L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

Krémes, nem zsíros állagának köszönhetően azonnal beszívódik a bőrbe és bársonyos tapintást kölcsönöz neki.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

SzellGreta

2015. november 23.

Csalódtam benne, mivel mikor elkezdtem használni jónak tűnt, azután pár napra rá elkezdett nagyon olajosodni a homlokom és az állam. Nekem ezek amúgy is kritikus pontok és először nem tudtam mitől fénylik és olajosodik a szokottnál is jobban. Leesett, hogy a krém miatt, de olyan szinten zsírosította a bőröm, hogy muszáj voltam abbahagynom. Azota is ott van a szekrénybe. Néha ha az orcám kiszárad használom, arra jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

csilla3166

2015. november 16.

nagyon szeretem ezt a krémet, nekem pár hét használat után szebb lett tőle a bőröm. nagyon jól hidratál és kellemes illata, állaga van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Nati02

2015. november 7.

Az első éjszakai krémem, de nem fogok váltani. Fél éve használom, de nagyon kevés is elég belőle, még mindig nem fogyott el. Kellemes illata és állaga van, reggel teljesen más tapintású a bőröm. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

sztike

2015. november 1.

Nagyon elégedett vagyok vele. Kevésbé szeretett Nivea hidratálómat cseréltem erre, az nekem túl zsíros érzetű volt, hiába volt maga a krém könnyű állagú. Ez töményebb és sűrűbb, enne ellenére nekem gyorsan beissza a bőröm, és utána nincs zsíros érzet, csak pihe-puha arc. Kellően hidratál, az illatáért odavagyok és a csomagolása külön kedvencem a lezáró műanyag lapka miatt. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Lylien

2015. október 23.

Évekig használtam, ez volt a kedvenc krémem. Szemkörnyékre és az orrom, szám melletti területre nagyon jó volt.
Valóban elég zsíros krém, így zsírosabb bőrre nem ajánlott.
Azért írok múlt időben, mert sajnos romlott a minősége: az illata inkább fémes jellegű lett és a vége felé kenhetetlenül besűrűsödött, pedig nem tartott sokáig, amíg egy tégelyt elhasználtam (tehát nem járhatott le a szavatossági ideje).
Amióta kipróbáltam más krémeket, ezt nehéznek és zsírosnak találom.
A hosszú évek szép emlékei miatt három csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Valóban elég zsíros krém, így zsírosabb bőrre nem ajánlott.
Amióta kipróbáltam más krémeket, ezt nehéznek és zsírosnak találom.
A hosszú évek szép emlékei miatt három csillag.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Nagyon szeretem. Kombinált, T-vonalban zsíros a bőröm, egyébként vízhiányosnak mondanám. A bőröm is szereti. Sok arckrémet próbálgattam, hogy megtaláljam a megfelelőt. Nem sajnálnék kiadni többet egy arckrémért, ha tudnám, hogy tényleg beválik. Ez egyelőre bevált. Este, arctisztítás után viszem fel a még enyhén nedves arcomra. Egy kicsit zsíros, nehéz érzés....valójában nyáron nem is használtam, mert azonnal leizzadt rólam....de percek alatt beszívódik és utána nagyon puha, selymes a bőröm. Nem tömíti el a pórusokat, nem pattogzom ki, nem zsírosodik jobban. Eddig bevált. Az ára pedig nagyonjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

kathyk

2015. június 12.

Imádja a bőröm, egészen annyira, hogy még nappali krémre sem lenne szükségem ennek a használata mellett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

beucika

2015. május 2.

Kombinált a bőröm, először félve vettem meg. De én éjszakai krémnek csak ezt használom! Tökéletesen hidratál, nem irritál. Reggelre olyan, mintha új arcom lenne :)
Az ára is baráti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Az ára is baráti

toti

2015. április 17.

Tényleg nem kell sok belőle és nem okoz pattanásokat, pedig az én bőröm aztán macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

ginga6

2015. március 15.

Már a második tégellyel használom belőle, de igazából azért, mert nem találtam jobbat. Hidratálja az arcbőrt, de vigyázni kell vele, mert ha túl sokat viszek fel belőle eléggé zsíros érzést kelt (de ez kb minden arckrémnél így van). Nekem nem okozott pattanásokat, pedig tartottam tőle. Összességében szeretem, jó krém, és mivel nincs kedvem kísérletezni, ezért lehet, hogy újraveszem (megint).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.