L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

Krémes, nem zsíros állagának köszönhetően azonnal beszívódik a bőrbe és bársonyos tapintást kölcsönöz neki.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

RitaSummer

2014. január 29.

Lassan két hónapja használom.Nem vagyok tőle elragadtatva mert nem hidratál olyan hatékonyan. Este bekenem vele az arcom ami reggelre persze puha lesz de eddig is tartott a dolog ugyanis a nap további részében állandóan hámlik az orrom vagy az állam. Bőrradírozok és smink alá is használok hidratálót nem vártam hogy ez a krém majd csodákat tesz de legalább javíthatott volna a helyzeten egy picit...Szóval ha elfogy másik krém után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 29.

Ercsi

2014. január 11.

Nagyon jó kis krém, reggelre finom puha lesz az arcbőröm tőle. :)

update: Mostanában mivel itthon vagyok(I love vizsgaidőszak), napközben is ezt a krémet használom, és nagyon szépen hidratálja és puhává teszi az arcom! :) Valóban zsíros egy picit, de egy alapvetően éjszakai krémnek szerintem ez a dolga. Ha van valakinek ilyen krémje, és otthon van, próbálja ki, jobb mint a több ezer forintos kozmetikai kezelések :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Nagyon jó kis krém, reggelre finom puha lesz az arcbőröm tőle. :)

bizsuka

2013. december 28.

Mikor augusztusban megvettem, még épp csak kezdő krémmániás voltam és nem értettem az összetevőkhöz, de most így fél év elteltével már nem kenem ezt az arcomra, a csúnya összetevők miatt. Meg persze azért sem, mert nekem nagyon kitágította reggelre a pórusaim és nem volt valami szép látvány. Nem tudom még mit fogok vele kezdeni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

ZsapírPepi

2013. december 9.

Az illata és az állaga is tetszett, a bőrömnek is jó érzés volt, az esti arctisztítás után szinte felüdülés volt bekenni vele a fejem. Pár hét elteltével pici piros kis pöttyök jelentek meg az arcomon, amiket nem tudtam mire vélni, aztán abbahagytam a használatát.. Végül az összetevők meggyőztek: inkább kuka. Azóta elmúltak a piros kis foltok.
Kicsit sajnálom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Kicsit sajnálom..

pappsissy

2013. november 30.

Imádom. Kicsit száraz a bőröm lehet, hogy smucig vagyok de heti egyszer kenem így is tökéletes. Mindentől viszket pirosodik az arcom de ezt meglepően bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

ZitaKisasszony

2013. november 19.

Édesanyám kapta eredetileg, de Ő nem használja. Így elkértem tőle.. Hamarabb kellett volna! Reggel olyan puha lesz tőle a bőröm, hogy valami hihetetlen. Vannak napok, amikor picit zsírosabb arccal ébredek, van, amikor ennek semmi nyoma. Eddig nem nagyon használtam arckrémeket, mert amiket vásároltam, valahogy csalódást okoztak. Ezt viszont mindenkinek ajánlani tudom! :)

Update: Már rég nem használom. Borzasztóan zsírosította az arcomat. Apró kis pattanások is kijöttek rajtam. Nem szeretem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

knease12

2013. október 6.

Nekem egyaltalan nem zsíros tőle a bőröm, nagyon puha, hamar beszivodik, reggelre nincs muz lemosni :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Nikolett019

2013. október 3.

Remek éjszaki krém. Kicsit zsíros lesz tőle a bőr, de csérbe puha tapintású. Én télen szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

abreka

2013. szeptember 22.

Elvileg nem zsíros hatású, de nekem azért erőteljesen fénylik tőle az arcom. Kicsit többet vártam ettől a krémtől, de ennyi pénzért tulajdonképpen megérte. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

cserhalmiagota

2013. augusztus 18.

Hú, bejön nagyon, kicsit kényeztetős azért l'oreal arckrémet használni, nem szoktam ilyen drágát venni, de most 1290-ért adták, úgyhogy beruháztam. Megérte! Nem is kell másnap reggel nappali krémet használnom, mert még mindig hidratált a bőröm. A garnier arclemosó gél okozta húzódást azonnal enyhíti, és a szemkörnyékemen is használom. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.