L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2015. február 10.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

Selymes, puha, vízálló szemceurza, mey 24 órán át tart.

Fekete és barna színben kapható.

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Lisa Simpson

2013. április 17.

Én először a Max Factor szemceruzáját szerettem volna újravásárolni, de mivel ez egy picit olcsóbb, gondoltam kipróbálom. Ami nagyon tetszik benne, az az, hogy igazán intenzív, fekete színe van. Emellett tartós is, nem kenődik el. Ami nem tetszik benne, az az, hogy nagyon könnyen olvad. Gyakorlatilag leolvadt a hegye (nincs túl meleg egyébként a szobámban). Be kellett tennem a hűtőbe, és így újra kihegyeznem. Emiatt, hogy ilyen olvadós, le kell vonnom egy pontot, mivel ez valószínűleg többször megtörténik majd, pláne nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

grim.golgota

2013. április 16.

Nagy tus rajongó vagyok. Sajnos elég olajos a szemhéjam így a szemceruza nálam nem opció, elfolyik. Na ez viszont fix és nem mászkál sehova. Valóban tusként viselkedik, nagyon szép intenzív fekete színe van, szép fedéssel. Viszont hogy miként fogom hegyezni és faragni az még kérdéses számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

mstindigo

2013. április 16.

Szerintem ez egy átmenet a ceruza és a tus között. A kiszerelése ceruzás, de úgy fog, mint egy tus, és száradás után bombabiztosan ott is marad, mint egy zselés tus, nekem csak a kétfázisú, vízálló sminkre való szemfestéklemosó hozta le. Legnagyobb meglepetésemre dörzsölés hatására meg se moccan száradás után, igazából ezért hoztam el a DM-ből. Felkentem egy kis csíkot a kézfejemre, hogy milyen az árnyalata a barnának, és láttam, hogy olyan a hatása, mint egy tusnak, de még vacilláltam. A köv. próbánál ezt le akartam törölni, és nem jött le. :D A szememen is ilyen tartós. A hatása is inkább egy tusra emlékeztet. Nekem sikerült vele egész vékony vonalat is húznom, és tényleg gyönyörű lett a végeredmény, könnyű vele sminkelni, és mivel ceruza kiszerelésű, a szem alsó vonalán jobban lehet használni, és garantáltan meg se moccan ott sem. Barnát vettem, arra volt szükségem. Az árnyalata sötét, mélybarna, nagyon jól kihasználható darabja lett a sminktáramnak. Viszont faragni kell, amire itthon döbbentem rá, és nem örülök annyira neki... Fél áron vettem, de szerintem teljes áron is megérné, nagyon elégedett vagyok ezzel a cuccal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

merchajnalka

2013. március 29.

Megérkezett! Nagyon szép a desgin: arany-fekete. Az állaga krémes, könnyen kenhető, puha ceruza. Ebből adódóan viszont vékony és határozott vonalat nem nagyon tudtam vele húzni. Talán majd beteszem a hűtőbe egy kicsit. Rendesen hegyezhető. Kicsit elsatirozható, amig meg nem szárad. Aztán viszont ténylegesen nagyonagyon a helyén maradt: alul, felül, vizvonalon, pedig jött eső, hó, könnyezés. És a szine valami csodásan mély szénfekete, feketébb a feketénél. Megérte megvennem, nagyon szeretem.
eredeti még megjegyzős bejegyzésem:
Blogon olvastam erről is, akárcsak a Blackbuster tusról. Megrendelve, ahogy megjön véleményezem és írok összetevőket. Remélem ez jobban beválik, mivel az újkiadású Essnece vizálló (Stay akármicsoda) csúfosan leszereplet nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

eredeti még megjegyzős bejegyzésem:

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.