradt mikor felkentem. :) Nem is kérdés, hogy újraveszem! :) Megéri az árát, ha nem lett volna akciós, akkor is elhozom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

firea

2013. április 19.

Nagyon intenzív, erős fekete színe van. Lehet, hogy kipróbálok egy barnát is, mert nekem mintha egy kicsit túl intenzív is lenne. Tényleg vízálló, csak vízálló sminklemosó viszi le, de míg meg nem szárad, lehet korrigálni az esetleges hibákat (én fülpiszkálóval teszem). Nekem nincs bajom a hegyezéssel sem, pedig egy ősrégi Avonos és egy másik szintén hasonló korú Oriflame-es faragóm van, de tökéletesen viszik. Egy bajom van vele, én a vízvonalamon nem tudom normálisan használni, valahogy ott nem működik normálisan. Ha rájövök, hogy ott hogyan tudom szépen használni, update jövök, addig emiatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.