L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

Krémes, nem zsíros állagának köszönhetően azonnal beszívódik a bőrbe és bársonyos tapintást kölcsönöz neki.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Jodyka

2015. március 11.

Két tégelyt is elhasználtam, de semmi változás, egy kicsit zsíros hatású, de sztem éjszakai krémnél nem is baj. Most már biztos nem veszem újra alig várom, hogy elfogyjon. Azért három csillag mert se rosszabb nem lett a bőröm és jobb sem lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

Pampilla

2015. február 17.

Ezt a krémet még tavaly vettem valamikor ősszel,nem is tudom milyen felindulásból.
De gyanítom hogy épp akciós volt,mindegy is,többet úgysem veszem,márcsak azért sem,mert jan.1-től áttértem a natúrkozmetikumokra.
Egyébként semmi baj nincs vele,most már elhasználom,utálok kidobni valamit ami még nem járt le,de mivel a polcomon sorakoznak a sokkal bőrbarátabb natúrkrémek,így alig várom hogy a tégely aljára érjek.
És hát nem utolsósorban a L'oreal szégyellheti magát az állatkísérletei miatt.
Ja és azt majd elfelejtettem,hogy nem értettem mostanában mi ez a sok pattanás rajtam,holott nem vagyok már tini,aztán az itteni véleményeket olvasva rájöttem,hogyha másnak pattikat okoz,akkor nálam is ez lehet a baj.
2 csillagot csakis azért adok neki,mert anno régen,a 90-es évek második felében ez a cég nagyon jól teljesített,igaz akkoriban még senki sem foglalkozott azzal hogy egy krémnek milyenek az összetevői,vagy tesztelték-e állatokon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 17.

És hát nem utolsósorban a L'oreal szégyellheti magát az állatkísérletei miatt.

Sz_Réka

2014. november 25.

Még csak kb. egy hete használom, de már most biztos, hogy nem fogom újra megvenni. Az illatával, állagával nincs bajom. Ahhoz képest, hogy éjszakai krém hamar beszívódik és kb. ennyi az összes pozitívuma részemről. Már az első használat után bájos pattanás jött ki a homlokomon tőle (amit egy másik éjszakai krém másnapra rögtön eltüntetett), de sajnos nem adtam fel így mára már az államon és a számnál is üdvözölhetek két újabbat. Ráadásul jobb hidratálást is el tudnék képzelni. Nekem nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

Kodi

2014. október 30.

Nem először van ilyen krémem, igazából egy jó átlagot képvisel, kicsit olyan "se nem árt, se nem használ" kategória". Általában akciósként szoktam megvenni, ha éppen szükségem van valami éjszakai krémre, de épp nincs jobb ötletem. Kombinált bőröm van, nem vettem észre pattannásképződést, vagy túlzott zsírosodást. Hamar beszívódik, pedig éjszakai krémként az sem lenne gond, ha ezt nem azonnal teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Mariann88

2014. szeptember 14.

Szeretem ezt a krémet. Néha még nappali helyett is ezt használom. Több dobozzal elhasználtam már belőle. Szeretem, hogy nem túl zsíros állagú, az illata is kellemes és szerintem megfelelően is hidratál. Biztosan vannak ennél jobb krémek is, de szerintem ebben az árkategóriában a legjobb. Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy nem árt mértékkel használni, mert a kombinált bőrömet a t-zonában hajlamos zsírosítani, de máshol meg kell a hidratálás így kap egy 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

princessina

2014. július 18.

Én nagyon szeretem, nem leszek tőle pattanásos, jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm :) nyárra is tudom használni, bár ilyenkor nem szoktam minden nap krémezni az arcom. Ja és jó az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

_-Mia-_

2014. június 25.

Kombinált bőrre használtam télen, de még így is mindig úgy ébredtem, mint akit éjjel megforgattak a zsírosbödönben :( (Igen, reggel én is szoktam mosakodni, de alvás közben ha az arcomról rákenődik a felesleges faggyú a hajamra, az nem épp ideális... nem mellesleg a páromat sem szeretném reggelente ijesztő fejjel üdvözölni... ) Az illatát sem szívesen viselem el magamon...

Update: Tovább passzoltam a kifejezetten száraz bőrű húgomnak. Nem is értem, hogy van bátorságuk ráírni, hogy minden bőrtípusra való.... Míg nem értettem az összetevőkhöz, addig bátran magamra mertem kenni, de most már Isten ments hogy petrolatummal és Isocetyl Stearate-tal kenekedjek, kombinált bőrrel :O No meg nekem nem hiányzik a Diazolidinyl Urea sem, amiből ugye formaldehid szabadul fel :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Annette

2014. május 13.

Nagyon vékony rétegben használom csak, mert a meleg időben amúgy is zsírosodik a bőröm, de közben kell a hidratálás is.. Szerintem mértékkel használva jó krém, szerencsére nem lettem pattanásos tőle, pedig a loreal termékei nem igazán váltak be nálam eddig. Nekem is fénylik a bőröm reggel, de igazából tökmindegy mert úgyis tisztítom az arcom akkor is, legalább jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Csillagpor123

2014. március 29.

Nagyon elégedetlen vagyok ezzel a termékkel!

Az arcomon nagyon irritált, gondoltam, akkor a kezemen elhasználom, de még ott sem csinált semmit.

Ezen kívül még pattanásos is lett tőle az arcom. Még tinédzserként sem volt ennyi pattanásom!

Én senkinek nem javaslom. Pénz kidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Nagyon elégedetlen vagyok ezzel a termékkel!

Én senkinek nem javaslom. Pénz kidobás!

biologist_m.d.

2014. március 1.

Nem jött be :-(. Este használtam mindig, de reggelre sem szívta be a bőröm. Leejtettem párszor és nem tört össze, illata és a törésteszt sikeressége miatt 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.